Fórum pridal Wera55555, 24. 2. 2020 12:19 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ak máte partnera a idete voliť, volíte rovnakú stranu?

0
Wera55555

25 ročná žena
Dánsko

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Wera55555

25 ročná žena
    Dánsko

Dúfam že to nebudete brať ako xtú anketu a diskusia o voľbách, ale myslím že toto je trošku iné :D

ja osobne tento rok som volila inak ako môj partner, ale v minulých voľbách sme napr volili rovnako :)
  2. 2
    Loveistheanswer

32 ročný muž

@wera55555 ešte si nemohla voliť... voľby ešte neboli...
  3. 3
    Wera55555

25 ročná žena
    Dánsko

@loveistheanswer ale mohla, nakoľko moja voľba musela cestovať z dánska, tak mám už odvolené asi vyše dva týždne :)
  4. 4
    Goldenbeach

tvári sa, že má 3 roky

Budeme sa volit navzajom, ja ju a ona mna :) to je ta spravna volba :)
    Inak ja volit pojdem, ale frajka si na to cas mat nebude :D
  5. 5
    Loveistheanswer

32 ročný muž

@wera55555 jeejda... ty si fakt v Dánsku? tak to je už potom iná vec :) čo tam teraz tak hudobne letí? myslím niečo typické pre tú krajinu, nie celosvetovo :P odtiaľ poznám málo muziky... akurát Natasha Thomas a Kate Hall viem, že pochádzajú odtiaľ...
  6. 6
    Wera55555

25 ročná žena
    Dánsko

@loveistheanswer hej som :) tak zbožňujú svojho Lukasa Grahama a rap od imigrantov :D ale nejak moc sa o to nezaujímam :D ale minule som našla také cringe duo Jesu brødre v preklade Ježišovy bratia :D a majú nejaký klip s dôchodcami ako sa tí chalani aj bozkávajú s dôchodkyňami :D tu nemajú ľudia moc problém s takými vecami :D
  7. 7
    Loveistheanswer

32 ročný muž

@wera55555 moje nervy :D
  8. 8
    Lafiziq

25 ročný muž
    Bratislava

pred 4 rokmi nie, teraz áno
  9. 9
    Lenuska175

hrá sa, že má 0 rokov
    knižnica

Nie, ale aspoň je to v rámci opozície
  10. 10
    Lawey

26 ročná žena
    Břno

on spominal dve ktore su medzi mojimi troma kde sa ja rozhodujem, cize defakto to iste, aj ked budeme volit ine.
  11. 11
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Podľa mňa je to dôvod na rozvod ak partner volí inú stranu ako ja :(
  12. 12
    Artlover

tvári sa, že má 4 roky
    za oponou

Tuším, že áno
  13. 13
    Die

25 ročná žena
    ciernyles

zial nie a zial inklinujem k @11
  14. 14
    Kerrang

28 ročný muž

Nemám partnerku, no mama bude voliť inú stranu ...už sme sa o tom rozprávali (hehe)
  15. 15
    Dee99

26 ročný muž
    RK

my keď si pozeráme akciový leták tak vždy sa zhodneme na akciovej strane s pálenkou :)
  16. 16
    Grietusha

37 ročná teta
    world citizen, človák

môj partner je Grék, ale viem, že ak by volil, volil by rovnako ako ja, naše politické názory sú veľmi zhodné :D
  17. 17
    Indelirium

hrá sa, že má 0 rokov

Nejde voliť, lebo nie je Slovák.
  18. 18
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

asi rovnakú, len ešte nie je partner
  19. 19
    Lawey

26 ročná žena
    Břno

@mariquittka pocuj marika, ale tohto tajomneho neznameho si uz dajako castokrat zmienila! Neplanujes blog alebo nejake dalsie podrobnosti ze ako sa ti dari? :)
  20. 20
    Tasara

tvári sa, že má 3 roky
    BB kraj

Nie, ale poznám páry, kde baby nemajú žiadny názor a vola ĽSNS, lebo ich priateľ volí ĽSNS. Alebo kde sa partneri hádajú za to, že chcú voliť iné strany. Môj priateľ volí stranu, ktorú by som volila ako druhú alternatívu. Stranu, ktorú volím ja môj priateľ nemá rád. No a čo? Teraz? :D Rozchod?
  21. 21
    Feelagain

22 ročné dievča
    based in Brno

@tasara to zase nie su take rozdiely, ale napr predstav si, ze ty by si volila ja neviem, progresivne slovensko a tvoj frajer harabina, tam musia byt uz obrovske rozdiely v hodnotach a v nazoroch
  22. 23
    Motovidlo323

30 ročný muž
    matovic birdzu

Ona voliť nebude, mimo je... a vlastne ani partnerka neni :D
  23. 24
    Tasara

tvári sa, že má 3 roky
    BB kraj

@feelagain presne preto by sa naša rozdieľnosť prejavila už skôr vo vzťahu a eventuálne by sme spolu už neboli