Fórum pridal Milgamman, 19. 11. 2020 10:11 do kategórie Žilina. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ak by ste si mohli vybrať...

0
Milgamman

8 ročné dievča
koronakrízový štáb ministerstva zdravotníctva SR

akékoľvek bývanie, auto a zviera, ktoré by to konkrétne boli? Bez ohľadu na financie a vaše možnosti.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Patrixo

33 ročný muž
    Uz nie som bezdomovec :)

co sa tyka byvania, mal by som asi viac domov.. jeden v taliansku/grecku pri mori, druhy niekde v horach pri jazere... a treti kdesi na slovensku, kde je pekne.. auto, ani neviem.. urcite nieco s vyssim podvozkom 4x4 kedze casto chodim na tury.. a zviera psoch
  2. 2
    Lenuska175

hrá sa, že má 1 rok
    knižnica

Chcela by som nejaky domcek s peknou teraskou v Bratislave nie daleko od centra.
    Ako psika by som chcela ruskeho chrta, borzoia.
    Aa co sa tyka auta, pre mna Mercenes Benz - nejaku staru klasiku, nizku a hranatu, napriklad W114 a pre frajera Cybertruck.
  3. 3
    Papver

24 ročné dievča

chcela by som nejaku vilu z prvej republiky alebo proste nieco co dycha historiou

auto nechcem a zviera tiez nie
  4. 4
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Pani lesa

auto mi je jedno aké, len aby bol k nemu aj vodič, lebo inak mi je na nič

(ok, nie jedno aké, je veľa takých v kategórii "zrazu som prišla k peniazom a chcem, aby to všetci vedeli", do ktorých by mi bolo asi trápne nasadnúť)
    ale možno ibalginovo ružový chrobák, akého som kedysi pravidelne vídala, by bola jedna z možností, čo by som zvažovala

zvieratá (takmer) všetky, čo je to za otázku?

bývanie niekde na ostrove kúsok od centra nejakého severského väčšieho mesta, aby som to mala tak 20 min do civilizácie a zároveň vlastný ostrov, ideálne

takže asi mením auto za čln? :D
  5. 5
    Tralalibang

25 ročná žena
    Prdelákovo

@papver Áno, prvorepublikové vily sú top :) V Brne je jedna už pár rokov na predaj, ale pýtali si za ňu 16 melónov :D Teraz už zlacneli, stojí už len 14 :D
    https://www.remax-czech.cz/reality/detail/290387/prodej-domu-380-m2-brno
  6. 6
    Tralalibang

25 ročná žena
    Prdelákovo

A inak chcela by som prvorepublikovú vilu v Bílovicích alebo Babicích nad Svitavou a dvoch nemeckých ovčiakov. Auto neviem, to som nikdy nejako neriešila, nemám vodičák a asi ho ani nechcem.
  7. 7
    Feelagain

23 ročné dievča
    based in Brno

ja by som chcela prvorepublikovu vilu, ale teda stacilo by mi v nej jedno poschodie, nie celu, a aby bola v nejakej normalnej vzdialenosti do centra mesta, 20-30 min peso max. A potom jeden domcek pri mori, blizko plaze, ale nie v pustatine, ale v nejakom primorskom mestecku. Bud Grecko, alebo aj sever Spanielska alebo Portugalsko (nemusia tam byt uplne horucavy, ako v Egypte)

auto nechcem

psa chcem, takeho stredne velkeho napr bigla a potom by som chcela morske prasiatko raz
  8. 8
    Paťuškooo

32 ročný muž
    Levice

Byt novostavbu pri Dunaji. Auto BMW x7. Pes taliansky chrtík.
  9. 9
    Sianagirl245

19 ročné dievča

Domček na strome! Ale asi taký luxusnejší kde sa dá aj reálne bývať nie len báť sa o svoj holý život :D taký čo pekne vonia drevom a môžem v ňom v kľude chlipkať horúci čajík (rofl) a zviera určite pesko ako inak..auto si nechaj pošli radšej ďalšieho pesa...alebo vydričku...alebo chlapa...alebo niečo.. :D
  10. 10
    Sianagirl245

