Komenty k fotke

 1. 1
  Robinsonleon

  23 ročný chalan

  Ale môžeš sa stále venovať nejakému inému rozvoju. Žiť predsa neznamená len ekonomicky sa posúvať vpred. Dobre, človek sa v určitom bode možno zastaví... ale stále si môže nájsť niečo iné prečo by sa mohol cítiť skvelo, nie? Toto je hrozný obrázok, ale pekne reflektuje našu dobu... ako sú ľudia zaslepení peňázmi a úspechom. Jak keby tu iné nebolo...
  A ešte... ten pán na stoličke, a to si treba uvedomiť, ten tiež nie je slobodný. Prečo si to ľudia myslia, že peniaze sú sloboda? Veď to vôbec nie je pravda. Ja osobne na svojom živote pociťujem jeden jasný fakt - čím viac materiálnych vecí, tým menej slobody.
 2. 2
  1ggy

  23 ročný chalan
  kde sa dá

  @robinsonleon Pekne povedané
 3. 3
  Trevor1994

  244 ročný ujo

  @robinsonleon Tam je skorej znazornovane tzv. moderne otroctvo a vykoristovanie. Cize to ked ma nekdo tazku pracu pri ktorej si znici castokrat aj zdravie, furt robi a zarobi malo-akurat tak na nejake prezitie. Vela ludi len tu na SK bohuzial tak funguje, hlavne ked sme ako Detroit- zamerani na vyrobu aut a hlavne ked u nas su to zahranicne korporacie co sem idu za offshoringom. Vies ked clovek chodi totalne zniceny z roboty castokrat ani nevladze uz nic ineho. Je to velmi diskutabilne.