Fórum pridal Superuglygirl, 7. 9. 2019 23:02 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

ako veľmi záleži na vzhľade?

0
Superuglygirl

20 ročné dievča

Som tu zas. Mám šancu aj ja si niekoho nájsť?Alebo musím byť aspoň priemer aby vôbec o mňa niekto zakopol.Aký veľký dôraz kladiete na vzhľad?Keby sme sa stýkali v len v tme zľutoval by sa niekto však?Ako vyzerá priemerné/pekné/krásne dievča, definujte,
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Thunderstorm

15 ročné dievča
    devil's little sister

daj už fotku veď..

ak si vyslovene odpudivá, máš to každopádne ťažšie.. ale mierny podpriemer by mohol uspieť niekde, kde je šero a kde sa veľa chlastá. len nemaj veľké nároky
  2. 2
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

moc moc mo
  3. 3
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

c
  4. 4
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

krasa je velmi subjektivna, to co niekomu pride ako topka, iny moze povazovat za podpriemer apod. A nakoniec, na dochodku budeme aj tak vsetci zosuvereni
  5. 5
    Majmarad

36 ročný ujo

Neviem definovať krásu asi. Jednak ma väčšina ľudí považuje za divno odpudivého, ako vzhľadom, tak správaním a jednak je už dosť neskoro a pôjdem spať.
  6. 6
    Superuglygirl

20 ročné dievča

@thunderstorm uvedomujem si to ako vyzeram a preto nemám žiadne nároky
  7. 7
    Thunderstorm

15 ročné dievča
    devil's little sister

a myslíš, že k životu portebuješ chlapa? čo ti dáva presvedčenie, že nemožeš prežiť plnohodnotný život aj sama?
  8. 8
    Superuglygirl

20 ročné dievča

@thunderstorm chcela by som poznať pocit aké je to keď ma ma niekto rad aj keby len na krátke obdobie...uvedomujem si, že asi žiadam veľa no každý ma svoje tužby a sny
  9. 9
    Firestorm

29 ročný muž
    Bratislava

Áno, výzor je veľmi dôležitý, či už si to ľudia priznajú alebo nie..
  10. 10
    Thunderstorm

15 ročné dievča
    devil's little sister

rozumiem ti.. skúšala si nejaké zoznamovacie appky alebo stránky pre menej atraktívnych ľudí? určite vo svojej situácii nie si jediná. skús sa tým tak neumárať a hľadať aj pozitívne stránky - si zdravá, máš kde bývať, máš si čo obliecť a čo jesť, žiješ v krajine, kde je relatívna sloboda..

je milión chlapov (ľudí), ktorí sú na tom podobne ako ty, ver mi
  11. 11
    Superuglygirl

20 ročné dievča

@thunderstorm hladala som na zoznamke pre hendikepovaných aby som sa mohla aspon o niekoho starať no nikoho som nenašla...pomaly stracam nádej, že si niekedy niekoho nájdem
  12. 12
    Thunderstorm

15 ročné dievča
    devil's little sister

prečo pre hendikepovaných? hovorí sa, že láska príde, keď to najmenej čakáš. ak budeš vyzerať zúfalo a tlačiť na pílu, každého potenciálneho partnera odplašíš.. máš život pred sebou, bude veľa príležitostí. a život je aj o iných veciach ako o vzťahoch
  13. 13
    Antifunebracka

30 ročný muž
    podkastak birdzu

CHoď už do piče, škaredí ľudia ako ty nemajú právo na lásku ani šťastie.

Troll jebnutý že ťa to baví http://www.reactiongifs.com/r/iqt.gif
  14. 14
    Robinsonleon

23 ročný chalan
    mimo všetkých predstáv o dobre a zle

...ono to zas nieje az take terno, ked niekoho mas, len aby bolo.
    Ak je to s tvojim vyzorom az take zle, tak sa venuj nejakym filozofickym smerom, nie laske. Ponor sa do duchovna... do nabozenstva, ak chces. To ta z toho vytrhne a aspon z casti budes moct byt spokojna sama so sebou.
    Takto by som to spravil ja... co hovorim... takto to robim... a funguje to!
  15. 15
    Superuglygirl

20 ročné dievča

@thunderstorm lebo nikomu zdravemu vidiacemu som sa nepacila a mozbo to bol problem. Nikomu hendikepovanemu (nevidiacemu) by som sa zdala aspon zaujimava
  16. 16
    Thunderstorm

15 ročné dievča
    devil's little sister

to je celkom radikálne riešenie, nemyslíš? skús appku pre neatraktívnych ľudí, tam bude viac ľudí, ktorí vedia, ako sa cítiš a nebudú riešiť vizuál, ale tvoje vnútro
  17. 17
    Superuglygirl

20 ročné dievča

@thunderstorm kde to prosim najdem tu appku?
  18. 18
    Thunderstorm

15 ročné dievča
    devil's little sister

https://www.uglyschmucks.com/ toto je prvé, čo som našla. skús pogoogliť trochu
  19. 19
    Superuglygirl

20 ročné dievča

@thunderstorm dakujem velmi
  20. 20
    Riddiculus

7 ročné dievča
    Pche.

Neverím, že si až taká škaredá. Čo vyzeráš ako Martinka z Mama, ožeň ma?
  21. 21
    Method

hrá sa, že má 2 roky
    Kalokagatia ;-)

Zakopol? Jasne, vrana k vrane sada. Je aj kopu podpriemerne vyzerajucich muzov a mozu byt v pohode.
  22. 22
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

Nuz niekomu je sudena celozivotna samota je to smutne ale je to tak je to aj moj pripad... Len mne to prepina aj z inych veci ako z mojho nepodareneho vzhladu aj ked ten tam hra velmi velku rolu tiez... A ja by som vysoke naroky teda nemal co sa vzhladu tej druhej strany tyka alebo lepsie povedane paci sa mi asi takmer kazdy typ zeny tak to vlastne sa ani ako naroky nazvat neda ak sa mi paci naozaj :D
  23. 23
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

No ak nie si fejk uz by si mala dat konecne fotku lebo tomuto donekonecna verit nebude nikto :D
  24. 24
    Dee99

26 ročný muž
    RK

Vzhlad je nepodstatný .o jedno ide o toto (l)
  25. 25
    Superuglygirl

20 ročné dievča

@torpedo08 nie som fejk no nebudem tu davať svoju fotku nepotrebujem zhodnotiť či som škareda alebo nie odpoveď poznám
  26. 26
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

Nj je to tazke s tebou takto aj ked nehovorim ze tu musi kazdy dat fotky ale ked stale hovoris aka si skareda tak ja neviem no ale zas chapem mohli by sa ozvat kkti co ta ponizia a neviem uz ani co trepem prepac :D