19 ročné dievča

Na strome v lese samozrejme
  11. 11
    Mayo911

hrá sa, že má 1 rok
    Rainbow

Ja by som veľmi chcel malý hippie domček niekde pri lese, mačku psa a dievča. Nemám extra predstavy o bývaní.
    https://data.whicdn.com/images/310726719/original.jpg
  12. 12
    R4ptor

26 ročný muž

bývanie - dom v horách, pri jazere, na samote s dobrou príjazdovou cestou
    auto - tesla cybertruck (len tak zo srandy)
    zviera - snežný leopard
  13. 13
    Milgamman

8 ročné dievča

@sianagirl245 domcek na strome sa mi velmi paci, len nie v lese, to by som sa bala a to nie som ani nejaky velky posera :D a samozrejme tych zvierat mozes mat aj viac, islo len o to, ze take zviera, ktore si inac nemozes dovolit, napriklad zirafu alebo slona keby si chcela :D a ked natrafim na dobreho chlapa tak aj toho poslem len s tymi byva vacsi problem ako so zvieratkami.. :D ;)
    @patrixo ty rozmyslas uz tak dospelo, alebo ako vacsina bohatych ludi :D ale paci sa mi aj tato prakticka predstava :)
  14. 14
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Pani lesa

a zabudla som, ešte chcem nejaký minihrad/zámok vysoko na skale, ideálne nad nejakou vodnou plochou

(za predpokladu, že mi to tam má kto udržiavať a upratovať a podobne)
  15. 15
    Milgamman

8 ročné dievča

@mielikki jj mal by sa kto o to starat :)
  16. 16
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Pani lesa

@milgamman preto som prvú možnosť dala pomerne realistickú (s trochou viac rozpočtu a odvahy zrealizovateľnú) a druhú práve takúto, mať veľmi ideálne podmienky, narodiť sa do multimilionárskej rodiny, vyhrať jackpot v lotérii, ktorú som ani nepodala a tak :D
  17. 17
    Velagranka

24 ročné dievča
    8mo

modernu vilu niekde na okraji mestecka,
    auto chcem ale zatial neviem ake, zviera psa a macku asi
  18. 18
    Milgamman

8 ročné dievča

@mielikki ano ja som to aj takto myslela, ze keby mal clovek k dispozicii velke dedicstvo alebo vyhru v loterii :) lebo sak psa chcem aj ja ale to nie ziadny deal, zato keby som chcela napriklad tigra, tak by som naozaj musela mat aj patricne financie k tomu :D
  19. 19
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Pani lesa

vlastne tigra by som asi nechcela, ale isto by som mala nórske lesné mačky, útulok pre hlodavce a podobné drobné zvieratá (v samostatnom paláci, v bezpečí od mačiek), fretky, osobný kŕdeľ havranov (vedeli by rozprávať) a netopierov, tri vačice a ešte isto niečo, na čo som zabudla :D

och, a v pivnici by som mohla mať mučiareň, čisto pre estetiku, nie pre účel (asi)
  20. 20
    Mobscene_69

27 ročná žena
    Smultronställe

Nejaký luxusný dom s výhľadom na celé mesto, bez blízkych susedov
    BMW alebo Chevrolet Camaro
    Argentínsku dogu (a malú farmu so srnkami a alpacami :D)
  21. 21
    Milgamman

8 ročné dievča

@mielikki to by sa dalo aj bez nejakych velkych penazi hadam :D a netopiere su cool tie by som brala aj ja :)
  22. 22
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Pani lesa

@milgamman neviem, podľa mňa ten zámok aj s údržbou nie je úplne cenovo dostupný :D

ale hej zvieratká by sa dali aj v prípade, že by som bola z tých chudobnejších bohatých :D
  23. 23
    Fury

22 ročný chalan
    Melmak

Dom jeden by bol na Aljaške, druhý v Škótsku a tretí v mojej rodnej dedine. Ale museli by mať veľké garáže nakoľko na autá som náročný. A zviera? Jazvecik a k nemu do partie kocúra
  24. 24
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Nejaku chatrc daleko od tohoto sveta a od ludi, auto stareho veterana ktoreho odstavim k chatrci a budem sa nim kochat a obcas si do neho sadnem lebo aj tak jazdit nebudem a zvierata psa a macku co by sa znasali
  25. 25
    Milgamman

