Fórum pridal Sidelasprdel, 3. 9. 2019 22:44 do kategórie Vysoké školy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Nedostavenie sa na zapis

0
Sidelasprdel

26 ročný muž

Caute, mam taky problem, tento rok mam nastupit na VS a dnes som mal mat zapis, problem je ze som si myslel ze ma byt az zajtra, tusite ci je to prilis velky problem? Ono skusal som hladat ale na mojej fakulte nie je nic o dodatocnom zapise alebo nedostav
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Sidelasprdel

26 ročný muž

nedostaveni sa a co sa v takom pripade stane.
  2. 2
    Firestorm

29 ročný muž
    Bratislava

Si deláš prdel vole, ne?
  3. 3
    Warble

20 ročné dievča

nechces si to s tou VS este rozmysliet?
  4. 4
    Sidious

21 ročný chalan

Myslím že sa nič nedeje, napíš im či nemôžeš prísť niekedy inokedy. Na mojej záložnej škole kde ma prijali bol zápis v júni a keďže som sa nebol zapísať tak mi ešte koncom septembra písali či k nim nechcem ísť.
  5. 5
    Sidelasprdel

26 ročný muž

Takto, pozrel som si harmonogram, problem je ze moj odbor ma rozne variacie a rozdelili zapis na dve skupiny, ja som si vsimol tu neskor a bol cely cas v tom ze je zajtra, nie ze bol dnes. Pytam sa ci mate niekto susenosti s tym, ci to znamena to ze nemozem nastupit ani ak by som tam na dalsi den dosiel?
  6. 6
    Sidelasprdel

26 ročný muž

@Sidious dakujem, budem dufat ze ak tam zajtra dojdem a poviem ze som nemohol dojst dnes tak snad to pojde.
  7. 8
    Fragile.

28 ročný muž
    Stockholm

Proste tam dojdi a bud si vymysli vyhovorku, alebo rovno povedz, ako to bolo :D Malo by to byt v pohode, maximalne ta (na Slovensku/Cesku) niekto spicuje a potom ta zapisu a bude to OK :)
  8. 9
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

chod tam... ono je to v podstate jedno. akurat ti budu nadavať... :D
  9. 10
    Poke

7 ročný chlapec
    Prešov

no musíš zavolať minimálne
  10. 11
    Chlorofyl

10 ročný chlapec
    Erec Jisrael

boze sak tam zavolaj ty poloretard. naco mas telefon? im normalne povedz ze si si to pomylil a oni ti navrhnu nejaky alternativny termin.
  11. 12
    Marjy77

20 ročné dievča
    Wilderland

Prídi tam, ospravedlň sa a povedz že si sa pomýlil. Ja som minulý rok tiež takto išla až s ďalšou skupinou v tom dni na zápis (lebo mi meškal vlak) . Nadali mi, že im pridávam robotu, zapísali ma a bolo.
  12. 13
    Palec223

27 ročný muž

to neni najlepsi zaciatok studia na vysokej skole (hehe)
  13. 14
    Sidelasprdel

26 ročný muž

@chlorofyl No tak zistil som to az vecer a rano som tam hned isiel takze nebolo moc kedy zavolat :D ale nakoniec v pohode, ani nenadavali
  14. 15
    Laurikaaa

23 ročné dievča
    Londýnčanka

Mne sa to tiež stalo (: prišla som na ten zápis a pozerám ze wtf kde sú všetci. Normálne ma na študijnom zapísali a do 5min som šla domov. Potom som sa dozvedela ze ostatní tam sedeli cca 3 hodiny (Uniza)
  15. 16
    Drazoal

24 ročný chalan
    Zvoľen

ja som takto isiel na zapis a v elektricke som si uvedomil, ze mi chyba kopia maturitneho vysvedcenia (za co ma dva roky po sebe zjebali), tak som tam nesiel a napisal mail, ze som chory, a oni ze ok, ze mam prist o tyzden, a ja som prisiel, a vsetko bolo ok :D