Fórum pridal Azizi, 14. 5. 2019 19:36 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Aké nealko nápoje máš najradšej? (naráta sa káva, kakao, ...)

0
Azizi

hrá sa, že má 2 roky
Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

Ochutené a sladené nápoje myslím NARAZ ochutené a sladené:)
  2. 2
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

a ked tak, tak cistu vodu s citronom (rofl)
  3. 3
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

Z mojej dávnejšej ankety mám pocit, že ľudia tu pijú oveľa zdravšie než ja :D Ale toto je úplne inak položená otázka, tak som zvedavá:)
  4. 4
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@kakofonicka jj to mám tiež rada, ale to sa už ráta medzi ochutené. ďakujem moc za hlas!
  5. 5
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

no ano, ale to pijem vacsinou len v lete :D inak prevazne len cistu vodu/neperlivu mineralku :)
  6. 6
    Laurikaaa

23 ročné dievča
    Londýnčanka

Zbožňujem úplne modrú Budiš, čapovanú Kofolu plus ešte jablkovú šťavu (: nemôžem si vybrať čo mam najradšej :D
  7. 7
    Mariquittka

25 ročná žena
    Kežmarok

najradšej mám citrónovo-zázvorovú šťavu a džúsy, hlavne ananásový a banánový, minerálky mám rada nesladené, neperlivé, ale kúsok ochutené, napr. Rajec Bylinka
  8. 8
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@mariquittka Tak ja mám úplne najradšej zo všetkého jahodový džús, ale to som nejak tak zarátala medzi sladenými. Možno som radšej mala napísať sladké a nie sladené :/
  9. 9
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

Cistu, NEPERLIVU vodu a vsetky caje.
  10. 10
    Aventine

12 ročné dievča
    Halmstad

No najradšej mám sladké džúsiky, ale najčastejšie pijem minerálku, lebo iba z džúsikov by som bola za chvíľu ako śvinja.
  11. 11
    Willbebetter

tvári sa, že má 5 rokov

chladena cola zero a jemne perliva mineralka a aj tonic mam rada ale velmi zriedkavo ho pijem kvoli cukru.
  12. 12
    Mariquittka

25 ročná žena
    Kežmarok

@azizi
    aha, aj ten mám rada, ale skôr domáci z našich jahoda ani nwm, prečo som to zarátala medzi nesladené, asi preto, že kupujem 100 %, kde je veľa ovocia a nie sú také, že lepia zuby a iné orgány aspartámom :D
  13. 13
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

Ja tiež dakedy mám obdobie, kedy si vodu ochucujem citrónom, ale z dlhodobého hľadiska viac nie ako áno
  14. 14
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Skor menej sladene ochutene mineralky alebo siropovu vodu :D tak som dal dufam ze spravne druhu moznost :D
  15. 15
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

čierny čaj Earl grey
    jahodovy, anansovy, hruskovy a grepovy sunquick
    jablkový mušt
  16. 16
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@mariquittka ja tiez nemam rada prilis sladke napoje :/ Ale sladenymi som myslela hoc aj trochu sladke, chyba na mojej strane, zle som sa vyjadrila :D
  17. 17
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@torpedo08 presne, ja tiez mam rada len jemne ochutene mineralky a sirup! Mozno o par mesiacov tuto anketu zalozim este raz a vyjadrim sa lepsie :D v kazdom pripade, dakujem ti moc za hlas a koment:) kedze naozaj ma to zaujima!
  18. 18
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

Mala som napisat "ochutene sladke napoje":) hold, clovek sa uci na vlastnych chybach :D
  19. 19
    Dwarvax

31 ročný muž

Ochutene/sladene/neviemAke pijem velmi sporadicky. Vlastne mi vacsinou ani nechutia. Najradsej mam vodu.
  20. 20
    Trdelniiiq

hrá sa, že má 2 roky
    Brno

cista voda a hned za nou cola zero/pepsi bez kalorii. to je ako tekuty heroin.
  21. 21
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Čistá voda a dźúsiky.
  22. 22
    Thunderstorm

14 ročné dievča
    devil's little sister

filtrovanú vodu, kokosovú vodu, ovocné a zeleninové freshe, zelený jačmeň, vincentku, biely a zelený čaj (bird)
  23. 23
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Nz :) aj ked uz viem ze vzdy dakujes :)
  24. 24
    Dee99

25 ročný muž
    RK

Šumivé multivitaminy pijem najcastejsie
  25. 25
    Exomor

29 ročný muž
    myšlienkovo

ja cistu vodu, obcas si dam domaci bazovy sirup, ale to len raz za cas.. ked som sik z vody tak si viem kupit dojcensku vodu drobceka/lucku alebo si pravidelne kupujem kokosovu vodu
  26. 26
    Gothicpoethic

26 ročná žena
    <b>Prostoreká</b>

Odkedy sme kúpili SodaStream, vypila som toľko bublinkovej vody, až to podľa mňa nie je zdravé. Doslova sa zalievam vodou. :D
  27. 27
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

Preto si stále sťahujem appky ktoré ma citovym vydieraním že sa kvapka kvôli mne dehydruje a umrie snažia donútiť piť vodu. :S
  28. 28
    Pandoras

hrá sa, že má 0 rokov
    z minulého storočia

Ja ľúbim čajíky, ale teraz, keď sa blíži leto, pijem najmä citronádu alebo čistú vodu, no a keď mám chuť na sladké, buď si dám po obede pohár coly alebo večer občas pohár ľadového čaju
  29. 29
    Aidenn

22 ročný chalan

@nespiacakraska aky zmysel ma nutit sa pit vodu?
  30. 30
    Kerrang

26 ročný muž

Čaj
  31. 31
    Kerrang

26 ročný muž

Ak sa ráta (hehe)