Fórum pridal Azizi, 14. 5. 2019 19:36 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Aké nealko nápoje máš najradšej? (naráta sa káva, kakao, ...)

0
Azizi

hrá sa, že má 2 roky
Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

Ochutené a sladené nápoje myslím NARAZ ochutené a sladené:)
  2. 2
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

a ked tak, tak cistu vodu s citronom (rofl)
  3. 3
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

Z mojej dávnejšej ankety mám pocit, že ľudia tu pijú oveľa zdravšie než ja :D Ale toto je úplne inak položená otázka, tak som zvedavá:)
  4. 4
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@kakofonicka jj to mám tiež rada, ale to sa už ráta medzi ochutené. ďakujem moc za hlas!
  5. 5
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

no ano, ale to pijem vacsinou len v lete :D inak prevazne len cistu vodu/neperlivu mineralku :)
  6. 6
    Laurikaaa

23 ročné dievča
    Londýnčanka

Zbožňujem úplne modrú Budiš, čapovanú Kofolu plus ešte jablkovú šťavu (: nemôžem si vybrať čo mam najradšej :D
  7. 7
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

najradšej mám citrónovo-zázvorovú šťavu a džúsy, hlavne ananásový a banánový, minerálky mám rada nesladené, neperlivé, ale kúsok ochutené, napr. Rajec Bylinka
  8. 8
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@mariquittka Tak ja mám úplne najradšej zo všetkého jahodový džús, ale to som nejak tak zarátala medzi sladenými. Možno som radšej mala napísať sladké a nie sladené :/
  9. 9
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

Cistu, NEPERLIVU vodu a vsetky caje.
  10. 10
    Aventine

11 ročné dievča

No najradšej mám sladké džúsiky, ale najčastejšie pijem minerálku, lebo iba z džúsikov by som bola za chvíľu ako śvinja.
  11. 11
    Willbebetter

tvári sa, že má 5 rokov

chladena cola zero a jemne perliva mineralka a aj tonic mam rada ale velmi zriedkavo ho pijem kvoli cukru.
  12. 12
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

@azizi
    aha, aj ten mám rada, ale skôr domáci z našich jahoda ani nwm, prečo som to zarátala medzi nesladené, asi preto, že kupujem 100 %, kde je veľa ovocia a nie sú také, že lepia zuby a iné orgány aspartámom :D
  13. 13
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

Ja tiež dakedy mám obdobie, kedy si vodu ochucujem citrónom, ale z dlhodobého hľadiska viac nie ako áno
  14. 14
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Skor menej sladene ochutene mineralky alebo siropovu vodu :D tak som dal dufam ze spravne druhu moznost :D
  15. 15
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

čierny čaj Earl grey
    jahodovy, anansovy, hruskovy a grepovy sunquick
    jablkový mušt
  16. 16
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@mariquittka ja tiez nemam rada prilis sladke napoje :/ Ale sladenymi som myslela hoc aj trochu sladke, chyba na mojej strane, zle som sa vyjadrila :D
  17. 17
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@torpedo08 presne, ja tiez mam rada len jemne ochutene mineralky a sirup! Mozno o par mesiacov tuto anketu zalozim este raz a vyjadrim sa lepsie :D v kazdom pripade, dakujem ti moc za hlas a koment:) kedze naozaj ma to zaujima!
  18. 18
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

Mala som napisat "ochutene sladke napoje":) hold, clovek sa uci na vlastnych chybach :D
  19. 19
    Dwarvax

32 ročný muž

Ochutene/sladene/neviemAke pijem velmi sporadicky. Vlastne mi vacsinou ani nechutia. Najradsej mam vodu.
  20. 20
    Trdelniiiq

hrá sa, že má 2 roky
    Brno

cista voda a hned za nou cola zero/pepsi bez kalorii. to je ako tekuty heroin.
  21. 21
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Čistá voda a dźúsiky.
  22. 22
    Thunderstorm

15 ročné dievča
    devil's little sister

filtrovanú vodu, kokosovú vodu, ovocné a zeleninové freshe, zelený jačmeň, vincentku, biely a zelený čaj (bird)
  23. 23
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Nz :) aj ked uz viem ze vzdy dakujes :)
  24. 24
    Dee99

26 ročný muž
    RK

Šumivé multivitaminy pijem najcastejsie
  25. 25
    Exomor

tvári sa, že má -1 roky
    Smutníčkovo

ja cistu vodu, obcas si dam domaci bazovy sirup, ale to len raz za cas.. ked som sik z vody tak si viem kupit dojcensku vodu drobceka/lucku alebo si pravidelne kupujem kokosovu vodu
  26. 26
    Gothicpoethic

26 ročná žena
    <b>Prostoreká</b>

Odkedy sme kúpili SodaStream, vypila som toľko bublinkovej vody, až to podľa mňa nie je zdravé. Doslova sa zalievam vodou. :D
  27. 27
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

Preto si stále sťahujem appky ktoré ma citovym vydieraním že sa kvapka kvôli mne dehydruje a umrie snažia donútiť piť vodu. :S
  28. 28
    Pandoras

hrá sa, že má 1 rok
    z minulého storočia

Ja ľúbim čajíky, ale teraz, keď sa blíži leto, pijem najmä citronádu alebo čistú vodu, no a keď mám chuť na sladké, buď si dám po obede pohár coly alebo večer občas pohár ľadového čaju
  29. 29
    Aidenn

22 ročný chalan

@nespiacakraska aky zmysel ma nutit sa pit vodu?
  30. 30
    Kerrang

26 ročný muž

Čaj
  31. 31
    Kerrang

26 ročný muž

Ak sa ráta (hehe)