@thunderstorm@5 Is it some sort of a joke? Lebo... vy dvaja ste nepriatelia na smrť. (Teda... „Keby si sa ty vzdala svojho cigáňa, ja by som ťa ja chcel, lebo si žena, a tým pádom mi pripadáš byť atraktívna.“) A ja momentálne nerozumiem džoukom, tak sa radšej pýtam.
@trevor1994@9 hmm, nenazvala by som to, ze ja si s nim pisem on ma kontaktoval a vylial si srdiecko a povedal mi, ake ma v zivote dalsie plany a ze sa sem uz nevrati. Ja som mu popriala vela stastia.
@riddiculus@10 lol, nepriatelia na smrt rozhodne nie my sme si aj v minulosti sukromne pisali, v celkom inom duchu nez na bürdze v poslednom obdobi ja ho nijak nehejtujem, len mi su proste odporne niektore jeho prejavy. Inak viz @14
@thunderstorm@15 Jaj takto. Hej, nemyslela som to tak dramaticky 😄. Len som nečakala, že vy by ste si písali. Očividne tam sú priepastné... mozgové rozdiely.
@thunderstorm@14 tak kdo vie jake bude mat plany za tyzden, ale mne tiez vselico pisal. No aj keby sa chcel vratit tak tazko, uz sa ozaj nema moc jako. Jedine zeby nekdo odchadzal a dal mu nick.
Roleta je špeciálny inkognito mód, ktorým skryješ obsah obrazovky pred samým sebou, alebo inou osobou v tvojej izbe (napr. mama). Roletu odroluješ tak, že na ňu klikneš.
22 komentov
Ach, spičení birdzáci...