3kratadost
34-ročný muž, metro, moslim
najnedávnejšie lognutie
dnes 17:07
5916 dní na BIRDZi
regnutý od 14. apríla 2010
Neplatene promo Bamix ponorneho mixeru! Znova som ho otvaral, lebo som menil kabel. Uz druhykrat. Ten kabel je napicu, lame sa. Cca raz za 8 rokov. A znova som v nom nevidel kurvitka. To je spotrebic, co vydrzi!
2 komenty
1
3kratadost
27. 2.febuára 2026 23:29
Ta vec je so mnou pol zivota, dennodenny use & abuse a nielenze sa odmieta pokazit, odmieta dokonca aj prejavovat znamky opotrebovania. Ziadne vole, ziadne divne zvuky, proste funguje, uz vyse 15 rokov. Pravdepodobne viac. Netusim, kedy sa zjavil. Viem, ze som si ho so sebou z domu bral na vysku a uz vtedy bol zauzivanym clenom rodiny. A ostal so mnou doteraz.
2
Loziska su doteraz bez udrzby, nikdy som ho nemal rozobraty cely, nikdy som ich ani len nevidel, nieto este, zeby som im venoval nejaku lasku. A nic. Nejavia ani naznaky toho, ze by s nimi trebalo daco robit.
Viete, jak sa vravi, ze v roku 19xx sa vyrabali spotrebice, co vydrzia vecne a ze dnes sa robia uz len picoviny? To je sice pravda, ale ponorny mixer Bamix je jeden z poslednych spotrebicov, ak nie seriozne posledny, ktory sa dodnes, t-(15+) rokov, robi navzdy.
Viete, jak sa vravi, ze v roku 19xx sa vyrabali spotrebice, co vydrzia vecne a ze dnes sa robia uz len picoviny? To je sice pravda, ale ponorny mixer Bamix je jeden z poslednych spotrebicov, ak nie seriozne posledny, ktory sa dodnes, t-(15+) rokov, robi navzdy.

Napíš svoj komentár
- 1 Mytickaentita: človek si nájde nejaké uzmieračiky, prečo sa tešiť na leto a potom sa...
- 2 Redpanda: Neznasam prehnane ukecanych ludi, co cely den bez prestavky len kecaju o sebe...
- 3 Tulipanoo: dnes som sa v bazene pohadala so starym ujom, poslal ma naspat na...
- 4 3kratadost: Mestske technicke sluzby maju dar vzdy pokosit travu sice v najhorsom moznom case, ...
- 1 Mytickaentita: človek si nájde nejaké uzmieračiky, prečo sa tešiť na leto a potom sa...
- 2 Kobra: Tak už sú známe prvé hovno kapely ktoré vystúpia na tej smeráckej fraške. Jebnutý...
- 3 Bebekex: I am a little late to the party, ale stale nechapem ako som sa...
- 4 Redpanda: Neznasam prehnane ukecanych ludi, co cely den bez prestavky len kecaju o sebe...
- 5 Raketak: kamarati @tequila a @mytickaentita aj ked sa teraz hadate, nezabudajte , ze...
- 6 Tulipanoo: dnes som sa v bazene pohadala so starym ujom, poslal ma naspat na...
- 7 3kratadost: Mestske technicke sluzby maju dar vzdy pokosit travu sice v najhorsom moznom case, ...
- 8 Alojzvajciar: < 3 < 3 Nebojte sa, uz je na ceste ku mne...
- 9 Y4nn4: www.youtube.com/watch?v open_mouth:2...
- 1 Abstraktdepres: Skurvený Fico. Mohol som to mať na festival blízko a teraz to budem mať...
- 2 Redpanda: Co vlastne zvyknete robit v tychto horucich dnoch? Ziadna z mojich fav vonkajsich cinnosti...
- 3 Tulipanoo: nemam Boha pri sebe a po neuspesnom rande so 40tnikom idem chlastat v piatok...
- 4 3kratadost: Konecne mam dostatok klimatizacii na kompletne pokrytie mojej skromnej chyze. Oficialne je to tu...
- 5 Kviatek: Dopiče, divím sa, že ešte nejaký cigán z ulice nie je Mr....
- 6 Mytickaentita: človek si nájde nejaké uzmieračiky, prečo sa tešiť na leto a potom sa...
- 7 Abstraktdepres: Fico je kokot!
- 8 Tulipanoo: chcela by som ist strasne na Websummit do Lisabonu, drzte mi palce aby...
- 9 Redpanda: Myslite, ze ten festival twnto vikend nakoniec bude, ci nebude? ...
- 10 Tequila: oddnes sa skracuju dni...