Fórum pridal Sandy19, 15. 4. 2019 15:42 do kategórie Vysoké školy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

bakalárka

0
Sandy19

21 ročné dievča

ahojte, vedeli by ste mi poradiť tému na bakalárku s nejakým výskumom? Téma by sa mala hlavne točiť okolo USA, budem vďačná za všetky odpovede: :)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

Podiel USA štátnej príslušnosti na portáli pre mladých Birdzi a jeho dopad na proamericke a protiamerické postoje na tomto portáli
  2. 2
    Sandy19

21 ročné dievča

+ by som chcela dodať ak by sa témy netýkali veľmi politiky :D
  3. 3
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

Určite nechaj slovo "birdzi" v lokále, získava to tým nádych skutočnej vedy.
  4. 4
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

a na aký odbor?

lebo je rozdiel porovnávať britskú, kanadskú a americkú angličtinu
    iné vplyv amerických filmov na európsku popkultúru
    iné skúmať ich (ne)fungovanie zdravotníctva
    a na úplne iný odbor by si skúmala rastliny v rôznych podnebných pásmach USA
  5. 5
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

@mielikki neunuvaj sa, Luciš. Ja už som jej poradil a zrejme už píše prvú kapitolu

Btw, ideš na Birdz pubquiz?
  6. 7
    Trevor1994

hrá sa, že má 0 rokov

a jaky mas odbor? Ved to je to hlavne
  7. 8
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

@pubertslatinocelny máličko som pomáhala s verbovaním ľudí, tak by sa patrilo :D
    ale nevravím naisto, lebo sa môže stať, že budem vtedy strašne chorá alebo sa vyskytne niečo iné, kvôli čomu sa mi nečakane nebude dať :D
  8. 9
    Sandy19

21 ročné dievča

Tak študujem americkú a ruskú kultúru a jazyk a chcela by som sa zamerať na niečo konkrétnejšie, tému ktorú som si zvolila na začiatku bola Americký sen myslela som tým (pristahovelctvo, slobodu,socialne nerovnosti,ekonomiku a politiku spomenúť tiež ale nie dopodrobna) a školiteľ chcel aby som písala hlavne o politike ináč mi to bude vyčítať, no a bod mrazu je v tom že mňa politiká nebaví a nie to ešte americká, @Mielikki @Trevor1994
  9. 10
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

tak potom si vyber nejakú jazykovednú tému
    bude to peklo, ale zas si viem predstaviť, že to môže byť aj zábavné, si viem predstaviť niečo ohľadom súčasného slangu a to, ako je ovplyvňovaný online prostredím, napríklad :D
  10. 11
    Trevor1994

hrá sa, že má 0 rokov

fuha ja nevim tam moze byt fakt siroke spektrum.. zalezi aj kolko je relevantnych zdrojov
  11. 12
    Sandy19

21 ročné dievča

@Mielikki celkom zaujímavý nápad porozmýšľam o tom. :) skúsim si niečo pohľadať z USA a mu poslať a keď bude zas hundrať tak to nechám tak, lebo podla neho všetko je prepojené s politikou :D
  12. 13
    Trevor1994

hrá sa, že má 0 rokov

tak v podstate ma pravdu :D jak sa nato pozres
  13. 14
    Palec223

27 ročný muž

USA :D :D :D :D :D :D okolo coho ineho by sa to malo predsa tocit :D :D :D <3
  14. 15
    Kaiserchief1

hrá sa, že má 0 rokov

Bostonské pitie čaju napríklad. A môžeš spraviť aj výskum, že o aký čaj išlo, prípadne respondenti môžu napísať ako a s čím najradšej čaj pijú.
  15. 16
    Salora

tvári sa, že má 3 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

@mielikki a prčo neporadíš, nech píše radšej o Fínsku?? 0:)
  16. 17
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

@salora lebo to nie je jej odbor, bola by zloba namočiť ju do fínskej gramatiky :-D
  17. 18
    Salora

tvári sa, že má 3 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

@mielikki ale z Ruska do Helsink je na skok :-D lietadlom ani nie pol hodky a holub to da za necele 4 hodiny (hehe)
  18. 19
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

@salora ale chce USA, nie Rusko :-\
  19. 20
    Matthewp

20 ročný chalan

Aspoň z mojich skúseností mi USA príde ako krajina s najväčším kresťanským fanatizmom ak to tak môžem nazvať.
  20. 21
    Lenuska175

hrá sa, že má 0 rokov
    knižnica

Ja by som si vybrala to, ako spoločnosť vníma vesmír a vesmírne aktivity USA v súčastnosti a ako to bolo počas vesmírnych pretekov. Ale ja som ja a neviem čo baví teba :D