Naleteli sme profesionálnej podvodníčke? Áno, reč je o dáme zo zámku Čaputovej.

SLOVENSKO: „Zuzana Čaputová je fejkový mediálni produkt. Všetko okolo jej osoby je vymyslené od „A až po „Z“. Naleteli sme profesionálnej podvodníčke! V Česku si už verejne z toho robia srandu. Sme na smiech celému svetu. Čaputová nikdy podanie vo veci Pezinskej skládky na Európsky súdny dvor nepripravovala!

„Dievča, ktoré sa nebálo“, nikdy nebolo súčasťou podania a konania vo veci skládky v Novej jame na Európskom súdnom dvore v Luxemburgu.Podkladom pre konanie na ESD bol veľmi precízne vypracovaný materiál, ktorý pripravili pracovníčky Mestského úradu Ing. Eva Popluhárová, Ľubica Mezeiová a Martina Gaalová, v spolupráci so zástupcami právnickej kancelárie G. Lehnert.

Právne zastupovanie pezinskej skládky vykonávala Zuzana Čaputová v rozpore so zákonom. V čase zastupovania nebola dokonca ani v advokátskej komore, čo je trestné! Za celú mnohoročnú právnickú prax zinkasovala smiešnych 1.285,84 Eur, za 6 zastupovaní! Mala až 6 klientov za svoju celoživotnú advokátsku prax!! Jej koncipientská prax je tak isto podvod! Jej advokácia je podvod! Jej právnická činnosť je podvod! Tiež titul JUDr. nikdy nezískala! Jej volebná kampaň je však doteraz jej najväčší podvod!

Na kampaň „vynaložila“ 499.438,72 eura, kedy Mistrík, ktorý na kampaň vynaložil viac ako 454.161,51 eura, sa nezúčastnil ani prvého kola a vzdal sa v prospech Čaputovej. Tým pádom sa jej náklady vyšplhali na skoro 1 milión EUR! Mala tiež neprimeranú podporu v mainstreamových médiách, ako je Markíza, JOJ, TA3, RTVS! Čaputová je médiami „z večera do rána“ vyrobená marketingová celebrita, čo sa celý život preflákavala za Sorošove milodary.

To, čo sa udialo na Slovensku, kedy za prezidentku SR bola marketingovým podvodom zvolená vymyslená, nastrčená, podpriemerne inteligentná osoba, neovládajúca žiaden svetový jazyk, čo sa celý život len bezprizorne pofľakuje a parazituje z peňazí mimovládok a milodarov zo zahraničia, je svetový precedens a unikát, ktorý v moderných dejinách EURÓPY nemá obdobu! Ešte vypláva veľa prekvapení okolo tejto záhadnej osoby z Pezinka…“

+ BONUS

KOB – Koncepce Občanské Bezpečnosti

Prezidentka Zuzana Čaputová prerazila ďalšie dno. Dnes sa v živom prípade postavila na stranu obvinených, o ktorých Boris Kollár hovorí ako o „čurillovskej mafii“. Ona už zjavne ani nepredstiera, že tu funguje nejaký právny štát.

1. Jej dnešné vyjadrenie v živom prípade tzv. čurillovcov, ktorí sú obvinení z ťažkých trestných činov, je tak obludné zasahovanie političky do vyšetrovania, že Čaputová by mala okamžite rezignovať na svoju funkciu.

2. Celé Slovensko čítalo odposluchy, ako vyšetrovatelia NAKA spolupracujú s mafiánmi, vymýšľajú si trestné činy a dokonca upozorňujú mafiánov, aby sa striasli policajtov, ktorí ich sledovali.

3. Tento prípad je čistý ako sklo. A Čaputová to vie. Ale Lipšicova chobotnica zaúradovala. Čaputovej e oradca Kubina bol dosadený ako advokát čurillovcov (odkiaľ na to chlapci asi tak zobrali?) a spustil sa neuveriteľný mediálny tlak (Tódová a spol.).

4. Výsledok: v rozpore so zdravým rozumom čurillovcov pustili z väzby. Okresný súd ich tam šupol, no tri sudkyne na krajskom súde ich pustili. Fajn, väzba sa nemá užívať, keď to nie je nevyhnutné.

