Fórum pridal Erika99, 25. 9. 2019 11:00 do kategórie Vysoké školy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Externé štúdium

0
Erika99

20 ročné dievča

Trenčianska univerzita, externé štúdium, naozaj je rozvrh od 8.00 do 20.00? Alebo je realita úplne inde? Ďakujem
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Salora

tvári sa, že má 3 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

(hehe) (: (: ja som mal takyto rozvrh 2x do tyzdna uz na strednej (:
  2. 2
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

Ja mam tiez v soboty prednasky bezne od 8 rana do nejakej 17:00-18:00, tak moze to byt pravda. Ale to je len jeden den v tyzdni, piatky mame len za obedom.
  3. 3
    Lawey

26 ročná žena
    Břno

lol ako enhccela by som mat na trencianskej univerzite skolu v sobotu 8-20 :D
    a ani byt tym prednasajucim co ma taky pracovny rozvrh :DDD
  4. 4
    Erika99

20 ročné dievča

A ešte jedna otázka ak by sa dala, kontrolované samoštúdium je vlastne čo? Že zostanem doma a učím sa, alebo že mám skúšku z toho čo som sa mala naučiť mimo prednášok? Ďakujem 0:)
  5. 5
    Erika99

20 ročné dievča

@lawey veď preto sa pýtam (hehe) . Ktorému vyučujúcemu sa chce v sobotu večer vyučovať
  6. 6
    Lawey

26 ročná žena
    Břno

zavolaj si na študijné
  7. 7
    Erixa

22 ročné dievča
    Raxacoricofallapatorius

Neviem ako v trenčíne, ale v Trnave máme rozvrh tiež cca od tej 8-18, ale nikdy sme tak dlho neboli...

Ku tomu samostudiu... proste sa máš sama učiť a z toho bude potom skúška
  8. 8
    Laurikaaa

23 ročné dievča
    Londýnčanka

My mame tiež na externom soboty od 8:00 do 20:00 ale keď sa skrátia prestávky tak vypadneme domov okolo 17:30
    Piatok začíname zvyčajne od 15:00 do 21:00
  9. 9
    Robinsonleon

23 ročný chalan
    mimo všetkých predstáv o dobre a zle

@laurikaaa a to co studujes ze mas aj piatok?
  10. 11
    Semhamforas

26 ročný muž
    Bratislava

Aspon ja som to mal tak, ze v tom rozmedzí boli predmety a ale mohol si zacat/koncit skor/neskor to uz záležalo ako ti to vyslo, tiez si mohol mat skolu napr od 7:30-13:00 a nasledne pokracovat az o 16tej a skončiť 19:30. Takze si myslim, ze aj v Trenčíne to bude podobne. No napriklad ja som realne mal aj vyučovanie od 07:30-19:30 piatok a sobotu ale to preto, ze som si dal zvacsa viac predmetov ako vacsinou
  11. 12
    Veryhappyhippo

tvári sa, že má 3 roky

Napis radsej na studijne, mna na upjs prekvapili na externom tym, ze to dali na cely den v piatok a utorok a stredu doobeda daco tak nech nemas aj ty take prekvapko