Fórum pridal Vikusiiik090, 16. 3. 2019 11:02 do kategórie Politika. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Dnes sú voľby. Je tu niekto za Harabína?

0
Vikusiiik090

19 ročné dievča

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Uprimne mi je luto ze ta tu budu teraz neznasat ak ho chces volit :D ale nic si z toho nerob volby skoncia a bude to ok :)
  2. 2
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

JJ. Ten nas fetacky fanatik bude ako pravy Krestan volit ccloveka co poslal knaza do vezenia. :D
    A este @majmarad , lebo bojuje proti smeru a jeho kauzy a rozlozenie slovenskeho sudnictva je neoverene info! :D
  3. 3
    Majmarad

35 ročný ujo

Samozrejme, že ho idem voliť, pretože Čaputovú nikto nepozná a ani nepoznal a je mi veľmi ľúto, že sa volí hlava štátu o ktorej nikto nič nevie... Všetko je lepšia voľba ako Čaputová.
  4. 4
    Hanka88

19 ročné dievča
    Tam, kde nič nie je, ale som na to hrdá

@majmarad opatrne, aby ťa čaputovoliči nezviazali a nezamkli, aby si nemohol voliť
  5. 5
    Majmarad

35 ročný ujo

@hanka88 :D ja sa nebojím nikoho :)
  6. 6
    Desertdrift

19 ročný chalan
    Universe

Či má aj niekto také nervy aby sa tu priznal, že koho bude voliť. (hehe)
  7. 7
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

Toto forum mi pripomenulo komentar Cynickej Svine(samozrejme to berte s humorom, teda snad to budete brat s humorom a neudupete ma :D )-
    Na tychto pieskumoch(rec bola o predvolebnych) je zaujimave to, ze Stefan Harabin ma mozno vacsiu podporu nez je uvedene. A to preto, ze sa k nemu niektori jeho podporovatelia nechcu hlasit. Comu sa ale nikto nedivi.
  8. 8
    Lool141

23 ročný chalan
    Medzi Jupiterom a Saturnom

Hovoriť cudzím ľuďom koho idem voliť.. To dáva logiku..
  9. 9
    Antifunebracka

29 ročný muž
    caputova birdzu

Táák odvolené. chcel som dať najprv hlas p. menyhartovi, ale na poslednu chvilu som zistil, ze odstupil v prospech mistrika :D takze moj hlas ma on :)
  10. 10
    Turbolienka123

19 ročné dievča

Ja som za to, nech vyhrá Harabin alebo Kotleba.
  11. 11
    Vikusiiik090

19 ročné dievča

Podľa mňa Kotleba ani Harabín veľa vecí nemyslia zle, len média moc idú proti ním celkovo média na SK su v pi.... Samozrejme aj oni majú chyby ale to tu chceme niekoho, kto prišiel dajme tomu včera a je za povinné kvóty? .. To sme sa asi nepoučili z takého Nemecka, Británie, preto by sme mali veľmi dôkladne prehodnotiť, kto je pre tento štát vhodný a kto patrí "na hrad".
  12. 13
    Ryu4

24 ročný chalan

@vikusiiik090 Je mi za teba trápne.
  13. 14
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Inak poviem to tak ze dnes volit nejdem nikoho ale nabuduce ak by bol vo "finale" :D tak asi pojdem volit skor jeho
  14. 15
    Mango

hrá sa, že má 0 rokov
    Brno

Ale vás tu je, kreténov. Kupujte vreckovky na večer.

