« Filmy

Fórum pridala Luthien, 16. február 2009, ďalšie jej diskusie »

Naj horor

Luthien
luthien, 22 ročné dievča, Slytherin, 16. február 2009

Aky horor je podla vas najlepsi?

0 Zareaguj!
Kasko
kasko, 26 ročný muž, Ružomberok, 16. február 2009

jeden z naj co som vydel, teda boli dva, pach krve (prve miesto) hory maju oci 1 (druhe miesto).

1 Zareaguj!
Flascha
flascha, 23 ročné dievča, Krajina bez predsudkov, 16. február 2009

hororom sa vyhybam, nehodnotim ich podla naj... ale e duz, tak Zmeskany hovorHehe

2 Zareaguj!
Nzch
nzch, 24 ročná žena, Dovi dopo!!!, 16. február 2009

my little pony, teletubbies

3 Zareaguj!
Keco
keco, 27 ročný muž, Bratislava, 16. február 2009

Je ich vela, ale taky krvak je najnovsi Halloween a ak sa chces zlaknut aj, tak .REC sa to tusim vola, Storm Warning je tiez dost v poho hlavne ku koncu to stoji za to, Midnight meat train je tiez dobree a Zombie Den D prichadza je tiez cool btw: tu su vsetky Haha

» www.csfd.cz/film/136013-halloween-hallowe...

» www.csfd.cz/film/232793-rec/...

» www.csfd.cz/film/226499-storm-warning/...

» www.csfd.cz/film/226030-midnight-meat-tra...

» www.csfd.cz/film/221869-zombies-dend-pric...

4 Zareaguj!
Azizi
azizi, 26 ročná žena, Ankh-Morpork & Bratislava, 16. február 2009

taky, pri ktorom by som sa bala...cize...ziadny Hehe

5 Zareaguj!
Peter_piper
peter_piper, 26 ročný muž, ♫­♪♫­♪♫­♪♫­♪♫­♪♫­♪♫­♪♫, 16. február 2009

Blairwitch

6 Zareaguj!
Beliard
beliard, 22 ročný chalan, Čadca, 16. február 2009

No kedže ma krv absolútne nevzrušuje, ani horory typu Úsvit mŕtvych, su to skôr asi tie o duchoch...seéria Kruh, Nenávisť a tak...x)

7 Zareaguj!
Haluz777
haluz777, 23 ročný chalan, Rožňava, 16. február 2009

ja nevem mne sa paci serka SAWov ale co ja vem ci je to horor Hehe

8 Zareaguj!
Karculienka
karculienka, 20 ročné dievča, 16. február 2009

@8 noo presne z toho nespavam Hehe

9 Zareaguj!
Lvanka
lvanka, 23 ročné dievča, Úroveň Birdzu je v piči, 16. február 2009

tie novšie ktoré sa mne páčili boli asi skôr trilery ako Hory majú oči,Nezvratný osud,Múzeum voskových figurín,Hostel...

10 Zareaguj!
Lvanka
lvanka, 23 ročné dievča, Úroveň Birdzu je v piči, 16. február 2009

no a zabudla som aj SAW Haha

11 Zareaguj!
Mrshater
mrshater, 23 ročné dievča, Bratislava, Finsko, 16. február 2009

rozhodne ziaden z tychto novodobych v ktorych su nasilu napchate litre krvy.. Klasika, Dracula a Frankenstein z 1931, Night of the living dead, Nosferatu a vela dalsich..najme s Belom Lugosim Žmurk

12 Zareaguj!
Andrejkaza
andrejkaza, 18 ročné dievča, BA :), 16. február 2009

ked sa rano pozrem do zrkadla:d

13 Zareaguj!
Deraina
deraina, 21 ročné dievča, The Holy city of Karbala, 16. február 2009

neznasam krvaky, su podla mna nanajvys trapne.
Ja osobne mam rada The Grudge( ale iba jednotku) a potom Rosemary ma dietatko

14 Zareaguj!
Cartmen91
cartmen91, 23 ročný chalan, Piešťany, 16. február 2009

Jao sm najlepsi horor videl V MOCI DIABLA.... A to osm tych hororov vdiel uz strasne vela ...a Halloween bol este taky v celku dost dobry

15 Zareaguj!
11jahodka77
11jahodka77, 21 ročné dievča, kt. sa stáále smeje :D, 16. február 2009

Nepriaty hovor, Nezvratny osud, zomries o 3:15 a takHehe

16 Zareaguj!
Mohamed
mohamed, 23 ročný chalan, Moldava nad Bodvou, 16. február 2009

podla mna REC, Zahada Blairwitch, Znamenia. Momentalne ma nenapadaju ziadne co by sa im vyrovnali

17 Zareaguj!
Pumaamravec
pumaamravec, 23 ročné dievča, Bratislava - Staré mesto, 16. február 2009

ja som sa uplne bala ked som videla Izba cislo 1409 ci kolko to boloHehe ale aj SAW bolo hnusne a Kruh. Ja sa bojim pri kazdom horore.

