Fórum pridal Azizi, 11. 2. 2020 22:42 do kategórie Politika. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ako myslíte, že dopadnú voľby a čo bude nasledovať?

0
Azizi

tvári sa, že má 3 roky
Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

• 37,5% ľudí
    Zostaví vládu opozícia, vydržia vládnuť 4 roky
  • 12,5% ľudí
    Zostaví vládu opozícia, ale budú predčasné voľby
  • 0% ľudí
    Zostaví vládu SMER (s SNS/podporou Kotlebu)
  • 12,5% ľudí
    Ani SMER ani opozícia nezostavia vládu
  • 25% ľudí
    Iná možnosť - aká?
  • 12,5% ľudí
    Je mi to jedno, vôbec nesledujem politiku
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

Ja som v tomto neuveriteľný optimista a napriek všetkému hlasujem za prvú možnosť :D Ale uvedomujem si, že objektívne to asi nie je moc reálne :/
  2. 2
    James98

32 ročný muž
    Bratislava

Rýchle predčasné volby - na viac ako 120 percent
  3. 3
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

@james98 A čo potom? Sa bojím, že by to bola katastrofa a nastala by doba temna (väčšia než doteraz) :/
  4. 4
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

@james98 jo a prosím zahlasuj, nech máme náš mini Birdz prieskum kompletný:)
  5. 5
    James98

32 ročný muž
    Bratislava

@3 Potom je dosť možné, že razantne vyhrá Matovič,Kotleba alebo Smer. Ťažko povedať
  6. 6
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

Graf zatiaľ vraví "ani srnky netušia" :D
  7. 7
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

Chamraď je určite viac zmobilizovaná. Oni sa po krčmách snáď ani o inom nebavia než o politike a svojich kokotných zaostalých xenofóbnych názoroch, takže asi skôr títo neandertálci rozhodnú voľby, si myslím.
  8. 8
    Nationalgeographic

25 ročný muž
    Poprad

@teal to kto je ta Chamraď?
  9. 9
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

@james98 hm... asi ten SMER by mal potom najväčšiu šancu podľa mňa :/ Ale je to neprehľadné veľmi, neviem si vôbec predstaviť, čo by bolo...
  10. 10
    Riddiculus

8 ročné dievča
    *1238

Nepovedala by som, že mi to je úplne jedno, ale nesledujem politiku. Len sa snažím nájsť to najmenšie zlo, ktoré voliť.
  11. 11
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

@riddiculus jj ako ja kedysi... Mohla som dať aj takú možnosť, bola hlúposť to spojiť.
  12. 12
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Neviem ale musela som zahlasovať.
  13. 13
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

Neviem ako to dopadne, ale skôr to vyzerá, že zloží vládu Smer s LSNS, SNS/Vlasť/Dobrá Voľba, a Sme Rodina. Majú viac percent v prieskumoch zatial všade... a tá pravicová vláda nebude mať dosť percent, pretože KDH sa nedostane cez 5% a skončí to presne na tak ako to je v parlamentne teraz. Akurát už medzi opozíciou budú iba strany Za ľudí, Olano, PS, SaS ... A hentí vymletí sráči sa na nich budú škeriť v parlamente ako si kradnú a pridelujú projektíky a nič s tým nemôžu robiť. Hoci o 2 či 5 kresiel, tak to tak bude.

Je na to väčšia šanca a väčšia pravdepodobnosť. Bohužiaľ. Rozmýšľam ktorý inteligentný človek tu ešte zostane alebo bude sa snažiť zmeniť niečo keď tu banda tupcov volí ľudí ktorí sú preukázateľne neschopní, ktorí ich okrádajú vyrábanými poplatkami, ktorí si kradnú do vlastného vačku z ich peňazí, a nenávisťou voči ostatným ich odrbávajú. V súkromí a mimo kamier sa smejú na tých tupcoch na Slovensku čo ich volia na plnú hubu ale pred kamerou hrajú krásne divadlo.

To keby tí ľudia vedeli tak by zistili aké sú ovce naivné.
  14. 14
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

A inak zdravím ťa, dobrá duša. :)
  15. 15
    Waagbistritz69

26 ročný muž
    גאָלעס

čo bude nasledovať po každom z možných scenárov, to si nechcem ani predstaviť, more
  16. 16
    Mariquittka

27 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

alebo zostaví vládu SMER a časť opozície, lebo Kotleba....oni sú toho schopní, takto sa všetci, čo tvrdili, že so SMEROM nie, pospájali na Lunterovi
  17. 17
    Waagbistritz69

26 ročný muž
    גאָלעס

@mariquittka lebo Lunter má niečo spoločné so Smerom a kandidoval do nejakej Národnej rady :-/ lepší príklad by bola Procházkova #Sieť a Most/Híd, ni?
  18. 18
    Salora

tvári sa, že má 4 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

voľby dopadnú presne tak, ako si to Slováci zaslúžia... a nasledovať bude sodoma gomora (hehe)
  19. 19
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

Pridavam sa k bezbrehemu optimizmu :D
  20. 20
    Mezomus

hrá sa, že má 2 roky
    asshole birdzu!

ja tipujem, ze kiska bude novy prochazka (thumbs)
  21. 21
    Mariquittka

27 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

@waagbistritz69
    hej aj to :D
  22. 22
    James98

32 ročný muž
    Bratislava

@wistingher Smer nikdy nepôjde s ĽSNS, ďalší, čo šíri demagógiu. Pokojne sa stavím.
  23. 23
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

@james98 tak sa podme staviť. Veď je to už dávno dohodnuté, že jedine spolu pôjdu. Keďže ani inú možnosť nemajú.
  24. 24
    Waagbistritz69

26 ročný muž
    גאָלעס

@james98 Málokto si nevšimol, ako smeráci a kotlebovci stále viac a viac spájajú sily aj pri šírení demagógie. Či už sa jedná o boj proti „cigánom“, „zlu z Istanbulu“ alebo o rozdeľovanie ľudí na tých dobrých v regiónoch a tých zlých v hlavnomeste alebo zahraničí.
  25. 25
    Majky538

25 ročný muž

Som z toho znechuteny a uz mi to je aktualne jedno. Volit pojdem, dovtedy to uz nejdem riesit ani viac citat o tom...
  26. 26
    Yoss

29 ročný muž

Toľko nenávisti kvôli voľbám. Osobne rešpektujem každého slobodnú voľbu vybrať si politickú stranu, ktorá sa mu najviac páči. Smer s opozíciou nepôjde a opozícia horko-ťažko zostaví vládu, ktorá by len veľmi ťažko vydržala rok, keďže všetci sú to draví podnikatelia, nie je tam jeden hlavný "mecenáš", ktorý by bol nad všetkými a riadil to. Vyzerá to teda na predčasné voľby, ktoré by ale určite vyhral ĽSNS-Kotleba, pretože ľudia by mnohonásobne pocítili frustráciu s nečinnosti a neschopnosti tradičných strán dohodnúť sa na niečom. Jeden scenár "lepší" než druhý. Kde sú tie časy, keď Mečiar bojoval s Dzurindom a Dzurinda s Ficom ako chlap proti chlapovi, jeden líder proti druhému lídrovi.