8 ročné dievča

@mielikki ten zamok nie, myslela som iba zvery co si spomenula :D sak tie potrebuju iba pribytok, co je jednorazova zalezitost na investovanie a potom iba zradlo, co by sa dalo vybavit ako nejake zvysky zo supermarketu :)
  26. 26
    Andy-larkin

35 ročný ujo
    BRATISLAVA

Dom na niektorej z plazi v Los Angeles, alebo v casti Hollywood alebo Beverly Hills. Auto Tesla model S. Zviera ziadne.
  27. 27
    Cltr0n

27 ročný muž
    Oravská divočina/Pažravá pri Zvolene

Ako tie prvorepublikove vily sú nádherne a vždy keď okolo nejakej idem tak si poviem že to by šlo ... ale v realite by som uprednostnil asi nejaký prakticky domček so záhradou.
    A auto? Taký troška poštelovaný Lancer EVO 6 alebo 7 by mi stačil.
    A vyber zvieratka by som nechal na frajerku :D
  28. 28
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Pani lesa

@milgamman obávam sa, že len na zvyškoch by dlho nepožili
    plus podstielky, plus veterinár, veľké náklady na to všetko :D
  29. 29
    Milgamman

8 ročné dievča

@mielikki keby si to videla v priamom prenose ake dobre jedlo sa vyhadzuje len preto, ze je uz akoze po zaruke.. tak ak nie si fajnova aj ty by si sa popri nich uzivila :D
  30. 30
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Pani lesa

@milgamman ja nevravím, že to nie je dobré jedlo pre človeka
    ale zvieratá majú spravidla iné stravovacie potreby :D

31. 31
    Milgamman

8 ročné dievča

@mielikki no ak by potrebovali nejake specialne krmivo obilninove zmesy alebo co tak to ano :)
  32. 32
    Salora

tvári sa, že má 4 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

uz nevyberám, už mám vlastne to, co som chcel... byvanie, auto aj zvieratko (love)
  33. 33
    Milgamman

8 ročné dievča

@salora (thumbs) (rofl)
  34. 34
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Pani lesa

@milgamman tak, mačky a fretky by to mohli zvládnuť, ak v tých zvyškoch je kvalitné mäso
    Morčatá a králiky na ovocí a zelenine, ale chýba seno
    Iné zvieratá by isto potrebovali všestrannejšiu stravu
    Plus, tie výdavky na veterinu (hehe)
  35. 35
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

Dom, Subaru Impreza wrx sti, andulka,
  36. 36
    Salora

tvári sa, že má 4 roky

@mielikki kralika na jablkach som jedol, celkom sa dalo... a ani morca nie je zle (hehe) (:

https://i.imgur.com/4xM5vgi.jpg
  37. 37
    Indelirium

hrá sa, že má 1 rok

Nejaká vila pri jazere alebo na kopci s pekným výhľadom a veľkým pozemkom. Auto mi jedno a zviera nechcem žiadne. (hehe)
  38. 38
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Pani lesa

@salora ach prečo :D
    síce som v pohode s tým, že taký králik vie byť aj obed aj kamarát, ale dokelu, ak je obed, nech aspoň nevyzerá ako vyprážaný kamoš
  39. 39
    Mayben

29 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Bývať by som chcela v priestrannom čiernom dome a aj vnútri by bolo viac-menej všetko čierne (love)

Auto...to mi je jedno, nemám vodičák..ale ak by som mala osobného šoféra, tak by sa mi páčilo mať nejaké volvo...ideálne by bolo, ak by to bol krásny pohrebný voz :3

A zvieratko by som úplne najviac chcela dve sliepočky (volali by sa Pipka a Šupka (love) )
  40. 40
    Salora

tvári sa, že má 4 roky

@mayben aj sliepočky čierne? (:
  41. 41
    Mayben

29 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

@salora ó áno, ideálne čierne hodvábničky :D
  42. 42
    Papver

24 ročné dievča

@tralalibang mozno raz budeme susedky :D
  43. 43
    Burn

28 ročná žena
    Praha

Byvanie: zrekonstruovana prvorepublikova vila v niektorej z luxusnych prazskych stvrti
    Auto: Volvo V90
    Zviera: Výmarskyý ohař (slovensky nazov neviem) a britsky modry kocur

