« Zdravie

Fórum pridala Niklinka, 3. apríl 2011, ďalšie jej diskusie »

Bolesť v ľavom boku

Niklinka
niklinka, 22 ročné dievča, minulosť, 3. apríl 2011

Ahojte. Už asi druhý mesiac ma bolí ľavý bok. Akoby som ho mala udretý, ale nemám žiadnu modrinu. Myslela som si,že to je svalovica, ale že by trvala tak dlho? Nestalo sa Vám to už niekedy? Nechcem ísť k doktorovi a aby na mňa pozeral,že chodím pomaly s každou kravinou. Nechcem od vas celu diagnozu takže za odpovede typu ako to my máme vediet va vobec neďakujem. Ja len či sa niekomu nedialo niečo podobné alebo o niekom takom nevie..dakujem

0 Zareaguj!
Natashatko
natashatko, 22 ročné dievča, neexistuje..., 3. apríl 2011

mňa tak bolel bok, keď som mala úplne obtiahnuté rifle a ešte aj opasok, tak pokial to aj ty tak nosíš, tak to je možno z toho Hehe ale inak to prejde zachvílu

1 Zareaguj!
D170
d170, 25 ročná žena, 3. apríl 2011

toto by zaujímalo aj mňa, dočítala som sa, že pri tejto bolesti je ťažko určiť presnú príčinu, môže to byť hocijaký vnútorný orgán, takže toto by asi chcelo veľa vyšetrení a ja doktorov neznášam.
takže ak chceš vedieť presnú príčinu, neostáva ti nič iné, len začať chodiť po rôznych vyšetreniach.

2 Zareaguj!
Matus123
matus123, 10 ročný chlapec, Vráble, 3. apríl 2011

chod za DR.housom , ked niekoho boli bok tak nakoniec zisty ze bol znasilneny a podobne veci Thumbs je to profik Happy

3 Zareaguj!
Malasimi
malasimi, 21 ročné dievča, ON STAGE, 3. apríl 2011

to ze nemas modrinu na kozi neznamena ze nemas modrinu vo vnutri ... mozes mat aj zapaleny sval ... skus si dat na to take tie kremy protizapalove, aj proti bolesti, rozhodne ti to neublizi, a keby sa to zhorsoval, alebo by to neprestavalo, ta urcite chod k lekarovi ...

4 Zareaguj!
Niklinka
niklinka, 22 ročné dievča, minulosť, 3. apríl 2011

@natashatko jooj aj vtedy hehe Haha ale mňa aj keď som bola v pyžame,naha,v trplákoch, stále Smutné

5 Zareaguj!
Natashatko
natashatko, 22 ročné dievča, neexistuje..., 3. apríl 2011

@niklinka tak ale pokial by to bolo z gatí, jasné že to chvílu bude bolieť Hehe

6 Zareaguj!
Plutvonozceakrivozubky
plutvonozceakrivozubky, 18 ročné dievča, Paralelny svet, 3. apríl 2011

napicu

7 Zareaguj!
Birdz1
birdz1, 20 ročné dievča, Кошице, 3. apríl 2011

Tak mňa tiež bolel bok síce pravý asi 2 mesiace, a v pondelok ma dorazil až som sa zosypala a až na ďalší den som išla ráno ku doktorke aj to z ťažkosťami lebo som ráno z postele nevedela vstať ou kde mi zistili žlčníkový záchvat a zlé pečeňové testy..

8 Zareaguj!
Zipporah
zipporah, 28 ročná žena, 3. apríl 2011

nie, dva mesiace bolieť ľavý bok, nie, to choď k lekárovi, môžeš mať niečo vnútorné, aspoň usg si treba urobiť

9 Zareaguj!
Hetfield
hetfield, 30 ročný muž, Pakáreň, 3. apríl 2011

bacha na pecenku

10 Zareaguj!
Somslavka
somslavka, 21 ročné dievča, 3. apríl 2011

@birdz1 lenže žlčník je len na pravje strane...

11 Zareaguj!
Flemi
flemi, 23 ročné dievča, protipovodňová bariéra , 3. apríl 2011

to môže byť hocičo........k lekárovi a hneď

12 Zareaguj!
Birdz1

@somslavka veď som písala že mňa na pravej strane bolelo.. písala som iba svoju skúsenosť že také veci netreba podceňovať a ihneď k lekárovi..

13 Zareaguj!
Plarika
plarika, 25 ročná žena, vo svete dažďového muža, 3. apríl 2011

Syfilis jednoznacne.. Co tak ist k obvndnemu lekarovi???

