Fórum pridal Cain666, 6. 4. 2020 22:45 do kategórie Jedlo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

aku najcudnejsiu kombinaciu jedla ste si kedy spravili :D

0
Cain666

28 ročná žena

raz som zozrala chipsy s tortou ..... komb sladkeho vs slane ma berie dodnes :D
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Forte

7 ročné dievča
    som rada ze som tu

Podla mna to nieje az taka cudna kombinacia ale kedysi som si obalovala slane tycinky kolieskami pikantnej salamy a tak to jedla :D normalne mam na to teraz chut
  2. 2
    Samtord

28 ročný muž
    Kalinovo

Pol kila mletého bravčového mäsa zabaleného s lístkovom ceste (?)
  3. 3
    Kakofonicka

29 ročná žena

teple kakao a pukance. alebo cipsy so slahackou. akoze ono pre mna to nie je cudna kombinacia, ale pre ludi asi hej :D a nie, nebola som tehotna :,( :D
  4. 4
    Nuumik

tvári sa, že má 3 roky
    Ľadové kráľovstvo

ja nie ale moja ségra raz žrala banán zo slaninov...doteraz si pametám reakciu brata ten rozhorčený pohlad a výkrik a začudovanie ked to ešte zopakoval 2x...banán zo slaninov ?! banán zo slaninov ?! ti jebe banán zo slaninov ?! bolo to komické :D
  5. 5
    Annyejnji

22 ročné dievča

@nuumik hrozno so salámou je lepšie
  6. 6
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Hovno s makom :P
  7. 7
    Nuumik

tvári sa, že má 3 roky
    Ľadové kráľovstvo

@annyejnji a spridaním syra ešte lepšie
  8. 8
    Cain666

28 ročná žena

@nuumik banan so slaninou :D :D
  9. 9
    Cain666

28 ročná žena

@annyejnji hrozno so salamou znie dobre :D
  10. 10
    Nuumik

tvári sa, že má 3 roky
    Ľadové kráľovstvo

@cain666 dobre jeblá kombinácia že :D
  11. 11
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@nuumik :D moj otec zas vianocku s pastekou alebo tiez so slaninou :D no a ja mam take divne kombinacie asi hlavne pri sladkostiach ked si dam cipsy a cokoladu alebo chrumky a cokoladu
  12. 12
    Nuumik

tvári sa, že má 3 roky
    Ľadové kráľovstvo

@torpedo08 no....čistý guláš vžalúdku :D
  13. 13
    Misfit44

9 ročné dievča

@nuumik (: (: (:
  14. 14
    Cain666

28 ročná žena

@nuumik unas v pizzerii je moznost si dat pizzu na sladko osobne som to nikdy nevyskusala :D a ani ma to nelaka ananas ano ale pizza s cokoladou alebo cim to uz asi nie :D
  15. 15
    Nuumik

tvári sa, že má 3 roky
    Ľadové kráľovstvo

@cain666 tak to neviem však skús ale kebyže je to namne... tak to už radšej tortu :D nie však podla mna by sa slané a sladké veci nemali miešat je to zbytočné a nezdravé....ale bohužial máme pažravé bunky ktoré vyprávajú niečo iné a chcú všetko hned a zaraz :D
  16. 16
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@nuumik aj v hajzli (:
  17. 17
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Hm, čo ja viem... Ale velmi mi chutí pizza so smotanovým základom, kuracím mäsom a broskyňami (thumbs)
  18. 18
    Cain666

28 ročná žena

@ladydoga to sa zapeka aj maso s broskynou a platkom syra :D hned by som si dala
  19. 19
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

Vcera som dojebala kolac a vznikla z toho cokoladova prazenica. To bola dobrotka dpc! :S
  20. 20
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Prepac mila autorka diskusie ze ti tu furt kecam bobosti :( no ale je to velmi zaujimava tema ;)

@ladydoga (grc) fujky fuuuj :(
  21. 21
    Annyejnji

22 ročné dievča

ale hej , teraz som si spomenula (vďaka komenty)
    štipľavé ryby s vianočkou!!! (hehe)
  22. 22
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

