Fórum pridal Jantebont, 29. 8. 2019 15:39 do kategórie Cestovanie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Najrušnejšia železničná stanica na ktorej ste boli?

0
Jantebont

34 ročný ujo

Môžete napísať aj viac staníc a môžete napísať aj najkrajšiu stanicu na ktorej ste boli.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Jantebont

34 ročný ujo

Asi tá Berlínska. :-)
  2. 2
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

Praha
  3. 3
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

A najkrajsia fuha neviem zas az na tolkych som nebol a aj tak si neviem vybrat ktora mi ucarovala najviac :D
  4. 4
    Warble

20 ročné dievča

milanska bola najrusnejsia rozhodne, tam som bola s drahou @darkestangel :) tam mi z toho ruchu normalne az uzko bolo :D a povedala by som, ze ta bola aj najkrajsia, cele Milano bolo naj
  5. 5
    Weronna

23 ročné dievča
    Pod Rozsutcom žijem

najrušnejšia asi Kolínska a najkrajšia zvonku v Antwerpách a podľa googlu rozhodne aj vnútri!
  6. 6
    Jakzig

26 ročný muž
    Bratislava / sem-tam Martin

Bol som na stanici v Ríme, tam bol celkom ruch, ale na druhú stranu Praha má v tomto pre mňa zaujímavé čaro tých más ľudí, čo tam behajú hore dole a furt dáky vlak tam jazdí. A najkrajšia, čo ja viem, nikdy som nebol na stanici, čo ma dáko extrémne nadchla, ale páčia sa mi malinké české staničky, to je také zlatušké.
  7. 7
    Majmarad

36 ročný ujo

Nechodím takmer nikde, ale najrušnejšie je v BA v piatok a v nedeľu kedy ide západ na východ a naopak :D Nič desivejšie som zatiaľ nevidel :D
  8. 8
    Yoss

28 ročný muž

Bratislava je top v tomto. Síce nie v celkovom počte ľudí, ale počet ľudí presúvajúcich sa tak v extrémne malom priestore v hlavnom meste. Absolútne kapacitne nevyhovujúce. A Praha je tiež šialenstvo.
  9. 9
    Danieldevil

28 ročný muž
    Bratislava/Trnava

Londýnska bola celkom rušná a veľmi sa mi páčila tá v Porte
  10. 10
    Nerwous15

26 ročný muž
    furt rovno a dzig do ľava :P

Bruselska najrusnejsia a v antverpach ta najkrajsia.. kuk fotky na googli, je to nieco, co sa oplati pozriet az navstivite toto mesto (thumbs)
  11. 11
    Fragile.

28 ročný muž
    Stockholm

V Stockholme je hlavna vlakova stanuca prepojena s metrom (co je samozrejme gut), ale ked tam hocikde vypadnu 1-2 spoje, tak je to na porazenie :D
  12. 13
    Devanelemen

17 ročný chalan
    Nuladimenzionálny priestor

Kyjev.
  13. 14
    Robinsonleon

23 ročný chalan
    mimo všetkých predstáv o dobre a zle

Jasné že Vrútky
  14. 15
    Dreyjir

22 ročné dievča
    [smutná]

Najrusnejsiu nepoznam, ale najkrajsia je v Suchdole nad Odrou
  15. 16
    Lakero

21 ročný chalan
    Ďaleko za siedmimi horami

Asi v Amsterdame
  16. 17
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Jedna z najkrajsich stanic je nova stanica v Kaohsiungu na Taiwane. Ked dokoncia aj okolie, tak to bude pecka https://www.youtube.com/embed/xnNJcV57cGk?start=46

Najrusnejsia asi v Shanghai. Rada na listok bola az na ulici. Cakal som asi 45 minut. Ale je pravda, ze to bolo cez narodeniny Ciny, takze sa vsetci jebali domov do dedin.
  17. 18
    Hellium

28 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

Bratislavska Hlavná v piatok poobede prípadne pred a po štátnych sviatkoch
  18. 19
    Marjy77

20 ročné dievča
    Wilderland

Pražská, to je jasné
  19. 20
    Annyejnji

21 ročné dievča

wtf veď pražská je úplne v pohode o.O
  20. 21
    Salora

tvári sa, že má 3 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

najrušnejšia asi aj najkrajšia stanica Chhatrapati Shivaji Terminus v Bombaji, potom žel. stanica v Oostende a z moderných staníc asi Bruxelles-Midi...

https://i.imgur.com/8b6mYOn.jpg
    Bombaj
    https://i.imgur.com/ZdqRutX.jpg
    Oostende
    https://i.imgur.com/s3PYQqq.jpg
    Brusel

21. 22
    Trevor1994

75 ročný ujo

Grand Central v new yorku, moj hlavny spoj s mestom takze som tade dost casto chodil
  22. 23
    Piter09

22 ročný chalan

humenska stanica, ked pride vlak z kosic a potom odchadza jeden do stakcina, druhy do medzilaboriec a treti do presova.
    brutal
  23. 24
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Bratislava... :D
  24. 25
    Lukaso121

28 ročný muž
    Nitra

Karlsruhe , kurňa velka a pokokos ludi
  25. 27