Fórum pridal Clarise, 18. 2. 2020 20:06 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Kradnutie triednej knihy

0
Clarise

20 ročné dievča

Pochváľ sa svojim unosom triednej knihy zo strednej školy a pridaj sem link.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Nie je to na internete, ale dobrý nápad si video zo stužkovej znova pozrieť, keď budem doma!:) Som ho nevidela odvtedy
  2. 2
    Sianagirl245

18 ročné dievča

Nepridam lebo všetci budú vidieť kde som chodila do školy aj ako sa volám pff...ale bolo dobré (rofl)
  3. 3
    Clarise

20 ročné dievča

@sianagirl245 prečo? Však ide o video a nikto ta tam hľadať nebude ci myslíš ze áno a myslím ze každému jedno do akej školy si chodila
  4. 4
    Zelinka

23 ročné dievča
    Košice

tiež nechcem z rovnakého dôvodu ako je v @2 :D ale keď chceš inšpiráciu určite je na YT mnoho
  5. 5
    Slackerbitch

39 ročná teta
    ktorá je len fikcia.

Nerobili sme to :D
  6. 6
    Clarise

20 ročné dievča

@zelinka to sa za vašu školu fakt hanbite? Však keď vás chcú ľudia spoznať tak si s vami začnú písať neviem ako u vás ale u nás sa na únose meno myslím není a keď tak však neviem koľko ľudí vás pozná podľa mena?
  7. 7
    Sidious

22 ročný chalan

aj by som to zverejnil, ale bohužiaľ je to súčasťou dlhšieho vidiea zo stužkovej, takže by mohol niekto zistiť moju identitu
  8. 8
    Clarise

20 ročné dievča

@sidious normálne ma každý záujem si vystalkovat tvoju identitu keď tu ani fotku nemáš... A v triede nie si jediný takže fakt môžeš byť hocikto..
  9. 9
    Clarise

20 ročné dievča

Ďalšie fórum o ničom ale taka dobra myšlienka to bola len všetci si myslia ze ich každý vystalkuje ale to skôr podľa fotky ako podla videa
  10. 10
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

My sme to nerobili. :(
  11. 11
    Riddiculus

7 ročné dievča
    *1238

Videla som to len na stužkovej a neviem, kde to video skončilo.
  12. 12
    Etelnair

12 ročný chlapec
    vie čo je to zarobiť na zahraničný voz

nie je to trestne?
  13. 13
    Tikalok

hrá sa, že má 1 rok

Toto je naše
    https://youtube.com/watch?v=dHxJo2bWYZs
  14. 14
    Livre

20 ročné dievča

Akoze ja by som aj dala link ale vyzeram tam totalne priserne, ale kradnutie sme mali super podla mna
  15. 15
    Vreskot000

33 ročný muž

na základnej som so spolužiakom potiahol klasák, a dopísali sme si známky. Bolo ti asi roku 2002 maximálne. toho roku som končil základku. na strednej som si v tretom ročníku dopísal z matiky známku. bolo to cez telesnu vychovu. veľký adrenalín. pohoda. rok 2005
  16. 16
    Livre

20 ročné dievča

@vreskot000 tak to už hej
  17. 17
    Vreskot000

33 ročný muž

@livre hoci tu sa myslí kradnutie triednej knihy v maturitnom ročníku. ale tak stredná škola boli najkrajšie 4 roky ktoré sa nikdy v živote nezopakujú, nech sa deje čokoľvek. ale mám nadherne spomienky, aj z toho dôvodu, že moja stredná škola už neexistuje žiaľ.
  18. 18
    Etelnair

12 ročný chlapec
    vie čo je to zarobiť na zahraničný voz

@tikalok dobre ste ju blajzli
  19. 19
    Clarise

20 ročné dievča

@livre v kľude pridaj aj tak asi polovica ľudí odtiaľto nevie ako vyzeráš. Prosím pridaj aby tu nebola len jeden link
  20. 20
    Mecuška23

23 ročné dievča
    Hlavne že sme zdraví

https://youtu.be/mmeLjVhtO-I
  21. 21
    Erixa

22 ročné dievča
    Trnavská nemocnica

aj keď som podľa mňa mala skvel nápady, ostatní moje nadšenie nezdieľali, takže samozrejme ako 30 báb sme sa na ničom nezhodli, tak sme nič nemali...
  22. 22
    Waagbistritz69

26 ročný muž
    утопия

my sme t.k. zrolili do tvaru stangle dynamitu a odpalili za pomoci mnozstva petard a dlhej zapalnej snury.. ale video asi nemam k dispo
  23. 23
    Mikaell

20 ročný chalan
    Prešov

Nerobili sme ani kradnutie, ani stužkovú. :D
  24. 24
    Filipkoo

24 ročný chalan
    Košice

https://youtu.be/P2UA1K4PkmY
  25. 28
    Clarise

20 ročné dievča

dakujem všetkým čo sem zazdielali svoj únos triednej knihy.
    @filipkoo
    @tikalok
    @meruska23
    (love) je to super ;)