@cain666 ale pizza je lepšia (thumbs)
  23. 23
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

@torpedo08 jaké fuj, to je najvác, ešte lepšie tuším jak pizza hawaii (thumbs) (rofl)
  24. 24
    Cain666

28 ročná žena

@torpedo08 v pohode tato tema ma napadla preto lebo ked som pred 4 hodinami otvorila ladnicku zistila som ze mam v nej OBRAZNE nas....ane :D babka mi davala pred 20 romi chleba s maslom a kristal cukrom namiesto cokolady dodnes mi je zle ked si nato spomeniem :D
  25. 25
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Jasne to je klasika... ako decko som to tiez niekedy jedol ale uz si moc nevybavujem tu chut :D
  26. 26
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

My keď sme boli malí a mali chuť na sladké no nič sme nemali tak nám mama jednoducho spravila karamel z cukru a dala na lyžičky, to sme mali ako lízatko :smile:
  27. 27
    Velagranka

23 ročné dievča

Hranolky so zmrzlinou z mekáču..aj som na to potom naučila pár smrtelníkov
  28. 28
    Chrystyna

22 ročné dievča
    Bratislava

moje oblubene je chlieb s jahodovym lekvarom a kyslymi uhorkami :D stale neviem co je na tom divne :D
  29. 29
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@ladydoga noo tak to asi lepsie bude jak hawai to uznavam :D
  30. 30
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Som si teraz spomenula, že kedysi ešte keď som bola malá a chodievali sme s tatom do šenku tak to nám vždy kúpil kofolu a tie slané pivné paličky a ja som si ich lúbila vždy máčať v tej kofole lebo sa mi páčilo ako tá kofola potom bublinkovala a také rozmočené som ich jedla (hehe) alebo aj tie biele zemiakové lupienky som si rada takto namáčala (hehe)
  31. 31
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@ladydoga jooooj anooo tycinky v kofole (love) alebo aj slane rozky (rofl)
  32. 32
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Joj aj langoš som si máčala v nejakej malinovke
  33. 33
    Narazuvzdornaa

25 ročná žena
    bridge troll

Vianocka s pastetou je bomba nahodou :D

Niekedy som opakovane a neironicky jedla camembert s bananom, som si nakrajala taky oblozeny tanierik.. uf

Celkovo nepoznam nic, k comu sa banan nehodi :D ale kuracie s broskynou je KENTUS
  34. 34
    Riusha

21 ročné dievča
    Tam kde líšky dávajú dobrú noc a medvede roznášajú poštu

Vždy ked som v McDonald’s, dám si zmrzlinu a namáčam si do nej hranolky a chutí mi to aj s nugetkami :D
  35. 35
    Tasara

tvári sa, že má 3 roky
    BB kraj

Chlieb s horčicou a nutellou. Bolo to dobré
  36. 36
    Tasara

tvári sa, že má 3 roky
    BB kraj

Teda, bolo 4:20 no... nevedela som, či mám chuť na sladké alebo horko-slané a bola som lenivá si spraviť dva samostatné chleby, jeden s nutellou a druhý s horčicou. Tak som si povedala, že aj tak sa mi to v žalúdku pomieša a dala som si ich obe. Vôbec to nebolo také zlé ako to znie
  37. 37
    Nicmanenapada

29 ročný muž

Som došiel do Lacinky, že bryndzovú s jahodovým kompótom a čakal som, že pani za okienkom zaskočím.
    Vôbec.
    Ale bolo to dobré.
  38. 38
    Plavam_zivotom

25 ročná žena

Kúsky eidamu som si namáčala do vanilkoveho termixu a bola to mňamka ! A raz som si k ryžy a kuratu dala miesto kompótu marhuľový džem a kúsky kuriatka som si v tom mocila
  39. 39
    Plavam_zivotom

25 ročná žena

@velagranka to my so sestrou bežne tak papame. Mňam aj teraz by som si dala hranolky s McFlurry :3
  40. 40
    Waagbistritz69

