Fórum pridal Annyejnji, 2. 12. 2019 18:17 do kategórie Bratislava. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Bratislava

0
Annyejnji

21 ročné dievča

Vedeli by ste si predstaviť žiť dlhodobo v Bratislave? (nehovorím o prechodnom pobyte kvôli štúdiu napr.) Prečo áno, resp, prečo nie?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

neviem.. asi skor nie, ale clovek nikdy nevie (?)
  2. 2
    Dwarvax

32 ročný muž

Neviem, zijem v CR a moc sa mi na SR vracat nechce a uvazujem, ze v buducnosti by som mozno skusil inu krajinu. Ale ak by som si mal predstavit zivot niekde v SR, tak by BA bola asi jedna z moznosti. Asi predovsetkym kvoli praci a moznostiam.
  3. 3
    Lafiziq

25 ročný muž
    Bratislava

som sa tu narodil a zijem tu 25 rokov... a nestazujem sa
  4. 4
    Dreyjir

22 ročné dievča
    [smutná]

Neviem si to predstavit a nechcem si to predstavovat, ale asi ma to zialbohu caka. Chyba mi tu vzduch a priestor.
  5. 5
    Helloxd

25 ročný muž

Nevedel by som si to predstavit nikde na Sk :/ Ale tak ako pise @2, ak by som fakt musel musel byt na Sk tak jedine Ba ale to by mi museli asi platit za to tam zit :D
  6. 6
    Yoss

28 ročný muž

To mesto má úžasnú polohu, z jednej strany lesy a Karpaty a z druhej Dunaj. Je sa kam ísť prejsť, športovať, kultúra tak isto. Čo však všetkých trápi je tá chaotická dopravná situácia, zlý stav ciest, špinavé chodníky a posprejované ulice. Malo by sa naliať viac peňazí od štátu na celkovú obnovu a skultúrnenie toho mesta.
  7. 7
    Yoss

28 ročný muž

Ale myslím si, že to smeruje k lepšiemu aj vďaka novému primátorovi a aj vďaka developerom, lebo akákoľvek aktivita posúva to mesto. Niektoré výškovky sú silne kritizované, že sú na nesprávnych miestach, ale keď som pobehal mestá v Nemecku alebo aj Vieden, tak tam je to tiež všelijako, ultramoderná budova v historickom centre a podobne...akurát je tam čisto.
  8. 8
    Ladydoga

tvári sa, že má 6 rokov
    Prašivá diera

Hm, no, keď už som prežila dlhodobo tu tak by som asi dokázala prežiť dlhodobo aj tam :S ale inak ma to tam neláka, nie som veľmi na tieto veľké mestá.
  9. 9
    Ellyie

hrá sa, že má 2 roky

Nie. Študovala som v Bratislave a neskutočne ma to mesto vyčerpávalo. Ten ruch, chaotickosť, hektickosť... Nevyhovovalo mi to a domov som chodievala, unavená a vyčerpaná, ako by som 24 hodín denne rúbala drevo. Celkovo by som nechcela žiť na západe Slovenska, ale keď už tak radšej v nejakom menšom meste / dedine, než priamo v BA.
  10. 10
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

V nejakej kludnejsej stvrti urcite sak to je super mat na dosah velke mesto
  11. 11
    Willbebetter

tvári sa, že má 5 rokov

Ja si neviem predstavit zit inde ako v BA :)
  12. 12
    Purenarcissism

27 ročná žena
    Naivka.

zijem v BA cely zivot, cize predstavu mam celkom fajn
  13. 13
    Riddiculus

7 ročné dievča
    Pche.

Nie. Mám ju rada. Veľmi. Ale žiť by som tam nechcela ani prechodne, ani dlhodobo. Je to na mňa príliš veľké. Milujem miesto, v ktorom žijem teraz. Rada mám Bratislavu pri sebe.
  14. 14
    Kerrang

27 ročný muž

Jedine, že by som tam mal dom, aj keď na frekvenciu tamojšej dopravy počas pracovných dní by sa mi veľmi zle zvykalo
  15. 15
    Kerrang

27 ročný muž

V byte ja nezvládnem bývať, ja som skôr "domový" (hehe)
  16. 16
    Narazuvzdornaa

25 ročná žena
    bridge troll

urcite ano, prisla som sem kvoli studiu, ale po siestich rokoch (pocas ktorych som zila jak clovek a nie na intraku.. sorry not sorry) ju beriem ako svoj domov

ale vlastne ked sa nad tym zamyslam, je mi jedno, kde by som byvala, potrebujem byt a MHDcku
    sak ja nikam inam ako do obchodu a do roboty nechodim
  17. 17
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Ja si neviem predstavit zivot na Slovensku, ale Bratislava je celkom ok. Ak niekde byvat tak bude prave tam, alebo niekde v horach.
  18. 18
    Goldenbeach

23 ročný chalan

Ani mi to v zivote nenapadlo a ani nad tym nebudem uvazovat. Vlastne ja by som tam nesiel ani len na vylet