« Život

Fórum pridala Missewo, 30. júl 2008, ďalšie jej diskusie »

Dobierka - ako to funguje?

Missewo
missewo, 21 ročné dievča, všade, kde sa dá , 30. júl 2008

Nejakú tú predstavu o tom mám, ale nikdy som ju na pošte nevyužila, viete niekto ako to funguje?
Chcem kamošovi poslať balík, za ktorý mi zaplatí 600 sk ale poštovné tam ešte bude nejaké, a to platí on, ako to urobia?
A ako sa mne potom dostanú peniaze?
Diki Cha

0 Zareaguj!
Meredith555
meredith555, 21 ročné dievča, Nitra, 30. júl 2008

to sa opytaj na poste oni ti vsetko vyvsetlia

1 Zareaguj!
Missewo

@1 to mi aj napadlo, len kým sa tam dostanem Smutné

2 Zareaguj!
Majlos
majlos, 27 ročný muž, The City of Blinding Lights, 30. júl 2008

Je to tak, ze ty to posles, dojde to k nemu na postu a ten balik mu daju az ked zaplati tych 600 Sk, ktore ti potom posle posta sekom... Ja si tak obejdnavam veci z netu... Ak nezaplati do 18 dni, balik sa ti vrati spat...

3 Zareaguj!
Kasko
kasko, 26 ročný muž, Ružomberok, 30. júl 2008

vsak normalne nabehni tam. povedz na dobierku to chcem a mas to. kedze to je za daky peniaz enviem ci aj daka poistka proti poskodeniu. + podaci listok, vsak tam nabehni ti na poste povedia vsetko vysvetlia. ja som bol raz tiez tatar s toho ale vysvetlili mi to a bolo Hehe

4 Zareaguj!
Missewo

@3 @4 ďiki chalani Haha

5 Zareaguj!
Zamidari
zamidari, 26 ročný muž, 30. júl 2008

Postovne ,tam bude nejakych 85 korun a to musis zaplatit ty, takze ak chces aby sa ti to vratilo musis to pripocitat k tym 600 korunam. A ak si doplatis prvu triedu tak to tam bude pravdepodobne hned na druhy den a postar bude musiet urobit pokus o osobne dorucenie, inak dobierky postary nosit so sebou nemusia, iba oznamenie o ulozeni dobierky.

6 Zareaguj!
Xyz666
xyz666, 25 ročná žena, žijúce v realite, 30. júl 2008

@6 bratislavskí poštári so sebou asi dobierky nenosia, ale ostatní ano...

7 Zareaguj!
Zamidari
zamidari, 26 ročný muž, 30. júl 2008

7. ja robim postara na BA 3, ale zalezi aj od pripadu, ak postar si je isty co dotycny bude doma tak ju prinesie, a ak vie ze doma nie je tak ten balicek(krabicu..) nosit nebude.

8 Zareaguj!
Missewo
missewo, 21 ročné dievča, všade, kde sa dá , 31. júl 2008

@6 no tak to je dobré vedieť, ale keď to dám prvou triedou, tak to stojí toľko, koľko list? myslím tá prvá trieda...a vraj to tam nebude na druhý deň, pri takýchto balíkoch...hrozné s tou slovenskou poštou

9 Zareaguj!
Kamikaze199
kamikaze199, 23 ročný chalan, Bansk√° Bystrica, 13. apríl 2009

Ludia neviete či je možné spraviť pri dobierke aj nejaký o..b?? Ja som poslal dvom ludom ktorý sa poznajú dva rozne balíky, obaja tvrdia že si ich prevzali ale peniaze prišli len od jedného! a teraz neviem ako je to možné...

10 Zareaguj!
Brazil7
brazil7, 20 ročný chalan, Banská Štiavnica, 26. jún 2009

chcel by som sa spitat posielal som vcera dobierku a jemu to prislo a vysmieval sa mi ze nezaplatil 85 eur dobierku co sa s tim stalo

11 Zareaguj!
Ondrejcisar
ondrejcisar, 31 ročný muž, Košice, 27. november 2010

obiednal som kocke hodinky na dobierku pondelok mi posiela z Nitri kedy bi mi tak dojde v Kosiciach?

12 Zareaguj!
Kamencak
kamencak, 22 ročný chalan, Bardejov, 16. december 2010

Mozem sa opytat ze co mam robit ked som posielal balik 24.11 a je 16.12 a neprisli ani peniaze ani balik ? dakujem

13 Zareaguj!
Igor1992
igor1992, 21 ročný chalan, Brezno, 30. marec 2011

Igor1992, napíš koment!

14 Zareaguj!
Igor1992
igor1992, 21 ročný chalan, Brezno, 30. marec 2011

ahojte ludia prosim Vás chcem sa opytat nieco no takze jeden chlap kupil odomna ps2 s chipom cez dobierku poslal som mu hru plus prislusenstvo a 2 napalene hry ktore mu idu a on zato ze nevie napalit si vlastne hry tak mi ju chce poslat naspet a ze peniaze mu mam poslat ze ich chce spet ja viem ze mam ja pravo ten balik nezobrat spet a ani mu posielat peniaze nepoviem keby som mu poslal pokazenu hru ale ona ide riadne ako ma co ak mi posle hru a bude pokazena alebo vybere snej cip alebo co?proste sa chcem spytat ze ci mam pravdu a ze ci som v plnom prave dakujem Vam prosim odpiste

15 Zareaguj!

Pridaj svoj koment

Logni sa a komentuj
  • Nick:
  • Heslo:

Ty ešte nie si na BIRDZ?
Regni si nové konto a nájdi si friendov.
BIRDZ je total zadara!   Registrácia

15reakcií
Birdzová roleta chráni fotky, blogy a písance pred pohľadmi okoloidúcich.
TOPlist