Azizi
dievča, na chlapcov
najnedávnejšie lognutie
dnes 15:13
6445 dní na BIRDZi
regnutá od 11. novembra 2007
Tu je už aj zbytočné zakladať ankety, keď zahlasuje dokopy tak 5 a pol človeka :/
4 komenty
1
br4nisl4v
30. 8.augusta 2023 16:25

Tie dve tvoje posledné sú na dosť citlivú tému, niekto sa rád z toho vyrozpráva alebo vypíše a iní/iné si to radšej nechajú pre seba a komunikujú o tom ozaj len s minimom ľudí - najbližšími a lekármi.
2
@br4nisl4v @1 Nejde len o tie, ale tento trend si všímam už dlhšie. Jasné, že nemá kto hlasovať, keď 8 rokov tu nefungujú registrácie a každým mesiacom odtiaľto odchádzajú ľudia, no žiadni noví neprichádzajú.
Inak ďakujem ti za vyjadrenie, áno sú to citlivé témy...
Inak ďakujem ti za vyjadrenie, áno sú to citlivé témy...
4
Asi je.
Ja sem napr chodim uz iba pre to, aby som si preklikala fóra a statusy - top vlani a dva roky dozadu vôbec sa mi nechce tu nič nové pridávať, možno raz, keď sa to tu znova preberie k životu
Ja sem napr chodim uz iba pre to, aby som si preklikala fóra a statusy - top vlani a dva roky dozadu vôbec sa mi nechce tu nič nové pridávať, možno raz, keď sa to tu znova preberie k životu

Napíš svoj komentár
- 1 Lostinthedark: Modelová situácia: vzali by ste radšej vyššiu pozíciu v krajine, v ktorej aktuálne...
- 2 Mytickaentita: prajem požehnaný víkend všetkým BA-drbanom < 3
- 3 Lytaryta: opona závisti : ...
- 4 Lytaryta: "neco na mna leze! 'prosimte, ...
- 5 Limitles: as i lay dying bude v ba odstrelilo ma
- 6 Lytaryta: mno veru fakt ozaj, nabudúce idem na tie uni, / fak. reku...
- 7 Azizi: Kto sa nikdy nepokúšal dovolať do Maxihry, akoby ani nebol dieťa Schválne,...
- 8 Raketak: " He may not have a clue and he may not have style ...
- 1 Mytickaentita: vždy ma šokuje, keď v mojom hometowne stretnem nejakú spolužiačku zo základky s...
- 2 3kratadost: Kedy konecne zacnu pokutovat (a idealne aj zatvarat a bicovat) dementnych kokotov, co...
- 3 Lostinthedark: Modelová situácia: vzali by ste radšej vyššiu pozíciu v krajine, v ktorej aktuálne...
- 4 Mytickaentita: prajem požehnaný víkend všetkým BA-drbanom < 3
- 5 Tulipanoo: poslala som si prihlasku na odbor, kde som si myslela, ze specializacia...
- 6 Lytaryta: opona závisti : ...
- 7 Lytaryta: alebo prierez celou tvorbou mistra Leiji (Reiji) Matsumota, najma seriály a cykly Galaxy...
- 8 Lytaryta: "neco na mna leze! 'prosimte, ...
- 9 Limitles: as i lay dying bude v ba odstrelilo ma
- 10 Dezolat: Tak som dopozeral Koňoholky a nevim co dal. slaba season slaba. Uz by som...
- 1 Mytickaentita: vždy ma šokuje, keď v mojom hometowne stretnem nejakú spolužiačku zo základky s...
- 2 Mytickaentita: bola som na cintoríne a videla som, ako tam čierna mačka ulovila myš....
- 3 Mytickaentita: prijali ma na pedagogiku
- 4 3kratadost: Kedy konecne zacnu pokutovat (a idealne aj zatvarat a bicovat) dementnych kokotov, co...
- 5 Lostinthedark: Modelová situácia: vzali by ste radšej vyššiu pozíciu v krajine, v ktorej aktuálne...
- 6 Lostinthedark: Je vegetácia a s tým spojené mnoho roboty. Ale nemenil by som, rozhodne...
- 7 Lytaryta: > som este nikde, na celych internetoch,...
- 8 Mytickaentita: prajem požehnaný víkend všetkým BA-drbanom < 3
- 9 Teal: Mám mega kočku susedu a doteraz som o tom ani nevedel.
- 10 Tulipanoo: poslala som si prihlasku na odbor, kde som si myslela, ze specializacia...