18 Zareaguj!
Citroon
citroon, 28 ročný muž, 16. február 2009

SAW 1,2,3,4 Hory maju oci, Kruh, Tí druhí(s Nicol Kidman)

19 Zareaguj!
Tom9117
tom9117, 23 ročný chalan, Rožňava, 16. február 2009

horory niesu take moje najlepsie ... ale urcite si pozriem
najlepsi je kruh a take psychologicke nie nejake typicke krvaky bez dajakeho poriadneho deja!!

20 Zareaguj!
Matuliq
matuliq, 22 ročný chalan, 16. február 2009

neviem ci tu niekto mate skusenosti s filmami omen (the omen 1976)a pokracovanie alebo lesny duch (The Evil Dead)a pokracovanie ale mozem vrelo odporucit. Najlepsie v povodnom zneni Žmurk

21 Zareaguj!
Petushqaaa
petushqaaa, 22 ročné dievča, V ZaTraTeNí, 16. február 2009

som pocula ze 13 duchov je strasidelny ale ked som to videla no ze haha =D ale ja sa doteraz nemozem pozerat na babiku chucky =D podla mna neni horsi horor teda aspon ja som hroznejsi nevidela vo mne to vyvolalo strach do konca zivota =D

22 Zareaguj!
Filippp3
filippp3, 26 ročný muž, Humenne, 16. február 2009

ja horory nepozeram su to kokotiny...radsej si pozriem nejaku prijebanu teenagersku komediu..toto musimHehe

23 Zareaguj!
Ooooo
ooooo, 14 ročný chlapec, voňavý, 16. február 2009

cabin fever

24 Zareaguj!
Hwiezdicqa
hwiezdicqa, 20 ročné dievča, Springfield :), 16. február 2009

HOroR... Fu videla som iBA jeden zHE 3:15 ZOMRIES. inac horory nepozeram.. o com to je.. mno oki toto aspon malo dej..ale taky SAW.. no kazdy ma iny vkus. ja horory nemusim

25 Zareaguj!
Paulin
paulin, 25 ročná žena, o cvíľu zďaleka, 17. február 2009

ako hlavne ma bavia tie, ktore su istym sposobom inovativne, pri ktorych mam pocit napatia od zaciatku do konca...ako take nieco ako vreskot..to je proste brak..a to ja patrim medzi tych velkych bojkov ale pri nentom som si vravela ze co dokelu je toto..Hehea filmy ktore sa mi pacili ani nepatria medzi horory ale Ti druhi to je uzasne a samozrejme Siesty zmysel...take nemam rada ako hory maju oci a podobne..to su podla mna kraviny..

26 Zareaguj!
Tommyhot
tommyhot, 25 ročný chalan, Bratislava, 17. február 2009

Ja horory moc nepozeram, ale ked sa chcem fakt ze posrat, tak horory o duchoch alebo satanasticke. Vtedy mam vazne dost.

Take krvaky ako Hory maju oci, alebo Saw su sice v pohode, ale horormi by som ich moc nenazival. Tak isto ako aj Kocka, Nezvratny osud, ci ine prepadaky. Nechutne sceny mi nevadia a tych hororovych momentov je tam naozaj velmi malo.

Kruh som videl prvych 15 minut a musel som to vypnut, to iste aj Exorcista, ale ten povodny zo 70tych rokov.

Ak by som to mal zhodnotit, tak skutocne horory som dokonca nikdy nevidel a s filmov, ktore sa tvaria ako horory je urcite naj Saw (vsetky casti).

27 Zareaguj!
Moniqas
moniqas, 23 ročné dievča, BA, 17. február 2009

Lovci myšlienok

28 Zareaguj!
Necrell
necrell, 18 ročné dievča, 17. február 2009

...sice horory nemam v oblube...no jeden z mala co som videla sa volal-Osvietenie....a podla mojho nazoru bol dobry...Žmurk

29 Zareaguj!
Zvieratko
zvieratko, 22 ročné dievča, Bratislava, 18. február 2009

texasky masaker motorovou pilou a dom voskovych figurin

30 Zareaguj!
Desiree
desiree, 24 ročná žena, Queen of Eccentrics, 18. február 2009

Texaský masaker motorovou pílou

31 Zareaguj!
Arain
arain, 25 ročná žena, Bratislava, 18. február 2009

Najoblubenejsi je taky, co ma najviac vydesil...Takze asi Nenavist 2(ale original japonska!) A potom asi The Shutter(zas len original)

32 Zareaguj!
Iwanushqa
iwanushqa, 19 ročné dievča, Vysmiata, 21. február 2009

mno mne sa fakt velmi pacil SAW 1. a tiez aj kruh 1 a 2...Frajer

33 Zareaguj!
Naneth
naneth, 22 ročné dievča, čiernobielo, 28. február 2009

Určite to nebude žiadny krvák typu Vreskot...na tom sa dá len pousmiať.
Keď už, tak Nezvratný osud sa celkom dal.

