

Nájdite chyby v obrázku
16 komentov
1
lussatko
10. 9.sept. 2011 12:42
to kde je taka restika, kde sa vracaju v case?
3
@lussatko na Palackého ulici v centre Bratislavy keby len v čase 31.september ani nikdy neexistuje september má len 30 dní
5
tretí riadok, medzera pred čiarkou, štvrtý riadok, čiarka bez akejkoľvek medzery, šiesty riadok dve medzery medzi slovami, siedmy - medzera pred čiarkou, dvanásty riadok, Boloňské, keď už poslovenčujeme, a špagetti by si tiež mohli vybrať či chcú byť slovensky alebo "taliansky", riadok s cenou: medzera pred dvojbodkou, "vyprážaný syr var. zemiaky", chýba čiarka, tat.omáčka, chýba medzera za bodkou, "na prírodno" za ktorým chýba čiarka, a takisto za kuracím rezňom chýba čiarka.
a hej, ten piatok mal byť asi 1. 10., a pravdepodobne to mal byť štvrtok? a streda 31.9. neexistuje. a 30.9. je aj tak sobota. takže ani boh nevie ktoré dni vlastne myslia nice, sranda že to som si všimol až ako posledné, keď som rozmýšľal prečo @lussatko píše o vracaní sa v čase...
a hej, ten piatok mal byť asi 1. 10., a pravdepodobne to mal byť štvrtok? a streda 31.9. neexistuje. a 30.9. je aj tak sobota. takže ani boh nevie ktoré dni vlastne myslia nice, sranda že to som si všimol až ako posledné, keď som rozmýšľal prečo @lussatko píše o vracaní sa v čase...
6
ja tam chcem ist. to musi byt jaka pecka zazit 31.september a hned potom na druhy den 1.september
7
8
aha uz vidim, tie prve dve mali byt august, tak to sedi aspon datum - den...a 1.9. je dobre akurat to nebol piatok ale stvrtok
9
to je úplne celé zle, dátumy, gramatické chyby, úprava.. ak si takto dávajú záležať aj na jedle, tak super
12
@midnight nie, to nie je zo sklonku septembra októbra, oni sa nepomýlili v tom piatku (teda pomýlili, piatok bolo 2.septembra), hento je z jednej reštiky z minulého týždňa
13
31.9, samozrejme nasleduje 1.9. a 31.9. zeleninová polievka majú 2x medzeru. utorok streda a piatok a keď už tak 1.9. bol štvrtok a nie piatok
16
@insomnya secret is revealed po 12.12 (ci 21.12?) pride opat 1.den kalendara.. (eventualne sa posledny mesiac proste zacykli)

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 Mačacia śavāsana -
4 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,...
-
1 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
2 Aký je váš postoj k manželstvu? -
3 Moje nove oblubene farebne kombo -
4 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 5
Obrázok od Protiuder22 -
6 Niekto chodí v Prahe po pamiatkach... -
7 Dneska som si z BA donisol...
-
1 Posledná fotka z večera, asi... -
2 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
3 Ja a moje dva tony -
4 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
5 ❀ aj po 30ke môžem byť... -
6 @Tequila kamo , dnes som... -
7 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
8 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
9 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... - 10
Obrázok od Kobra