« Zdravie

Fórum pridal Imosk, 15. marec 2010, ďalšie jeho diskusie »

Brušná chrípka

Imosk
imosk, 27 ročný muž, scourgeinspiration, 15. marec 2010

No , ráno som zvracal , bolelo ma brucho , na záchode stále som bol tak sa išlo doktorke , dala my degan aby som nezvracal a predpísala nejaké tabletky .

Ale keď si dám trochu vody , džúsu alebo piškóty s čajom tak to hneď ide do záchoda , som smadný a hladný. Čo s tým

0 Zareaguj!
Pubertslatinocelny
pubertslatinocelny, 30 ročný muž, Zatiaľ Bratislava, 15. marec 2010

vydrz chvilu...ak sa ti to nezlepsi, tak ta poslu do nemocnice a budes na infuziach...lebo ked nemozes ani pit, tak to je dost vazny stav teda

1 Zareaguj!
Pubertslatinocelny

a mozno skus tu "trochu" tekutin este zmensit - ze si das jeden glg povedzme a potom po par minutkach zase dalsi...mozno z toho grcat nebudes...uvidis. a radsej si lahni a nebud pri PC Haha

2 Zareaguj!
Qirqi
qirqi, 13 ročné dievča, *, 15. marec 2010

džús nie.
len čistá voda a sucháre zo začiatku nech sa to stabilizuje.. veľa pi aby sa to vyplavilo.

3 Zareaguj!
Qirqi
qirqi, 13 ročné dievča, *, 15. marec 2010

ale nie naraz veľa, postupne*

4 Zareaguj!
0mega1
0mega1, 23 ročný chalan, Divoký západ., 15. marec 2010

pi horky caj aby si nebol dehydrovany

5 Zareaguj!
Imosk
imosk, 27 ročný muž, scourgeinspiration, 15. marec 2010

@pubertslatinocelny zvraciať už nie to prestalo po tom degane od doktorky ale dám si trochu vody a po 15 minútach musím ísť znova na záchod

6 Zareaguj!
Pubertslatinocelny

na zachod srat? tak co uz no... srat pojdes aj ked nebudes pit, akurat sranim strasne sa dehydrujes, takze treba pit aspon potroškách... ked som mal salmonelozu, na infekcnom odporucali pit Santovku alebo Salvator ..tie mineralky Haha ja som mal Salvator, celkom mi aj chutila ked som si zvykol na nu a spolubydla (teda na infekcnom na izbe co bol so mnou) mal zase Santovku. to nie je dolezite vobec Hehe ale som si na to spomenul, tak som to napisal Haha

7 Zareaguj!
Kaylee
kaylee, tvári sa, že má 5 rokov, 15. marec 2010

cakat do zajtra kym to prejde nic nejedz a skus si dat polievkovu lyzicu vyprchanej pepsi. pi tiez tak pomalicky a zajtra bude lepsie

8 Zareaguj!
Foxhound
foxhound, 26 ročný muž, 15. marec 2010

Voda + morská soľ robí zázraky. Črevná chrípka bolo asi to najhoršie čo som kedy zažil( Hore krkom tečúca hnedkastá slizká zmes krvy zmiešaná so žalúdočnou kyselinou, s jemne nasladlou príchuťou končiaca v hajzlovej mise). Radšej mať 5x zlomenú kľúčnu kosť, alebo iné kosti v tele, ako zažiť to znovu.

9 Zareaguj!
Mata3
mata3, 17 ročné dievča, Somewhere over the rainbow, 15. marec 2010

@foxhound ja som mala črevnú chrípku minulý týždeň, takže si to dokonale pamätám Grcajúci smajlík

10 Zareaguj!
Lenush413
lenush413, 19 ročné dievča, Piešťany, 15. marec 2010

piškóty si nedávaj keď ti je zleHaha..to ti bude ešte horšie...

11 Zareaguj!
Strommen2428
strommen2428, veľa rokov (?!), 15. marec 2010

inač si silny keď vladzeš byť za pc ....lebo mne sa v takom stave okrem srania na zachode a ležania v posteli nechcelo nič ...vlastne aj na tom zachode som skoro spal Hehe

12 Zareaguj!
Bress
bress, 20 ročný chalan, Košice, 15. marec 2010

to prejde, mna to preslo do dna a dal som si zivocisne uhlie, to mi na vsetko spojene zo zalutkom pomaha. Ja som mal pri tom teplotu a nebol som schopny nic robit tak sa cudujem ze si na pc

13 Zareaguj!
Rimanka
rimanka, 11 ročné dievčatko, 15. marec 2010

minerálku po lyžičkách a/alebo čaj Haha
a holt budeš pár dní diétovať Hehe
mne v tábore potom k minerálke pridali pomačganý banán Hehe Smutné

14 Zareaguj!
1maniak12
1maniak12, 18 ročný chalan, Bánovce nad Bebravou, 31. december 2012

Dobry den mám 16 rokov a od poobedia ma bolelo brucho bolo mi zle až večer o 10siatej som sa zvracial cez noc som spal asi tak hodinu zvracial som sa asi 8 rázi teraz ráno som si dal activiu na trávenie ta zatial u mna drži už 2 hodiny čo mám robiť dalej ?

15 Zareaguj!
1maniak12

1maniak12, napíš koment!

16 Zareaguj!
1maniak12

1maniak12, napíš koment!

17 Zareaguj!

Pridaj svoj koment

Logni sa a komentuj
  • Nick:
  • Heslo:

Ty ešte nie si na BIRDZ?
Regni si nové konto a nájdi si friendov.
BIRDZ je total zadara!   Registrácia

17reakcií
Birdzová roleta chráni fotky, blogy a písance pred pohľadmi okoloidúcich.
TOPlist