Ako nám dnes prezentujú ateistickí "vedci" náš svet ? Ako svet ktorý vznikol samovoľne z ničoho. Svet ktorý vyhral vesmírny Jackpot, ked z nekonečného množstva vesmírov trafil tie správne fyzikálne hodnoty umožnujúce život. Svet v ktorom neexistuje posmrtný život, neexistuje Boh, svet v ktorom sú hviezdy od Zeme vzdiaľené miliardy svetelných rokov, svet v ktorom je naša Zem guľatá a krúti sa 2000 km/hod. Svet v ktorom neexistuje ľudská duša, svet ktorý je starý miliardy rokov a v ktorom sa vplyvom pomalých evolučných zmien z rýb stali dinousaury.


Samozrejme, žiadna z týchto hore uvedených hypotéz sa nedá dokázať, a mnoho z nich odporuje aj samotnej logike. Ludom však tieto hypotézy stačia, hlavne ak sa opierajú o tvrdenia "vedcov". Slepá oddanosť ľudí k vedcom vedie k tomu, že vedci možu vysloviť akúkolvek hluposť, ludia tomu budú bez výhrady veriť lebo to povedali "vedci". No k téme :






1 : Samovoľný vznik vesmíru z ničoho sa nedá dokázať, nakoniec to odporuje i samotnej logike, ako by všetka táto hmota mohla vzniknúť len tak z ničoho. Neodporuje to len logike, ale aj vede, pretože dnes sledujeme, že všetko vzniká z ničoho, a nikdy to nie je tak že by sme videli že niečo vzniklo z ničoho ! Odporuje to očitým pozorovaniam, ale dokonca i Einsteinovej E=Mc2, z ktorej vyplýva že hmota ani nezaniká ani nevzniká, iba sa mení energia na hmotu a hmota na energiu. Z toho je následne jasné, že hmota nemohla vzniknúť a vznikať z ničoho !

______________________________






2 : Teoria multiverza je daľšou nedokázanou hypotézou. Nedá sa nijako dokázať, že okrem nášho vesmíra, existuje ešte daľšie obrovské množstvo vesmírov, mimo toho nášho vesmíru. Je to len zbožný argument, ktorým sa ateistickí "vedci" snažia vysvetliť vyladenosť fyzikálnych konštánt nášho vesmíru, za cenu aby sa vyhli rozumnému záveru typu "Boh to tak vyladil"

_____________________________

3 : Existencia duše a tým pádom i posmrtného života sa takisto nedá nijako vyvrátiť, kedže duša opúšťajúca telo by bola nehmotného charakteru, ktorý by sa tým pádom nedal zachytiť hmotnými prístrojmi. Súčasné by nebolo možné, ani kontaktovanie duše, alebo nadviazanie kontaktu duše s ľudmi na Zemi, pretože nehmotný duch nedokáže ovplyvnovať hmotnú hmotu. K posmrtnému životu nie je však nevyhnutná len nehmotná duša. Stačí existencia hocijakej vyspelej sily, ktorá by dokázala nahrať ľudské vedomie do počítača. Po smrti človeka, by vedomie človeka bolo nahraté v jej počítači. Už by stačilo len vytvoriť telo, do ktorého by vedomie umiestnila. Ak sa po smrti zobudíte v hmotnom tele, neľakajte sa, to len vyššia sila sa vás rozhodla vzkriesiť a potrestať či odmeniť za vaše činy tu na Zemi.

_____________________________






4 : Rovnako nevedecká je hypotéza že hviezdy sú daleko miliardy svetelných rokov. Voľným okom by nebolo možné uvidieť hviezdy ani do vzdialenosti 0,0001 svetelného roku. Je teda očividné, že vedci nám o skutočnej vzdialenosti hviezd klamú, ked tvrdia, že obyčajným voľným okom na oblohe vidíme hviezdy vzdialené tisícky svetelných rokov a dalekohladmi, ku ktorým má prístup len zopár ľudi údajne až do miliard svetelných roko. Je to číre klamstvo odporujúce fyzike a matematike. Veľmi ľahko sa totiž dá overiť, ako sa zmenšuje objekt a zorný uhoľ pod ktorým ho vidíme ked sa vzdaľuje. Vdaka tomu vieme vypočítať, že ak by bol objekt o veľkosti hviezdy vzdialený čo i len 0,0001 svetelného roku od Zeme nebolo by ho možné uvidieť voľným okom.

