Fórum pridal Clarise, 13. 7. 2020 14:01 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Aký máte najvtipnejsi zážitok z autoškoly?

0
Clarise

20 ročné dievča

Vkľude napíšte svoje zazitky z autoškoly
Odozva

Názory k téme

1. 2
    Clarise

20 ročné dievča

Inspirovala som sa emefkou ale zaujímajú ma vase zážitky.. Keďže je tu trosku nuda
  2. 3
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Nebol som v nej (hehe) (:
  3. 4
    Energy1010

23 ročný chalan

@clarise Preco si mi vymazala komentár?
  4. 5
    Slackerbitch

39 ročná teta
    stratená v paralelnom vesmíre

Nic extra sa mi nestalo :( rat som omylom poobchytavala instruktorovi kolienko ale inak nic :D
  5. 6
    Energy1010

23 ročný chalan

https://m.facebook.com/emefka.sk/photos/a.306333829577931/1509626979248604/?type=3&source=54&ref=page_internal
  6. 7
    Aventine

12 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

@energy1010 však to tam napísala, že sa inšpirovala emefkou,
    Či čo?
  7. 8
    Milgamman

8 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

Pri odbocovani som sama omylom zatrubila a zlakla som sa kto na mna trubi :D
  8. 9
    Energy1010

23 ročný chalan

@aventine Pridal som to ak by mal niekto zaujem si precitat viac zazitkov...
  9. 10
    Gombík35

hrá sa, že má 0 rokov
    Hrdé Slovensko

Keď som v decembri robil skúšky na motorku
  10. 11
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

vtipne asi ani nemam... instruktor ma volal "priatel Joe", na motorke sme sa skoro vysypali v zakrute, lebo som to takmer nevybral a inak nic take
  11. 12
    Clarise

20 ročné dievča

@energy1010 aha. Tak na som bola v tom ze koli tomu ze som sa tým inšpirovala si to tam pridal
  12. 13
    Clarise

20 ročné dievča

@gombik35 napíš podrobnosti 0:)
  13. 14
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

@clarise skus sa bicyklovat v decembri v tricku a kratasoch.. asi take je to pocitovo, ked jazdis v zime na motorke.. myslim ze ziadne podrobnosti netreba :D
  14. 15
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

jaj a na traktore ked som jazdil s vleckou, tak obcas isla za mnou po obrubnikoch, ked som to zle vytocil :D
  15. 16
    Clarise

20 ročné dievča

@patrixo máš pravdu netreba. Ale kebyže sa chce podeliť tak môže 0:)
  16. 17
    Lafiziq

26 ročný muž
    Bratislava

zastavili sme na pumpe. Inštruktor vystúpil a zabuchol dvere, že ide tankovať. Tak aj ja som vystúpil a zabuchol dvere, však nebudem v aute sám.

Po chvíle sa auto samé zamklo a my sme zostali vonku.
  17. 18
    Trevor1994

hrá sa, že má 1 rok

Obehol som na ulici policajne auto a instruktor mu este zakyval. Taky gta styl
  18. 20
    Justme2000

20 ročný chalan

Na prvej jazde som stale a stale odbocoval len dolava. Asi 10 krat. Potom sme mali ist doprava a hadajte kto suchymi stieracmi presiel po celnom skle
  19. 21
    Annyejnji

22 ročné dievča

velmi casto sa mi stavalo, ze sme sli po ceste a instruktor pustil pesnicku na plne pecky, zacal tancovat a zakazdym ked zaznel refren, isiel na plne hrdlo :D raz bola taka pesnička, kde v refrene šlo "aaa BOMBA!" a on to po mne vkuse ziapal, no fakt som myslela, ze naburame :D to boli ine šoky :D
  20. 22
    Swamper

38 ročný ujo
    BA

Na prvú jazdu som si jebol tri rumy lebo som si myslel , že sa budeme iba motať na dvojke po ihrisku a tak ... a on že ,,pome von , keď ti to tak ide" Skoro som sa dosral =)
  21. 23
    Limitles

8 ročný chlapec

Instruktor akoro umrel ako som dal cuvanie pomedI kuzele dozadu odpisal som test a kamos mi radil xD a skuska s fizlom bola rovna cesta
  22. 24
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

http://birdz.sk/azizi/blog/autoskola-tvrdy-boj-o-knihy-a-zima-ako-na-aljaske-staci-sa-vyzbrojit-dostatocnou-davkou-trpezlivosti-a-bude-to-v-pohode/40392-clanok.html !!! :D
  23. 25
    Clarise

20 ročné dievča

@azizi wow máš u mňa rešpekt ako bolo to fakt miestami riadne drsne... Gratujulem k vodičaku. 0:) dúfam ze si koli ich prístupu neochorela :(
  24. 26
    Dee99

27 ročný muž
    RK

"keď uvidíte v spätnom zrkadle značku BA alebo BL dávajte si pozor pravdepodobne vás začne predbiehať aj po chodníku" :D
  25. 27
    Desertdrift