@3 boze to je ale postihnutý hňup.
  15. 16
    Majmarad

35 ročný ujo

@mango aj mňa veľmi teší :)
  16. 17
    Mariquittka

25 ročná žena
    Kežmarok

@vikusiiik090
    tiež to tak vidím :)
  17. 18
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -68 roky
    tulam sa

@3 ja ju poznam, ale henta prazdna hlava si mysli (ako uz prazdne hlavy tradicne), ze ked nieco nevie on, tak to nevie nikto
  18. 21
    Prasaman

tvári sa, že má 3 roky
    fôck you

harabina urcite nevolim, paradoxne mam na neho podany tike, lebo tam bolo obrovske value
  19. 22
    Mookie

22 ročný chalan
    NR/PO

@prasaman Well to ja tiež :D až prídu výsledky tak to bude také horkosladké :D
  20. 23
    Prasaman

tvári sa, že má 3 roky
    fôck you

@mookie aj kotlebu mam za kilecko v kurze 175 to sice zrejme nevyjde ale kurz ultra prestreleny :D
  21. 24
    Majmarad

35 ročný ujo

@mookie nemáš začo :)
  22. 25
    Lenkaska1

23 ročné dievča
    Bratislava

@majmarad ked uz konzervativec a krestan tak radsej Krajnak. Harabin je chrapun a egoista.
  23. 26
    Campino

25 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

@torpedo08 ja by som ho volila. Dufam, ze vyhra
  24. 27
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

@campino uvidime
  25. 28
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

Ti jebe. To ako možu mať tak vymleté hlavy niektoré deti :D Hodia to Harabínovy a Kotleboy a ešte sa idú tváriť, že majú geopolitický rozhľad :D njn, majú, ale iba ten čo im dal Kotleba, alebo Harabín :D
  26. 29
    Majmarad

35 ročný ujo

@lenkaska1 o to vôbec nejde kto je konzervatívec a kto liberál. Tu ide o to, že niekto chce silou mocou aby sa hlavou štátu stala Čaputová, ktorú predtým nikto nepoznal. Každý jeden kandidát je lepší ako Čaputová. Veď koľkí tu dali nejaký argument prečo by mali ľudia voliť ju. Prečo by mali ľudia voliť práve ju? Nikde som nepostrehol dôvod.
  27. 30
    Nationalgeographic

24 ročný chalan
    Poprad

Ja som dal hlas Caputovej.
  28. 31
    Lenkaska1

23 ročné dievča
    Bratislava

@majmarad Nepopieram, len Harabin teda fakt nie. To som chcela povedat. :D
  29. 32
    Barky

hrá sa, že má 0 rokov
    Tomb of the Mutilated

@campino aj ja a idealne by to mohol zas zajebat na diktatora od pultiku, presne to ma presvedcilo ze je naj :)
  30. 33
    Majmarad

35 ročný ujo

@lenkaska1 lenže ostatní nemajú veľkú šancu. Uvidím kto postúpi do druhého kola.
  31. 34
    Lenkaska1

23 ročné dievča
    Bratislava

@majmarad to je hlupy pristup. O tom je prve kolo. Toto keby si povie kazdy tak vlastne volme len troch kandidatov a nerobme ani dve kola.. V druhom kole uz nebudeme mat na vyber a budeme musiet volit aj toho, koho nechceme. Alebo neist volit vobec.
  32. 35
    Majmarad

35 ročný ujo

@lenkaska1 druhé kolo bude super. Postúpi predsa Kotleba s Harabínom :D

33. 36
    Campino

25 ročná žena

No niekto chce silou mocou slabeho cloveka, ktoreho mozu masirovat a diktovat mu co ma robit, koho vymenovat a pod.
    Navyse, ako moze byt prezidentom, teda hlavny velitel slovenskej armady, kto nema absolvanu zakladnu vojensku sluzbu?
  34. 37
    Majmarad

35 ročný ujo

@lenkaska1 Hlúpy prístup je prístup ľudí, ktorí označujú voličov niekoho iného za hlupákov, kokotov a neviem čo ešte. Ako keby bolo niečo lacnejšie a ako keby sa niečo zmenilo na Slovensku. Bol som rozhodnutý voliť už skôr, ale som smutný z toho, že Mistrík odstúpil a keď vidím akí ľudia vlastne sú, tak je mi na grc. Tu je to krásne vidieť kto má akú povahu a charakter a s kým by som nechcel mať nič spoločné. Som sa v mnohých ľuďoch sklamal, ale mnohí prekvapili. No aj napriek tomu, že kamaráti volili Čaputovú, aj tu veľa birdzákov volilo Čaputovú, tak nedehonestujú ľudský názor a nepovyšujú sa nad iných. Vždy si budem stáť za týmto a dúfam, že tí, ktorí tak spravili sa budú môcť pozrieť do zrkadla. Ja s takými ľuďmi nechcem nič mať. To len toľko k tomuto všetkému.
  35. 38
    Elmsi