______________________________

5 : Rovnako nevedecká je tiež hypotéza o guľatosti našej Zeme a o Zeme krútiacej sa rýchlosťou 2000 km/hod. Guľatosť Zeme by sa dala dokázať, a to veľmi ľahko. Pri guľatej Zeme by sa zakrivenie, respektíve výškový spád menil nasledujúco





Tak napríklad v lietadle pri výške 10 km by ste videli vo vzdialenosti horizontu 350 kilometrov, a teda mali by ste vidieť spád do výšky okolo 9 kilometrov ! Takže to by bolo riadne vidno... V skutočnosti však ked cestujete lietadlom a pozriete sa cez okienko uvidíte rovný povrch, bez prevýšenín, natož pak 9 kilometrov prevýšenín.





Z toho je teda zrejmé, že Zem nie je guľatá, ale plochá. Logika aj pozorovania teda nasvedčujú tomu, že Zem je plochá. Opak tvrdia len družicové snímky ateistických inštitúcii, ktoré si však samozrejme bežný človek nemá ako overiť, kedže do vesmíru sa vie dostať len počet zasvetencov narátajúc na jednej ruke....

Podobne je to aj s krútením našej Zeme. Pri krútení našej Zeme rýchlosťou 2000 km/hod, by bola rýchlosť vetra 600 m/s. Taký silný vietor by sme museli cítiť ale aj prístrojmi zachytiť, a to aj v prípade že by sa so Zemou súčasne otáčala i jej atmosféra.

_________________________________

6 : Rovnako nevedecké sú hypotézy o miliard rokov trvajúcej evolúcii Zeme a vesmíru a teda miliád rokov starej Zeme a vesmíru. V dávnej minulosti nikto nežil, takže sa nedá potvrdiť, či v minulosti k evolúcii dochádzalo. Premenu jedného druhu na iný dnes nie je vidno, a vzhľadom k tomu, že nevidíme dnes prrechodné druhy zvierat, rozne vtákojaštery, poloopice, živočíchy transformujúce sa na iný druh, napovedá to tomu, že k žiadnej makroevolúcii nedochádza, a teda ani v minulosti nedochádzalo. Súčasne sa nemožno orientovať ani na základe skamenelín, kedže ku evolučným skamenelinám mapujúce vznik života na Zemi a miestam kde ich našli má prístup len zopár zasvetených "archeologov", nikoliv však verejnosť. A v dnešnej dobe falzifikačnej, sa aj skameneliny dajú sfaľšovať, aby ukazovali to čo ukazovať majú...

Rovnako tak sa nedá dokázať miliárd rokov stará Zem, kedže jediným nástrojom, ktorý dnes meria vek Zeme je rozpad radioaktívnych hornín v špeciálnych zariadeniach. K tým má však prístup znovu len zopár zasvetencov, a nie verejnosť.

__________________

ZAVEROM : Ateistické myšlienky spochybnujúce nadprirodzeno, si bežný človek nemá ako overiť, či sú alebo nie sú pravdivé. Mnohé z nich dokonca odporujú i logike. Súčasne platí to, že overiteľné experimenty, ktoré si dnes može každý overiť protirečia ateistickým neoveriteľným argumentom. Veriť ateistickým predstavám preto znamená, zahodiť logiku, neorientovať sa na základe overiteľných experimentov, ale iba na základe slepej viere v pravdivost tej či onej "vedeckej" inštitúcie. O jednotlivých témach som tu napísal len veľmi stručne, podrobnejšie o daných témach píšem na mojej kresťanskej stránke, kde súčasne píšem i o zázrakoch a znameniach v kresťanstve :

» paranormalnejavy1.webnode.sk/...

 Blog
Komentuj
 
 fotka
tequila  6. 9. 2022 16:43
kolko energie venujes trollingu a aj tak ta vsetci ignoruju
 
 fotka
tomas55555  6. 9. 2022 17:15
@tequila
to nie je trolling, a názory ostatných sú mi šuma fuk, takže trošku si sa netrafil, no
 
 fotka
lukaso121  6. 9. 2022 18:12
Aj keby si mal pravdu ,čo sa tým zmení ? Stale budes nezamestnany u mamky
 
 fotka
tomas55555  6. 9. 2022 23:48
@Lukaso121


Vidieť že z teba ide číra závisť že nepracujem. Ja totiž si ani prácu nehľadám, na čo by aj ?
 
 fotka
lukaso121  6. 9. 2022 23:57
Ale co sa tým zmeni mi odpovedz , nech máš pravdu alebo ne.
 
 fotka
11monika11  7. 9. 2022 07:25
@tomas55555 @4 aspoň si platíš zdravotku, či ty ani to nemusíš? Vlastne, rodičia ti ju platia?
 
 fotka
lostinthedark  7. 9. 2022 09:09
@tomas55555 Aby si nemusel na internete žobrať drobáky od ľudí, ktorí ťa majú za totálneho kokota?
 
 fotka
tomas55555  7. 9. 2022 11:03
@lostinthedark

Tebe fakt záleží na tom ako ta hodnotia virtuálni ľudia ?