26 ročný muž
    גאָלעס

100g solených arašidov nasypať do 500ml fľaše studenej koly.. a môžem piť kolu a chrúmať arašidy zároveň <3
  41. 41
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

rybacia nátierka s medom, chilli tucky natreté horčicou, kapustnica s mrkvou a karí :D
  42. 42
    Subarnica

23 ročné dievča

Hádzala som si chipsy do kapustnice. Bolo to úplne super ako krutony
  43. 43
    Clarise

20 ročné dievča

Cereálie /musli s figovym džemom <3 mňam mňam. Alebo sladke slané slané (hehe)
  44. 44
    Michelleee

25 ročná žena

Ja jem majku s dzemom na rozku spolu (:
  45. 45
    Ellyie

hrá sa, že má 2 roky

Zavárané kyslé uhorky som zajedla, resp. zapila salkom. :D
  46. 46
    Fakecocacolazero

24 ročné dievča
    Malacky

podla mna to vobec nie je divne ale vsetci sa pohorsuju nad mojimi kombinaciami parky+ringloty alebo burito+slivky :D
  47. 47
    Fakecocacolazero

24 ročné dievča
    Malacky

@riusha whaaaaat :D :D :D
  48. 48
    Clarise

20 ročné dievča

Alebo dobrá kombinácia je ze kremzska horčica štipľavá z medom to je tak dobre... Alebo kečup z horčicou zmiešať spolu
  49. 49
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

@nuumik a ko dokazes tolko krat po sebe napisat "zo slaninov"? Vsak mna ide roztrhnut iba to vidim napisane :D
  50. 50
    Nuumik

tvári sa, že má 3 roky
    Ľadové kráľovstvo

@staphylococcus schválne som to tak napísal aby som zistil či je ešte stále niekto tak zakomplexovaný gramatikou aby mu to nedalo a musel reagovat holt hmyz sa vždy chytí do pavúčej pasce :D
  51. 51
    Sasi2680

hrá sa, že má 0 rokov

@50 určite :D :D :D
  52. 52
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

@nuumik jj, to ti tak verim :)
    Rovno sa priznaj, ze si nedokoncil zakladku :)
  53. 53
    Obsession

tvári sa, že má 3 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

klobáska s horralkou a rožkom
  54. 54
    Nuumik

tvári sa, že má 3 roky
    Ľadové kráľovstvo

@staphylococcus dokončil nemaj oba staford
  55. 55
    Plutvonozceakrivozubky

hrá sa, že má 1 rok
    Paralelny svet

Pár z vás patrí do basy
  56. 56
    Wera55555

26 ročná žena
    Dánsko

dánsko ma naučilo jesť kombináciu pečivo s džemom a na to syr... a raz sme mali veeeľa banánov už ani neviem prečo a som robila také švédske jedlo čo sa volá lietajúci jakub :D :D https://www.zdravie.sk/recept/55977/lietajuci-jakub-svedska-pochutka to bola divná kombinácia
  57. 57
    1ggy

23 ročný chalan
    kde sa dá

Vypražil som si syr obalený v kokose.
  58. 58
    Kerrang

27 ročný muž

Práve som dojedol cestoviny s maslom a kakaom (hehe) ...pre niekoho práve toto je čudná kombinácia, ale mne to chutí a neberem to nijak čudne (hehe)
  59. 59
    Riusha

21 ročné dievča
    Tam kde líšky dávajú dobrú noc a medvede roznášajú poštu

@fakecocacolazero mne to strašne chutí :D mam rada kombináciu sladkej a slanej chuti :D a niekoľko ludí som na to aj naviedla :D
  60. 60
    Erixa

22 ročné dievča
    Trnavská nemocnica

Ako... Ja som si jednu dobu často robila rybie prsty s vanilkovým pudingom a čakala som, že určite tu nikto nebude mať divnejsiu kombináciu, ale ako to tu tak čítam, tak je to oproti ostatným absolútne nič
  61. 61
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Mne to síce nepripadá ako čudná kombinácia, ale keďže ľudia okolo mňa sa nad tým zhnusovali, tak: cestoviny s grankom (aj tarhoňu som tak jedla už! :D ) a potom ešte kakao, do ktorého si nadrobím rožok/chleba