Fórum pridal Lafiziq, 1. 4. 2020 14:04 do kategórie TV, médiá. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Aké rádio prevažne počúvavaš?

0
Lafiziq

26 ročný muž
Bratislava

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Kokotis

23 ročný chalan
    Dolná krčma

Ale akoze je pravda že tam hraju dokola to iste :D ale co ked sa mi taka hudba lubi...ani mi to nevadi :D
  2. 2
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

...mava tatko pustene v aute a inde do kontaktu s radiom neprichadzam.
  3. 3
    Dee99

26 ročný muž
    RK

Expres mame prevazne v práci celý deň :) a v aute mam bud funko,antenu slebo spotify :)
  4. 4
    Kerrang

27 ročný muž
    City of dreams

Tak ono sú to viaceré, čo počúvam, až teda počúvam, lebo nie vždy chcem počúvať o korone (hehe) ...ale tak sú to také zamerané skôr na staršiu hudbu ako Best FM, miestami Rádio Slovensko, ale áno aj Rádio Regina (hehe) ...minule som naladil rádio Regina a rád si vypočujem aj nejaké české a slovenské alebo proste staré hity (hehe) ...keď aj to je nejaký nie moc otrepaná pieseň, tak tým lepšie, ale už jak začnú priveľa kecať alebo je diskusia, omša, tak vypínam (hehe) ...miestami aj Anténa Rock, no tam mi veľmi vadí tá verklíkovosť, inak by som počuval viac ...som náročný poslucháč (hehe)
  5. 5
    Livre

20 ročné dievča

Vlnu a antenu rock
  6. 6
    Forte

8 ročné dievča
    som rada ze som tu

Radio FM obcas hrava velmi dobre pesnicky ale pomedzi to zase hrava strasne iritujuce pesnicky, takze nepocuvam ziadne, len cez spotify a youtube
  7. 7
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Vlna
  8. 8
    Arywian

20 ročné dievča
    Praha

ak už, tak max Rádio Beat s otcom v aute :D
  9. 9
    Swamper

38 ročný ujo
    BA

Rádio Piešťany : hudba , ktorá lieči ,),),)
  10. 10
    Salora

tvári sa, že má 3 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

dost casto pocuvam radio Frontinus (teda ak vobec radio pocuvam)... mam nainstalovanu jednu skvelu appku v mobile na radia, kde si mozem aktualne aj nahrat napr. nejaku skladbu a ulozi mi ju aj s nazvom interpreta a nazvom skladby, ak ju nepoznam a radio Frontinus je nielen 2. nasjtarsie radio na SK ale je to jedine radio siroko daleko v EU, ktore je naozaj multizanrove, de facto nema hud. dramaturga, takze s vynimkou nejakych povinnych rotacii a v ramci toho, ze maju radia multilicenciu, je tam perfektne pestry vyber hudby a nehraju stale dookola sracky, co hravaju ostatne radia... (cmuk)
  11. 11
    Semhamforas

tvári sa, že má -1 roky
    Bratislava

jedine, kde pocuvam obcas radio, tak je auto a tam mi ide bud Vlna alebo Anténa Rock. Ale to velmi malokedy, kedze auto sa mi hned sparuje s telefonom a odtial si pustim hudbu/podcast aky chcem
  12. 12
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

slobodný vysielač(ano viem som Putinov troll a konšpirátor)
  13. 13
    Alex458

23 ročné dievča

Väčšinou nepočúvam rádio, ale ked už jedine Expres
  14. 14
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

najčastejšie Expres, a sem tam Europu 2 a FM :D
  15. 15
    Riddiculus

7 ročné dievča
    *1238

Mám rada Vlnu, ale nemám ju kde očúvať.
  16. 16
    Feroborba

25 ročný muž
    Tanganika

Jednoznačne Vlnu, semtam Kronehit. A tvar počúvavať neexistuje, ale zaujímavé no :D
  17. 17
    Tomtoylc

28 ročný muž

nepočuvam ale keď už tak Radio FM a v ČR radio Helax
  18. 18
    77hanes77

25 ročný muž
    Banská Bystrica

BestFM, Vlnu, Expres alebo Anténu Rock .. podľa nálady :D