To bol len ako experiment, sranda, ale asi nad tvoje chápanie to pochopiť. .
 
 fotka
lostinthedark  7. 9. 2022 11:12
@tomas55555 Tak moc nezáleží, ale tiež zo seba nemusím nasilu robiť idiota na desiatich diskusných fórach pod svojím vlastným menom a fotkou. Toľko súdnosti ešte mám.
 
 fotka
tomas55555  7. 9. 2022 11:32
@lostinthedark

Fotka je 7 rokov stará, a meno falošné, takže kde je problém ?
 
 fotka
lostinthedark  7. 9. 2022 11:57
@tomas55555 Nie je falošné, to by si niekomu slušne vykradol indentitu, taký chudák snáď nie si. Väčšina vecí, ktoré si o sebe tvrdil, sedí. Lokalita Bratislava, tatko podnikateľ, vek sedí tiež.
 
 fotka
tomas55555  7. 9. 2022 12:09
@lostinthedark

Akú identitu prosím ťa, to by som musel mať aj dotyčného fotku... ked mám svoju fotku, tak pochopiteľné že nemožem niekomu ukradnut identitu....

vek sedí ? Tatko podnikateľ ? A to máš prosím ťa odkial takéto halušky ?
 
 fotka
lostinthedark  7. 9. 2022 12:13
@tomas55555 Povedal by som, že fotka k tvojmu menu sedí, máš na googli nejaké chutné fotky z čias, keď si hral tenis.
Však si to sám prezradil. Aj vek a aj to, že nepracuješ preto, lebo tatko má firmy.
 
 fotka
tomas55555  7. 9. 2022 12:23
@lostinthedark

Može to byť falošné skrývanie sa za inú identitu s jej vlastnostami
Ale keby aj, prečo ťa to vlastne tak zaujíma, moja identita a výzor ? Prečo si si dal toľkú námahu a hladal a googlil ?
 
 fotka
lostinthedark  7. 9. 2022 12:30
@tomas55555 Ako som už spomínal, máš jedinečnú kombináciu vlastností. Si natoľko tupý a sebavedomý zároveň, až ma to fascinuje. A chcel som vedieť, či si skutočný. Nie je to vôbec námaha, keď raz o sebe leakneš také info, trvá to pár minút, aby si človek o tebe niečo zistil. To by si ako studnica vedomostí mohol vedieť.
 
 fotka
tomas55555  7. 9. 2022 12:37
@lostinthedark

Hmm, ked hovoríš "natolko tupý", zaujímala by ma aspon jedna vec, ktorú som na birdz napísal, ktorá by bola "natolka tupá", a aj s logickým vysvetlením prečo je "natolko tupá"-
 
 fotka
11monika11  7. 9. 2022 12:39
Mne si prečo neodpovedal?
 
 fotka
lostinthedark  7. 9. 2022 12:40
@tomas55555 jeden priklad za vsetky - nazvy desatroci. Uplne sebavedomo a bez hanby si tam zadelil totalnu kokotinu a trval na nej.
 
 fotka
tomas55555  7. 9. 2022 12:52
@lostinthedark

Nie je, vysvetloval som to tam. A prečo za všetky ?
 
 fotka
lostinthedark  7. 9. 2022 13:17
@tomas55555 Nevysvetľoval. Resp. pokúsil si sa a nevyšlo ti to. A niekoľko ľudí, vrátane mňa, ti tam poslalo odkazy, ako to skutočne je. Ty si neposlal nič, vraj kvôli tomu, že johny na teba bol bakaný
Za všetky preto, lebo o ostatných veciach sa môžeš hádať prakticky do nekonečna (a aj to robíš, väčšinou z dôvodu, že nedokážeš čítať s porozumením). Ekonomické otázky typu, či je rozumné všetkým ľuďom spriemerovať mzdu, sa síce môžu zdať hlúpe, ale lepších či horších argumentov, prečo si myslíš, že je to tak správne, môžeš vytiahnuť milióny. Čiže tento príklad stačí. Je to pekný dôkaz, aký zadubený si. Jedná sa o jednoduchý problém, na ktorý existuje jednoduchá a jasná, ľahko dohľadateľná odpoveď. Nie je nutné vyberať iný príklad, tam môžeš príliš kľučkovať.
 
