Fórum pridal Patrixo, 29. 11. 2019 17:42 do kategórie BIRDZ a jeho svet. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Je niekto na birdzi na koho si zmenil nazor?

0
Patrixo

32 ročný muž
Militantný slniečkar

Je niekto na birdzi, koho ste nemali radi a oblubili ste si ho alebo naopak? Koho a preco?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/MEŦɌØPØLΛ_

@Darksider96 Ahoj! :D
  2. 2
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

vlastne toto bolo asi zbytocne forum, kedze je nas tu 5 a pol :D
  3. 3
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Tak urciteee
  4. 4
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

radsej som mal zalozit forum ci by si bol radsej v antidepresive, alebo mal skrutene vnutornosti.. a ci by si za 500 bol ochotny mat tu moznost, ktoru si si prave nezvolil..
  5. 5
    Kokotis

23 ročný chalan
    asi hentam

Účasť nesmierna
  6. 6
    Sianagirl245

18 ročné dievča

Tak ja tu nemám nikoho koho by som vyslovene niekedy nemala rada a tiež sa mi nestáva že niekoho koho mám rada že by som sa v tej osobe mýlila...ale možno len také malé zmeny že ten človek mi časom prišiel iná povaha ako som si myslela predtým ale nie že lepšia/horšia
  7. 7
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

Neviem, ľudí tu mám tak nejako v neutráli, až kým si na nich nevytvorím konkrétnejší názor. Potom sa to vyvíja tak zbežne, ako sa časom vie vyvinúť postoj k hocikomu

Ani väčšiny zostane neutrálny
  8. 8
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

*ale u väčšiny
    Mobilu dnes hrabe
  9. 9
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Ani nie. Kto bol debil pred rokmi, je aj dnes. Skôr som na niektorých názor zhoršil.
  10. 10
    Elmsi

12 ročné dievča

Tvoja ex :D napr
  11. 11
    Hetfield

34 ročný ujo
    Studna

na tvoju ex som mal dlho neutrálny názor ale za posledný rok jej pôsobenia som ju začal vnímať negatívne
  12. 12
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

@elmsi a z dobreho nazoru na zly ci naopak?
  13. 13
    Plavam_zivotom

24 ročné dievča

Áno. Ale nebudem menovať. Z veľmi pozitívneho na extrémne negatívny.
  14. 14
    Elmsi

12 ročné dievča

@patrixo jop z dobrého na zlý
  15. 15
    Agord

tvári sa, že má 4 roky
    Ten s tým foťákom

Ale hej pár ľudí. A išlo to obidvoma smermi.
  16. 16
    Lafiziq

25 ročný muž
    Bratislava

na wewa som zmenil názor... myslel som si, že je debil, ale on je asi super (hehe)
  17. 17
    Obsession

hrá sa, že má 2 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Na teba :D :)
  18. 18
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

@obsession zo zleho na dobry ci naopak? :D
  19. 19
    Obsession

hrá sa, že má 2 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

@patrixo musím na to odpovedať :D ?
  20. 20
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

@obsession nemusis :D
  21. 21
    Salora

tvári sa, že má 3 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

na jedneho cloveka asi len... aj ked... vzdy som ho mal za trubu... ale teraz uz za MAXI (:
  22. 22
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

Na niektorych ludi tu moj nazor strasne fluktuuje. Akoze, obcas mam pocit, ze im uplne mrda, potom chvilami, ze su vlastne celkom fajn a potom zas napisu nieco extremne jebnute...
    A tak stale dokola :D
  23. 23
    Tomtoylc

27 ročný muž

... a ak aj taký niekto bol tak si už nepamätám (hehe)
  24. 24
    Lukaso121

29 ročný muž
    Nitra

Nikto nekonkretizuje, tak nebudem ani ja , vsetci su rovnaky nikto sa nemeni
  25. 28
    Darksider96

23 ročný chalan
    Underworld

@teal Mňa tvoj názor na moju osobu nezaujíma a daj mi už konečne pokoj! WTF, ty musíš mať strašné komplexy 0_0
  26. 29
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/MEŦɌØPØLΛ_

@darksider96 Sorry, ja som sa len pomýlil. Stále si úplný kokot
  27. 30
    Lostinthedark

24 ročný chalan
    neoliberálny fašista

@29 RIP
  28. 31
    Sasi2680

hrá sa, že má 0 rokov

@22 asi takto
  29. 32
    Lenkaska1

24 ročné dievča
    Bratislava

Áno, väčšinou z negatívneho na pozitívny
  30. 33
    Grietusha

36 ročná teta
    world citizen, človák

na @mayo

zo začiatku som ho neznášala a on mňa tiež :D bavili sme sa medzi sebou len preto, lebo sme mali pocit, že musíme. že máme nejaké spoločné záujmy a tak, tak si akože musíme zdieľať názory.

potom sa to nejak zmenilo.

prešlo vyše 10 rokov a my sme furt výborní kamoši, ktorí sa navštevujú, napriek tomu, že každý z nás žije v inej krajine, chodíme spolu na akcie a zdieľame toho stále dosť :-*
  31. 34
    Midnight

30 ročný muž
    čo to zase píše?!

veľa ľudí. a ako prvú si samozrejme momentálne spomeniem grietku, kedysi som myslel že je to inteligentná, názorovo otvorená osoba. neviem či sa zmenila ona, alebo som bol len zaslepený v dôsledku tej svojej trápnej tendencie dosť rýchlo a silno sa na ľudí zmotať.

a ako druhého si samozrejme spomeniem antifunebráka, kedysi som myslel že je to alfasamec na ktorého názore záleží.

a ako tretieho si spomeniem človeka čo sem už dlho nechodí a nikdy asi príliš nechodil, kedysi som si o ňom myslel nepekné veci, a potom som ho párkrát stretol a pokecali sme a zistil som že je to veľmi pohodový človek ktorému som obrovsky ukrivdil.

a ďalší už ma asi nikto nenapadne, lebo doby kedy som si myslel že má zmysel vnímať kto je tu kto a čo si myslí a čo napísal, a snažiť sa vystavať si predstavu o jednotlivých nickoch, tá je dávno preč.
  32. 35
    Midnight

30 ročný muž
    čo to zase píše?!

oh, vlastne ešte tomáš, abaffy. kedysi som ho mal za boha a prakticky celebritu, a že wau, a potom som zistil že je to taký normálny nežný milý človiečik.
  33. 36
    Lawr

19 ročné dievča

zo zaciatku som myslela ze som objavila svatu zem a postupom casu zistujem ze vsetci su rovnaki kripli jak hocikde inde na zasratej zemeguli. a nech sa aj posere bez ciarky