

Obrázok
27 komentov
1
hopelight
27. 3.marca 2014 09:47
toto vyzerá skvelo!
6
blee. nemam rad skoricu. mam na to alergiu ale zvysok bude zrejme OK a velmi chutny. tak dobru chut.
8
@harper zmiešaš 6 lyžíc ovsených, cca 2 deci mlieka, veľa škorice, vanilkový cukor (ak to chceš sladšie) a pridáš hocijaké ovocie (ja som mala popučený banán a lesné ovocie-mrazené z lidlu ). Dáš na približne 30 minút do rúry na 180 stupňov (to si musíš odsledovať, lebo každá pečie inak, ja som to robila v elektrickej). Potom trošku počkáš, kým to vychladne a papáš
9
to si normalne piekla? ja ze len tak nahadzala do misky cosi a bolo. no niekedy vyskusam, ale bez skorice. ovsene vlocky pouzivat obycajske?
10
@dwarvax hej hej pečené to je..prvýkrát som skúšala tak a super to je a myslím, že aj bez tej škorice to bude fajné vločky obyčajné čisté klasika.
14
koľko stojí to mrazené ovocie v lidli? oplatí sa viac ako v tescu, nevieš?
17
@4lex @die ja som kupovala raz v lidli take miesane 750g za 2,80! oplati sa mega...
a pokrm na fotke vyzera dost chutne, dakedy skusim!
a pokrm na fotke vyzera dost chutne, dakedy skusim!
18
20
@8 v lidli majú aj mrazené ovocie? no dnes pôjdem hľadať veľmo si ma navnadila na takúto lakocinku :3
24
@Glamorous heej majú dakde v mraziacich boxoch pri sladkých slivkových knedlíčkoch..a myslím, že aj samostatne majú jahody mrazené
@nicolkaa aj to je super!
@kalbun urob si urob, stojí to za to
@die ale počítaj s tým, že keď zješ takú porciu, budeš sýta aj na viac jak pol dňa
@nicolkaa aj to je super!
@kalbun urob si urob, stojí to za to
@die ale počítaj s tým, že keď zješ takú porciu, budeš sýta aj na viac jak pol dňa

Napíš svoj komentár
- 1
Obrázok od Kobra -
2 Shalom !!! -
3 Exekutorsky art - 4
Obrázok od Kobra -
5 :d cute - 6
Obrázok od Kobra -
7 Na 90 percent to ma muž... - 8
Obrázok od Kobra
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 4
Obrázok od Kobra -
5 Spomíname ♡ -
6 Mačacia śavāsana - 7
Obrázok od Kobra -
8 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,... - 9
Obrázok od Kobra -
10 It's that time again... toto...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
3 @Tequila kamo , dnes som... -
4 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
5 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
6 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... -
7 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... - 8
Obrázok od Kobra -
9 Moja buchta !!... Carice sa... -
10 Aký je váš postoj k manželstvu?
