Fórum pridal H8u, 14. 7. 2020 11:27 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Hovori vam vasa mama ze vas lubi?

0
H8u

27 ročná žena
Štefanov

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Warble

21 ročné dievča

ked jej to ja poviem, tak povie, ze aj ona, ale sama od seba niee
  2. 2
    Thunderstorm

14 ročné dievča
    devil's little sister

Asi 10 rokov sa spolu nebavíme :D
  3. 3
    Milgamman

8 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

Uz ked bolo nieco velmi vazne alebo dramaticke tak mi to povedala. Alebo chcela aby som nieco urobila, tak ako argument mi to povedala :D
  4. 4
    Lenkaska1

24 ročné dievča
    Bratislava

este ked som bola mensia tak viackrat ano, teraz ako dospelej uz moc nie/nepamatam si.
  5. 5
    Plavam_zivotom

25 ročná žena

Vždy keď sa spolu lúčime, alebo si píšeme, alebo si voláme mi to povie.
  6. 6
    Plavam_zivotom

25 ročná žena

Inak tá možnosť číslo jedna je hrozne smutná :( ... Fakt si to neviem predstaviť.
  7. 7
    Slackerbitch

39 ročná teta
    stratená v paralelnom vesmíre

No pamatam si asi na jeden - dva razy :-/
  8. 8
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

Ja som radšej, keď mi také kraviny nehovorí.
  9. 9
    Narazuvzdornaa

26 ročná žena
    bridge troll

Tusim hovorila, ked som bola malicka

Potom ma nazdavam sa dost vela rokov nelubila a teraz by to uz bolo divne :D
  10. 10
    Veryhappyhippo

25 ročný muž
    Momentalne KE

Za to si pametam vsakovake rozne nadavky z detatva :^)
  11. 11
    Papver

24 ročné dievča

Občas povedala ale skôr som si to vynucovala ja, lebo som sa jej ako dieťa často pýtala Ľúbiš ma?
  12. 12
    Plavam_zivotom

25 ročná žena

@papver Inak toto som aj ja robila dosť často :D Celej rodine :D
  13. 13
    Papver

24 ročné dievča

@plavam_zivotom Ja tiež poznám ešte zopár ľudí čo to robievali a aj moji súrodenci to robili. Ale ja iba mamke, u ostatných ma nezaujímalo čo ma ľúbia. :D
  14. 14
    Papver

24 ročné dievča

@13 *či ma ľúbia
  15. 15
    Obsession

tvári sa, že má -1 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Napriektomu, že mi to pravidelne nehovorí, jej lásku a dobrotu citim neustále. :)

Možno, že nevyjadruje svoje pocity slovne ale zato skutkami. Myslím že to ma od svojej matky, mojej babky, ktorá jej to príliš neprejavovala, preto možno ani ona nevie ako na to. :D

Veľa závisí aj od toho ako boli naši rodičia vychovaní, preto ak svoju lásku k nám dokazujú skutkami, nevidím v tom akysi veľký problém.

Veď aj v partnerskom vzťahu je v poriadku ak si pár hovorí ľúbim ťa z času na čas ale dokazuje svoje nie príliš časté slova denno-denne. :D (?)

Či sa mýlim?
  16. 16
    Sianagirl245

18 ročné dievča

Hmm osobne občas keď som šla niekde na dlhšie preč napr na intrak alebo tak a možno občas cez telefón keď sme sa lúčili ale voláme si ozaj možno párkrát do roka..a aj tak neviem či to skôr nie je taká rozlúčková fráza že "ľúbim ťa a dávaj si pozor"
  17. 17
    Bebekex

26 ročná žena

praveze volakedy sme si to nehovorili, vobec,ale odkedy uz doma nebyvam,tak si to vravime casto.najprv to bolo take neprirodzene,ale teraz uz by som jej to aj kazdu sekundu vravela,kebyze mozem
  18. 18
    Saddath

23 ročné dievča

Kazdy den odkedy si pamatam. Ze ma lubi najviac na svete a ja ju a vzdy sa vycmukame ked som doma a na vocape si kazdy den piseme a posielame srdieckaa. Naj mamka na svete, lubime sa jak kone.
  19. 19
    Melancholik

28 ročný muž
    Bratislava

sem tam to spomenie.. väčšinou spoločne vo vete že nás ľúbi.. mňa a brata
  20. 20
    Burn

28 ročná žena
    Praha

Kedysi nehovorila, teraz hovori pri kazdej prilezitosti (odkedy nezijem doma a vidime sa max. 1x za mesiac)
  21. 21
    Noia

21 ročné dievča
    Tak blízko a predsa tak ďaleko

Fakt neviem o tom, že by mi to niekedy povedala. Ale láska sa dá dokázať aj inak než týmito slovami - a to moja maminka robí. (love)
  22. 22
    Lenkaska1

24 ročné dievča
    Bratislava

Ešte by bola zaujímavá anketa s otcom
  23. 23
    Mobscene_69

26 ročná žena
    Smultronställe

Hovorí mi to skôr so smajlíkmi a nálepkami na messengeri :D ale dávaj si pozor mi hovorí asi non stop
  24. 24
    Gothicpoethic

27 ročná žena
    Partizánske

Nikdy mi to nepovedala, myslím, že ani môjmu bratovi. Skôr si myslím, že som bola omyl, ktorý ju obmedzoval v živote, možno v nejakom ďalšom rozvoji. Už som sama matkou a čím ďalej, tým viac ju nechápem. Nie sme spolu v kontakte, hoci bývame v jednom meste, a absolútne mi nechýba. Aj to vypovedá niečo o našom vzťahu a o tom, aké emócie voči mne prechovávala. :D
  25. 25
    Kerrang

27 ročný muž

Ale aj párkrát to už povedala, no teraz už ani nie, keď aj sám pociťujem, že musím nejakú zbaliť a osamostatniť sa, lebo s ňou sa už aj ohľadom života dosť hádame (?)
  26. 26
    Rocafella

tvári sa, že má 5 rokov
    V krajine iluzii

Ja mám špecifický vzťah s mamou, ktorá doteraz mi v duchu nevie odpustiť, že som šiel po rozvode s otcom miesto s ňou.
  27. 27
    Motovidlo323

31 ročný muž
    dedoles™ influencer birdzu

Pravidelne si to vravíme.
  28. 28
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

Nie uplne ze casto, ale ked som dlho prec alebo nieco, akoze, vacsinou nie len tak, ale ked ma pocit, ze to potrebujem pocut tak vtedy hej. A co je zaujimave, vzdy to iniciuje ona, nie ja (aj ked ju fakt mega lubim).