 fotka
tomas55555  7. 9. 2022 13:58
@lostinthedark

Ja som tam tiež dával odkaz, a mimochodom diskusií kde som od ľudí či od teba žiadal zazdrojované dokazy boli desiatky krát, ani raz ste ich neponúkli. Akonáhle však oponent raz nedá dokaz, tak už sa tým ohanate, ale to že ste vy desiatky krát dať odkaz nedali, tak to je už všetko ok.... vieš aké je to príslovie, "v cudzom oku vidíš smietku a vo svojom vlastnom brvno nezbadáš",
 
 fotka
lostinthedark  7. 9. 2022 14:04
@tomas55555 odomna si nikdy odkaz nechcel, ba naopak, ked som ti nejaky poslal, tak si ziadal, aby som ti to vysvetlil svojimi slovami, ze to citat nebudes, lebo je to dlhe. A ja idiot som ti vyhovel. Tak bud tej lasky a prestan sa vyhovarat na ostatnych a kopat okolo seba len preto, ze si nemal pravdu.
 
 fotka
lostinthedark  7. 9. 2022 14:15
@tomas55555 a nie, na desatrocia si fakt odkaz nedaval, miesto toho si sa zdul ako male decko
 
 fotka
tomas55555  7. 9. 2022 14:31
@lostinthedark

Ale chcel, nevymýšlaj si, a áno dával. Ja tu na birdzi patrím jeden z mála čo tu dáva najviac zdrojov.
 
 fotka
lostinthedark  7. 9. 2022 14:38
@tomas55555 tak dohladaj, ze som ti nieco neposlal, ja si toho fakt nie som vedomy.
Doslova cela ta diskusia je zasrata o tom, ze nedas zdroj, lebo ani johny ti ptedtym nedal, wtf.
 
 fotka
tequila  7. 9. 2022 16:19
jasne, ze si troll ak nie si, okamzite ti poslem 1000 € na ucet
 
 fotka
tequila  7. 9. 2022 16:20
@lostinthedark mas nejaky kontakt na jeho otca? poslem mu skrinsoty veci, co tu jeho syn pise
 
 fotka
lostinthedark  7. 9. 2022 16:24
@tequila Mám, ale obávam sa, že tatko môže byť rovnaký primitív
 
 fotka
tomas55555  7. 9. 2022 22:12
@lostinthedark

Možeš si tým narobiť pekné problémy
 
 fotka
lostinthedark  7. 9. 2022 22:18
@tomas55555 S cim?
 
 fotka
tomas55555  7. 9. 2022 22:34
@lostinthedark

Uvidíš
 
 fotka
lostinthedark  7. 9. 2022 22:40
@tomas55555 Bububu Tie informacie su verejne dostupne a keby tvojmu tatkovi pripadne niekto zavola, ze pocuj stary, tvojmu synatorovi jebe, to nie je predsa trestne Tak co tu robis ramena?
 
 fotka
tomas55555  7. 9. 2022 22:45
@lostinthedark

Ved uvidíš, nechaj sa prekvapiť čo sa stane
 
 fotka
lostinthedark  7. 9. 2022 22:46
@tomas55555 Dobre, tesim sa
 
 fotka
tequila  8. 9. 2022 16:13
inak aj ja si myslim, ze tvoj tatko je kokot. a mamka kurva. aj mne sa nieco stane?
 
 fotka
sajzousko  11. 9. 2022 09:51
@lostinthedark @tequila ako sa začal báť že sa mu niečo stane tak začal písať že sa vám niečo stane
 
 fotka
lostinthedark  11. 9. 2022 11:18
@sajzousko Ale čo by sa mu malo stať, veď za svojimi názormi si snáď stojí, nie? Tak prečo by sa mal nejak chcieť pomstiť? Doprepínaný človek fakt.
 
 fotka
tequila  11. 9. 2022 16:16
@sajzousko vsak to uz vieme davno, ze je zbabely troll
 
 fotka
vreskot000  16. 9. 2022 20:52
jedna vec ma zaujala a mysľou som sa preniesol do vyučovania fyziky na strednej škole. ako je možné, že vidíme hviezdy, ktoré na nebi síce žiaria, to je v poriadku, alebo napríklad mesiac.... ktorý je vzdialený 384 000 km presne od Zeme. minule som šiel domov bicyklom, bola už takmer tma, a ten mesiac bol neskutočne obrovský, ale naozaj taký som ešte nevidel. a je to koľko ako píšem.... 384 000 km od zeme, pričom priemerny človek na sto metrov nedokáže rozoznať črty tváre. ako je toto možné
Napíš svoj komentár