Azizi
dievča, na chlapcov
najnedávnejšie lognutie
včera 21:40
6833 dní na BIRDZi
regnutá od 11. novembra 2007
Česko je v šírení covid-19 už druhé najhoršie na SVETE! Akoby som to celé už od júla predpovedala :/ Kolaps zdravotníctva v najbližších dňoch jasný. Totálny populizmus, ľahkovážnosť a nezodpovednosť zo strany vlády. Odkazy v 1. komente.
17 komentov
7
Ako mám vedieť, že ma to nezaujíma keď neviem, čo sa tam píše? Hmmm Aziza, hmmm?!
10
No veď prečítam čo to za kokotiny, Covid, nákaza, veštica Tamara, všetci zomrieme, bla bla bla... pozdravím Azizu, napíšem ok, všetci zomrieme, nikoho to nezaujíma a idem het.
11
@teal neviem od kedy si hovorca ostatnych, ked tvrdis, ze to nikoho nezaujima. Bol by some rad, keby si sa za mna nevyjadroval.
12
@autistik ja by som bol rád, keby si písal/a zo svojho originálneho účtu, keď mi chceš niečo adresovať.
13
@teal neviem, co je na tom dolezite, kto to posle z akeho uctu, staci aby si sa nevyjadroval za druhych, ked nepoznas ich nazor. Dakujem.

Napíš svoj komentár
- 1 Raketak: Nikdy nepochopim naco su ludom bazeny ... das na to pomaly 20 - 30-tisic...
- 2 Buzolat: neksastie pryhodiol v Merline na buziki a transzvesiti nenavzistne hejti nasylie prot i im...
- 1 3kratadost: Neexistuje odbor, v ktorom sa ludia nemaju radi viac nez technici plynovych kotlov....
- 2 Raketak: Nikdy nepochopim naco su ludom bazeny ... das na to pomaly 20 - 30-tisic...
- 3 Buzolat: neksastie pryhodiol v Merline na buziki a transzvesiti nenavzistne hejti nasylie prot i im...
- 1 Mytickaentita: došlo mi, že každý rok krámujem dokopy 3 mesiace z 12tich. je toto...
- 2 Redpanda: Ked raz budem velka, chcem mat svoju vlastnu vranu!
- 3 3kratadost: Neexistuje odbor, v ktorom sa ludia nemaju radi viac nez technici plynovych kotlov....
- 4 Redpanda: Vzdy ked mam do jedneho dna nasekanych kopec aktivit bez minuty oddychu, mam...
- 5 Raketak: Moja tučná teta sa na mňa nahnevala lebo som jej povedal, aby schudla...
- 6 Y4nn4: Urna v ktorej sa nachádza strýkov popol je v špajzi...nič iné si ani nezaslúži
- 7 Chumaj: Vcera som dal kurve tringelt 5! lebo bankomat nedáva 5e bankovky, a mal...
- 8 Alojzvajciar: Vo FRESHi: -"Šéfe, na koľko dnes nastavíme výkon chladničky nápojov?" ...
- 9 3kratadost: Strasna veda to brusenie nozov. Ked uz som si myslel, ze to viem,...
- 10 Raketak: Nikdy nepochopim naco su ludom bazeny ... das na to pomaly 20 - 30-tisic...
» refresher.sk/89742-Cesko-je-...
» www.nytimes.com/interactive/202...
Odkazy na moje vyjadrenia od júla (keďže žijem v ČR)
» www.birdz.sk/forum/otazka-v-...
» birdz.sk/forum/diskusia-...
» birdz.sk/azizi/status/po...
» birdz.sk/azizi/status/co...