5. Ale prečo potom musel vo väzbe zomrieť Milan Lučanský? A prečo tam dlhé mesiace mučili Pčolinského a ďalších? Lipšicovi ľudia majú zjavne nechutné privilégiá – kým iní umierajú, obvinení čurillovci sa mohli dokonca vrátiť do práce.

6. A tu sa dostávame k pointe. Tri sudkyne Blažová, Šimková a Veselovská mali rozhodovať iba o väzbe, no ony bez akéhokoľvek súdneho procesu len-tak z brucha vyhlásili, že celé obvinenie je bezdôvodné.

7. Ich názor na meritum obvinenia je procesne relevantný asi ako prd vo vesmíre, ale napriek tomu ich odrazu citujú všetky liberálne médiá a dokonca Čaputová z toho robí slovo božie. Prepáčte, ale to čo má byť?

8. Ako si môže Čaputová dovoliť zasahovať do živej kauzy! Navyše v prípade, kde je advokátom obvinenej strany jej bývalý poradca Kubina! Keď už nič iné, tak to je konflikt záujmov ako delo!

9. Nič v zlom, ale ono to vyzerá, ako by dnešný Čaputovej pojašený status napísal sám e oradca Kubina. Alebo rovno jeho kamoš Lipšic. Prezidentka je už najnovšie Čurillovou hovorkyňou? To vážne? Hlava štátu?

10. Nepamätám si, že by Čaputová každé rozhodnutie súdu brala ako Písmo Sväté. Keď trojica sudcov rozhodla, že Kočner je nevinný v prípade vraždy Kuciaka, vrieskala, že je to šokujúce a chcela hľadať spravodlivosť na Najvyššom súde.

11. Prečo aj teraz nevrieska, že rozhodnutie Blažovej je šokujúce. Veď celé Slovensko vidí z odposluchov, že Čurilla a spol. sú vulgárni a odpudiví grázli, ktorí spolupracujú s mafiánmi.

12. Čaputová spochybňuje prácu prokuratúry a spoločne s Kubinom, Lipšicom a oligarchickými médiami vytvára tlak na orgány činné v trestnom konaní, aby boli čurillovci oslobodení – ale takto to preboha v právnom štáte fungovať nesmie! To vedia aj v Zimbabwe!

13. Prezidentka musí byť nestranná. Ona nemá čo vstupovať do práce prokuratúry. Toto, čo pácha ona, by si nelajzol ani Džingischán v Mongolsku v 13. storočí.

14. A mimochodom, keď už jej toľko záleží na tom, aby sa nekriminalizovali vyšetrovatelia, tak ako je možné, že sa nezastane inšpektorky Santusovej?

15. Santusová vyšetruje prienik mafie do polície – a za to ju jej nadriadení stiahli z prípadu a odvtedy čelí vyhrážkam a šikane. Napriek tomu, že prešla detektorom lži. Ale to je Čaputovej zjavne jedno. Lebo tak znel pokyn od Kubinu a Lipšica?

16. Prezidentka Čaputová opätovne zneužila svoje právomoci a je veľkou otázkou, či to nerobí preto, aby sa sama nestala predmetom vyšetrovania v kauze Hanečka, o ktorej som informoval v dnešnom videu. Ruka ruku myje…

17. Čaputová sa otvorene postavila na stranu zla a dnešným dňom sa stala spolupáchateľkou všetkých svinstiev, ktoré čurillovci napáchali – prečítajte si ešte raz odposluchy, aby ste vedeli, čo všetko Čaputová kryje a ospravedlňuje.

18. Pani Čaputová, vy každým dňom prerážate nové dno. Smerujete míľovými krokmi k impeachmentu – Slovensko sa za vás hanbí.

 Blog
Komentuj
 
 fotka
lukaso121  30. 11. 2021 20:16
Zase kopirka , mozog potrebuje vodu na rozmyslanie ale z tolkeho tepla sa vyparuje
 
 fotka
zajko1211  30. 11. 2021 20:42
@lukaso121

len ma provokuj mojko,
namontujem do tvojho kutleraichu tajnú kameru a budem sa po nociach ujebávať na tebe čo budeš robiť.
Napíš svoj komentár