21 ročný chalan
    Universe

Akurát mám dnes šiestu jazdu na aute ale zatiaľ sa nič také vtipné nestalo (hehe)
  26. 28
    Desertdrift

21 ročný chalan
    Universe

Alebo vlastne keď inštruktor povedal po jazde: "Vám bude naozaj treba väčšie auto."
  27. 29
    Palec223

28 ročný muž

Instruktor: Tu zahni do prava.
    Ja: V strese z tesne zamnou iduceho auta ktore vidim ze ma smerovku na lavo davam tiez smerovku na lavo.
    Instruktor: Povedal som do prava.
    Ja: Menim smerovku na pravo a minam odbocku takze pokracujem rovno.
    Instruktor: Co to je ?? Vyblikujeme tu jak vianocny stromcek....
    Ja: :D ::D :D :D :D :D :D :D :D D: :D:D:
  28. 30
    Daidalos

26 ročná žena

nemam moc vipnych, kedze moj instruktor bol trochu naruseny, a vkuse len zjapal:D proste sadla som si do auta, pohla sa a uz mal pripomienky, ake je to cele zle a ako chcem vlastne ja urobit ten vodicak a co so mnou bude (velmi motivacne) :D :D jaj a pred KAZDOU jazdou sa ma opytal, ako sa vlastne volam:D raz sme ale soferovali do jednej dediny a tam predavali zmrzlinu v takom stanku, no a povedal, ze tam mam zastat niekde a asi 15 min sme sa tam krutili, lebo som nevedela zaparkovat a vytocit sa, a ked sa mi to uz nakoniec podarilo sa ma opytal ze "date si zmrzlinu?" a ja ze "nie, dakujem, vy si date?" a on ze "nie, coste, ja nechcem" a ja ze "aha" ..trapne ticho a on "tak mozme ist naspat" :DD no a teda sme sa vybrali prec a dodnes nechapem preco si tu zmrzlinu nedal, ked ocividne ju chcel, ale mna striasalo pri pomysleni, ze s nim budem v aute lizat zmrzku:DD
    celkovo som ale vzdy urobila nejaky fail, raz som skoro zrazila bezdomovca, lebo som predtym zastavovala kazdemu chodcovi, co mi vbehol na cestu a intruktor ma zdrbal, ze to nemam robit, ze len na prechode mam zastavovat, tak ja ze ok, no a potom som skoro jedneho zrazila :D raz sme sli mimo mesta a opravovali tam cestu, bola tam znacka, ze o par metrov bude taky skok, lenze ja som si to absolutne nevsimla, nejako som sa zapocuvala do pesnicky v radiu, instruktor bol ticho, no a tak som na ten skok vpalila asi 60tkou a bolo citit ako sa suchol podvozok o to, a uz som v duchu cakala strasny zjeb a krik od neho, ale nastalo len dlhe ticho:DD a potom jeho povzdych ze "ja sa uz len v duchu modlim, nech toto auto dozije, kym vy urobite skusky".. a ako celkovo jeho komentare na moju jazdu, napr. sla som po rovnej ceste, kde sa nedalo nic pokazit ani nic ine robit proste a jeho komentar ze "tato vasa jazda je prilis monotonna" :D a ked som zas prudsie zabrzdila, sa stazoval ze mu vybijem platnicky v chrbtici
  29. 31
    Majky538

25 ročný muž

Raz na nas maval policajt, ze nesvietime a este sa mi podarilo do nejakej blbej ulice odbocit a instruktor na to povedal, ze hmm tak ani ja neviem ako sa odtialto teraz dostaneme.
  30. 32
    Devil

16 ročný chalan
    Žabokreky

na poslednej jazde, dva dni pred skuskami, mi dva krat skapalo v kopci a instruktor mi povedal "TY TIE SKUSKY NEDAS! TY NATO NEMAS!"

nedal som :D

az na druhy krat
  31. 33
    Gombík35

hrá sa, že má 0 rokov
    Hrdé Slovensko

@clarise Že som ich nerobil, spravil som testy a to bolo všetko. Nič vtipné. Ale popravde mi ich mohli dať rovno a nie strácať čas... Aj tak som sa tam nič nenaučil lebo na teórii sme preberali teóriu jazdy na aute nie motorke. Asi preto som na novej motorke zadrel reťaz po 2 mesiacoch lebo mi nikto nepovedal že to treba mazať častejšie ako raz za polroka ... (retard)
  32. 34
    Gombík35

hrá sa, že má 0 rokov
    Hrdé Slovensko

@clarise Že som ich nerobil, spravil som testy a to bolo všetko. Nič vtipné. Ale popravde mi ich mohli dať rovno a nie strácať čas... Aj tak som sa tam nič nenaučil lebo na teórii sme preberali teóriu jazdy na aute nie motorke. Asi preto som na novej motorke zadrel reťaz po 2 mesiacoch lebo mi nikto nepovedal že to treba mazať častejšie ako raz za polroka ... (retard)