« Počítače, internety

Fórum pridala D170, 1. február 2011, ďalšie jej diskusie »

Počítač vôbec nefunguje

D170
d170, 26 ročná žena, 1. február 2011

pred takou hodinou som bola normálne na pc a počítač z ničoho nič zhasol. Najprv som si myslela, že vyrazilo elektrinu alebo ju vypli, lebo to vyzeralo presne tak, ale všetky spotrebiče išli dalej.
skúšala som ho aj vypnúť a znovu zapnúť, ale vôbec nereaguje, ani sa nerozbehne.
poobede trochu smrdel, ale nie veľmi, mám novú myš, tak som si myslela, že trochu smrdí tá, lebo to bol presne ten zápach akým smrdí nová elektronika a nebolo to veľmi výrazné.
ale pravdepodobne to smrdelo niečo na pc, inak išiel dnes normálne, len zrazu zhasol.

je mi jasné, že ho neopravím Hehe, ale chcela by som vedieť, že čo to môže byť od niekoho kto sa v tom vyzná alebo ak sa niekomu stalo presne to isté?

lebo teraz neviem, že či to môže byť len nejaký malý skrat alebo ide skôr o to, že odišiel úplne a môžem rozmýšlať či si kúpim tú novú "skriňu" alebo radšej notebook a aj začo to kúpim.

počítač má 3 a pol roka, zatiaľ opravovaný nebol a ešte ak to niekomu pomôže, ten vstup na modem v počítači normálne svieti ak zapnem modem, ale neviem na koľko je to dôležitá informácia...

0 Zareaguj!
Passarinho
passarinho, 20 ročný chalan, Košice, 1. február 2011

skus ho zapnut po 10min.. co ked sa ti prehrial procesor..
ak nepojde ani potom tak mas 2moznosti bud doska alebo zdroj

1 Zareaguj!
Trdelniiiq
trdelniiiq, 11 ročný chlapec, 1. február 2011

mne sa stalo nieco podobne a na vine bola maticna, mozno bude chyba v nej..

2 Zareaguj!
Mcvpn
mcvpn, tvári sa, že má 5 rokov, preč, 1. február 2011

možno ti odišiel zdroj alebo nejaká iná súčiastka...

3 Zareaguj!
Uspavanocka
uspavanocka, 11 ročné dievčatko, pa, 1. február 2011

jj aj mne sa to stalo a bolo to kvoli maticnej

4 Zareaguj!
Cinko
cinko, 20 ročný chalan, Taliansko, 1. február 2011

aj mne sa to stalo.. zdroj to nezvládol,vypadol a stiahol so sebou aj matičnú dosku. mala by si to dať niekomu pozreť ale asi sa ti radšej oplatí kúpiť nový komp. bo ti mohli zhorieť aj viaceré komponenty..
(nemusí to byť až také vážne ale predpokladám..)
je mi ťa úprimne ľúto. ja som vtedy mal infarktové stavy Hehe

5 Zareaguj!
Spisino
spisino, 23 ročný chalan, Dolný Kubín, 1. február 2011

skor zdroj skus poodpajat a znova pripojit všetku kable od zakladnej a tak ale pri vypnutom PC

6 Zareaguj!
Weedlak
weedlak, 24 ročný chalan, Bratislava, 1. február 2011

@cinko a sak zdroj ma v sebe poistku aby vyboj nepresiel dalej do maticnej... no zalezi co sa tam posralo no Hehe
ja som mal podobne ze som jedno rano chcel nastartovat komp a nic Hehe kedze mi na maticnej nesvietila zelena kontrolka tak som vedel ze nieco je zo zdrojom

7 Zareaguj!
D170
d170, 26 ročná žena, 1. február 2011

@cinko no uvidím čo mi povedia ale nemám vysoký limit, ktorý som ochotná dať na opravu, lebo ten počítač bol jeden z tých lacnejších, treba mi tam aj externý disk, je tam aj vista, s ktorou nie som spokojná, takže ak by oprava stála veľa, nedám to opraviť

8 Zareaguj!

Pridaj svoj koment

Logni sa a komentuj
  • Nick:
  • Heslo:

Ty ešte nie si na BIRDZ?
Regni si nové konto a nájdi si friendov.
BIRDZ je total zadara!   Registrácia

8reakcií
Birdzová roleta chráni fotky, blogy a písance pred pohľadmi okoloidúcich.
TOPlist