14 Zareaguj!
Zipporah
zipporah, 28 ročná žena, 3. apríl 2011

pečienka? skôr slezina... a ak máš aj iné problémy, kožné napríklad, červené bodky... určite choď

15 Zareaguj!
Sprejerka01
sprejerka01, 11 ročné dievčatko, FUCK OFF, 3. apríl 2011

@birdz1 veľa piješ! Hehe

16 Zareaguj!
Birdz1

@sprejerka01 vidno že sa nepoznáme Hehe
.. v tomto svete je veľmi málo mladých ľudí čo nepije no ja patrím medzi nich, nevidím v tom žiaden význam sa opíjať a chlastať každý deň, alebo po víkendoch..

17 Zareaguj!
Birdz1

@sprejerka01 vidno že sa nepoznáme Hehe
.. v tomto svete je veľmi málo mladých ľudí čo nepije no ja patrím medzi nich, nevidím v tom žiaden význam sa opíjať a chlastať každý deň, alebo po víkendoch..

18 Zareaguj!
Sprejerka01

@birdz1 ja som to myslela zo srandy koli tej pečeni vieš Hehe neber si to osobne Hehe

19 Zareaguj!
Birdz1

@sprejerka01 rozumiem Haha všetci si robia srandu s mojej pečene Hehe no ja to mám od silných liekov čo som brala pred rokom ou

20 Zareaguj!
Majalator
majalator, 19 ročné dievča, just smile to the world :), 3. apríl 2011

hmm...mne hneď napadlo slepé črevo, ale však to hádam nie...

21 Zareaguj!
Majalator
majalator, 19 ročné dievča, just smile to the world :), 3. apríl 2011

hmm...mne hneď napadlo slepé črevo, ale však to hádam nie...

22 Zareaguj!
Sprejerka01

@birdz1 aa nerobim si srandu (teda robim) ale nerobim si srandu z tvjoho zdravotneho stavu...ale z toho ako to vyzneli Haha

23 Zareaguj!
Luc.ka
luc.ka, tvári sa, že má 6 rokov, 3. apríl 2011

slezina?

24 Zareaguj!
Luc.ka

slezina?

25 Zareaguj!
Luc.ka

inak tiež ma takto bolelo... neidentifikovaný orgán, ktorý sme s kamoškou familiárne pomenovali "silvia"... Hehe ani neviem, prečo Hehe
nebola to intenzívna bolesť, nijako ma to neobmedzovalo, ani mi to neznepríjemňovalo život, iba ma to občas tak tlmene bolelo. niekde nižšie od rebier a smerom na ľavú stranu.
a bola so s tým u lekárky, a neviem už presne, čo mi na to povedala, ale súviselo to s chrbtom (!) ochabnuté chrbtové svalstvo a s tým spojené nie zrovna ideálne držanie tela + dlhé sedenie.

26 Zareaguj!
Niklinka
niklinka, 22 ročné dievča, minulosť, 4. apríl 2011

Mám ísť s tým k obvodnému lekárovi alebo k akému???

@luc.ka môže byť, lebo sa príšerne hrbím Hehe

27 Zareaguj!
Luc.ka
luc.ka, tvári sa, že má 6 rokov, 4. apríl 2011

@niklinka ja som bola u obvodnej. potom ma to nejako prestalo bolievať... ale tak niekedy v tom čase som začala chodiť na jógu, dosť pomôže, už len pri tom hrbení sa Haha
ale určite choď, pri najhoršom ti povie to, čo mne. aspoň budeš pokojnejšia, keď budeš vedieť, že to nie je nič vážnejšie Haha

28 Zareaguj!
Niklinka
niklinka, 22 ročné dievča, minulosť, 4. apríl 2011

@luc.ka moc ďakujem Haha

29 Zareaguj!
Natuska6262
natuska6262, 13 ročné dievča, vo svojej bublinke, 23. júl 2011

ja detto ,tiež ma bolí neskutočne ľavý bok ,až tam pod rebrami,až na chrbáte kdesi ,ani nemôžem na nom spávať ,a to ma bolí posledné tri dni ...až tam dole ma to bolí všetko úplne ,už aj na dotyk ...tiež neviem ,čo to môže byť

30 Zareaguj!

Pridaj svoj koment

Logni sa a komentuj
  • Nick:
  • Heslo:

Ty ešte nie si na BIRDZ?
Regni si nové konto a nájdi si friendov.
BIRDZ je total zadara!   Registrácia

30reakcií
Birdzová roleta chráni fotky, blogy a písance pred pohľadmi okoloidúcich.
TOPlist