34 Zareaguj!
Hellium
hellium, 23 ročné dievča, garáž v San Piegu , 24. marec 2009

Siesty zmysel, ale ten sem asi nejak nezapada. Alebo co ja viem Psycho, aj ta Izba 1408 sa dala, aj Gotika Haha Aspon to malo nejaku myslienku a zaujimave rozuzlenie, narozdiel od tych typickych krvavych vyvrazdovaciek, v ktorych je vacsinou skupina mladych ludi niekde mimo mesta a zautoci na nich nejaky psychopat. A prezije len jeden, maximalne dvaja hlavni hrdinovia, ktori stale utekaju a utekaju. Texasky masaker a Pach krvi mam rada, je to vtipne Cha
A minule som videla fakt hnusny odprny film, kde maly chlapec prebodaval oci slepym ludom vidlicami na pletenie...Vazne som sa bala.

35 Zareaguj!
Jaws
jaws, veľa rokov (?!), Bratislava, 27. marec 2009

MARTIRS super lahodka pre oci

36 Zareaguj!
Zahi
zahi, 23 ročný chalan, Turzovka, 30. marec 2009

Zahada Blairwitch je jediny horor pri ktorom som sa naozaj bal... ale inac good horor je Usvit mrtvych aj ked to nieje neako moc strasidelne je to haluz xD

37 Zareaguj!
13sweetdolly13
13sweetdolly13, 17 ročné dievča, Stará Turá, 7. máj 2010

ták....ja horory mám moc rada ! ale ked si mám pozret nejaky dobrý tak je to o duchoch alebo psycho ked už tak mooc krvaky ja nemusim je to trapne ked je tam moc kečupu ako aj vy niektory hovorite !!! xDxDxD proste moje naj horory su asi 3:15 zomreš ,, nezvratny osud ,kruh , oko s Jessicou Alba je to aj v cinskej verzii ale táto je lepšia odporučam uputavka je tu
...... fakt je to dobry film prooste tých duchov na tom zbožnujem !! vydela som už vela hororou ale tieto boli asi naj HeheHeheHeheHehe

38 Zareaguj!
13sweetdolly13
13sweetdolly13, 17 ročné dievča, Stará Turá, 7. máj 2010

je to po anglicky tá uputavka ale v strede a na konci je to dobree HeheHeheHehe kukni

39 Zareaguj!
Nataliana52
nataliana52, 18 ročné dievča, Humenné, 19. september 2010

Ja om pozrela mnoho hororov, ale saw ma nejak nezaujalHeheDpach krve 1,2,3 čast su take že waauHeheD. Muzeum voskovych figurin, texasky masaker motorovov pilouChaočiatok, a texasky masaker motorovov pilou, sirota,...pad to tmy, , hra na vraha je celkom zaujimavy horor, occelova psca podla mna nieje až taky brutalny ako ine, ...asi takHaha

40 Zareaguj!
Nataliana52
nataliana52, 18 ročné dievča, Humenné, 19. september 2010

Da sa aj jizda do pekel, neznšam take tie horory, čo su fakt zveličene ani hlavy ani päty nemaju.....hor ymaju oči, to vravi skoro každy že nejaky perfektny horor, neviem videla som len prvu čast, a celkom som s abalaHaha, 3:15zomrieš, som nedopozerala lebo s anedalo, to som sa bala hned ako bola 25 minuta s hororu.Da brutalny horor bol aj životy zvirat, že vraj brutalnejši ako saw taže neviemHahamne s ated azdal, kedže osobne saw neznšam lebo neni to podla mna take strašne.DDD

41 Zareaguj!
Emmaai123
emmaai123, 21 ročné dievča, Nitra, 17. apríl 2011

Akože nechapem prečo sem pište ked nepozerate horory!!! Sak ked nwm o com je rec tak sa nestaram nee!!!
a Najlepšie horory su: 28 tyzdnov potom, 28 dni potom, 30 dni dlha noc, resident evil 1,2,3, Rec 1 a 2, atd Hehe

42 Zareaguj!

Pridaj svoj koment

Logni sa a komentuj
  • Nick:
  • Heslo:

Ty ešte nie si na BIRDZ?
Regni si nové konto a nájdi si friendov.
BIRDZ je total zadara!   Registrácia

42reakcií
Birdzová roleta chráni fotky, blogy a písance pred pohľadmi okoloidúcich.
TOPlist