Vlastne nie som az taka narocna :D
  44. 44
    Laurikaaa

25 ročná žena
    Večne v (|)

Chcela by som byt, nad 160m2 s teraskou nad 50m2 a ideálne na najvyššom poschodí nejakej topkovej bytovečky.
    Potom ešte sídielko niekde pod lesom s obrovskym pozemkom a top podzemkou na autíčka.
    Psa chcem labríka ktorý bude nechávať všade chlpy nech ho mám furt na mysli aj keď sa odomňa troška vzdiali.
    Autiaky chcem dva, audi A7 a Q8 nech si môžem striedať. Takže už si len držať palce nech to do 35ky mám a potom môžem spokojne aj zomrieť že som to mala a zažila :D
  45. 45
    Teal

tvári sa, že má 3 roky
    >/vιℓℓαιn_

Bývať by som chcel v apartmáne na vrchu nejakého mrakodrapu... Proste v najvyššej budove v meste, Eurovea 2 čo sa týka BA.
    Áut by som chcel mnoho. Asi aj 10 by som 8ch mal, ale ani jedno by nepatrilo k tým extrémne drahým. Najnovšie Subaru WRX STi, Jaguar F-Type, Jaguar XE, Nissan GT-R R35, budúci Z-tkový Nissan, Mazda MX-5 RF, Lexus RC F Track edition, Dodche Challenger, novú Alpina A110. :D
    Zvieratko by som mal obyčajnú mačku domácu. (love)
  46. 46
    Farfala

30 ročná žena
    hľadajúca

staci mi obyc domcek pri TN niekde, pes velky a nunu a auto take tiez velke, tmavohnede
  47. 47
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Čo ja viem, nejaký mega luxusný velký dom alebo šak aj vilu teda, keď mám neobmedzené možnosti (hehe) niekde v prírode v lese alebo blízko lesa a vela stromov okolo, výhlad na hory, rieku (thumbs) a ešte druhá možnosť by mohla byť aj niekde pri mori, ani tomu by som sa nebránila keď už tak a najlepšie by bolo mať obe (: auto mi je úplne jedno keďže sa do áut nevyznám ale tiež nejaké luxusné a pekné, nové, šak jak inak (hehe) a zviera nejaké špeciálne netúžim vôbec vlastniť, okrem mačky čo mám. Na tie sa môžem pozerať aj bez toho, aby som ich vlastnila...
  48. 48
    Goldenbeach

34 ročný ujo
    Chernobyľ

Chata,nejake terenne a slovensky cuvac, bernsky salasnicky ..
  49. 49
    Miaja

27 ročná žena
    Over the rainbow

Menší dom na kraji mesta/ v dedine blízko mesta (do 10 km). A mesto ideálne nie veľké, ale ani úplne zapadákovo. Auto sa mi vždy strašne páčil Range Rover Evoque, ale brala by som prakticky hocijaké SUV. Proste niečo väčšie a čo najviac bezpečné. A zo zvierat, by som chcela asi psa. Dva psy už mám, ale ešte jeden by sa zmestil :D Nejaký doberman napríklad.
  50. 50
    Erixa

23 ročné dievča
    Trnavská nemocnica

Chcela by som nejaký možno 4 izbový domček niekde blízko pláže, s tým že povala by bola spravená ako spálňa a v jednej izbe by sme mali biliard.

Auto volvo c70, kabrioletik :)

A zo zvieratiek určite psíka, možno mačku, ak by bola snehovo biela s modrými očami a ak by som mohla, chcela by som mať kone. A samozrejme, korely, minimálne 2 sú samozrejmost
  51. 51
    Alex458

23 ročné dievča

Dom na slnečnej piesčitej pláži a byt s výhľadom na Eiffelovku. Auto by som brala oktávku na automat so strešným oknom a za psa yorkshira :D