11 ročné dievča

Ako keby si nevedel že musíš všetkých troch kruzkovat :D
  36. 39
    Lenkaska1

23 ročné dievča
    Bratislava

@majmarad No ved ja v tomto suhlasim s tebou. Hej, skoda toho Mistrika.. Len som chcela poukazat na to ze, ked chces niekoho volit, volila by som ho bez ohladu na to ci, ma alebo nema sancu.
  37. 40
    Vsakpredsajaa

22 ročný chalan

@campino čoskoro bude doba keď sa bude voliť prezident zo súčasných mladých generácii z ktorých nemá vojenskú službu skoro nikto čiže to je normálne
  38. 41
    Campino

25 ročná žena

@vsakpredsajaa preto treba zaviest opat zvs a mat opat riadnu armadu a nie par chlapov a zien, kt. Su tam vdaka niekomu a systemu. Europu necaka nic dobre a slovensko bez suverenity dopadne velmi zle..
  39. 42
    Vsakpredsajaa

22 ročný chalan

@campino takže podla teba treba vziať mladým chlapcom (a dievčatám, kedže máme rodovú rovnosť a je to tak napríklad aj v Nórsku či Izraeli) (medzi ktorými sú aj ľudia napríklad so sociálnou fóbiou) vziať slobodu, napriek tomu že sme v NATO a absolútne to nie je potrebné? Len preto že niekto má potrebu riešiť geopolitiku a sociálny stav spoločnosti napriek tomu že s politikou nemá absolútne nič spoločné?
  40. 43
    Campino

25 ročná žena

@vsakpredsajaa vziať slobodu tym, že opäť budu ZVS? hmm slobodu ti vezme fabrika, ktora ťa zavrie na 12 hodin k pasu a necha ti deň voľna na to aby si sa poriadne umyl..(obrazne povedane)
  41. 44
    Antifunebracka

29 ročný muž
    caputova birdzu

@campino Presne, a ženám by malo byť odobraté volebné právo a vrátiť ich do kuchyne, pretože ony proste politike nerozumejú, je to aj vedecky dokázané, že majú menšie mozgy atď
  42. 45
    Vsakpredsajaa

22 ročný chalan

@campino aha lebo v dobe keď bola ZVS ťa nezavreli do fabriky a mohla si aj slobodne podnikať, všakže...
  43. 46
    Campino

25 ročná žena

@vsakpredsajaa ja hovorim, ze slovensko potrebuje vlastnu armadu v tisickach, nie v stovkach ludi. A hlavne zvolit iny system vo vychove, vycviku brancov.
    Sa bojis ,zeby si musel ist v pripade konfliktu niekde do pice?
  44. 47
    Vsakpredsajaa

22 ročný chalan

@campino no predstav si že áno, bojím sa, a naozaj nemám chuť zomrieť alebo riskovať odjebanie oboch rúk pre nejakého kapitána Danka :)
    Navyše keď to vôbec nie je potrebné - v potenciálnom útoku Ruska na Slovensko by bolo našich pár tisíc profesionálnych vojakov úplne k hovnu, iba zbytočne obete, pretože dnes je armáda o technológiách a nie počte vojakov
    Preto musíme ostať v NATO, najsilnejšom zoskupeniu armád sveta, ktoré je tak dokonalé, že chráni všetky členské štáty bez toho, aby muselo byť obyvatelstvo utlačované povinným vojenským výcvikom a šikanované kapitánmi s podvodom získanými titulmi
    Povedz mi, čo ti vadí na tom, že môžeš ty aj každý Slovák žiť slobodný život? Prečo ti vadí, že je tu sloboda? Kto chce môže ísť do armády - prečo nútiť aj niekoho, kto nechce, keď to nie je potrebné?