

Takto desiatujú anglický manageri...
18 komentov
1
jkselton
13. 8.augusta 2007 11:16
akoze perfektne odfotene a perfektny design akoze respekt
8
Vo Frankfurte je to tiez bezne, a aj to ze vidis ludi v obleku na bicykli..
10
no a človek by povedal, že si pekne zájdu do nejakej kvalitnej reštaurácie, kde ich obslúži ten najkvalitnejší personál...wow
12
hezky
(a to mi v psychotestoch na vyber profesie povolania, ci jak sa to volalo, vyslo, ze by som bola dobry manazer aj tak idem na medicinu ^_^ )
(a to mi v psychotestoch na vyber profesie povolania, ci jak sa to volalo, vyslo, ze by som bola dobry manazer aj tak idem na medicinu ^_^ )
15
Tu raz budem desiatovať aj ja ba čo lepšie ... mne tá desiatovňa bude patriť
16
pekná foto, páči sa mi
ale anglický je s mäkkým i na konci, sry, čo sa týka gramatiky v kuse každého opravujem, som hrozná
ale anglický je s mäkkým i na konci, sry, čo sa týka gramatiky v kuse každého opravujem, som hrozná
17
@smilegirl14 to je dobré zíde sa ti to
lol...inak takto som desiatoval, keď som kopal s čakanom to som ani nevedel, že som vyzeral ako manager
lol...inak takto som desiatoval, keď som kopal s čakanom to som ani nevedel, že som vyzeral ako manager
18
Hm pekne aj ja by som tak chcel nieekdy desiatovat. pekne vonku na lavicku v parku to je podobne jak piknock chech...

Napíš svoj komentár
-
1 Pozdravujeme z Nórska -
2 Oficiálne som znovuzahájila svoje malomestské občianstvo... -
3 Mačacia śavāsana -
4 Jakoze tato predpoved je strasne volaco,...
-
1 Z môjho prvého shibabri festivalu. ... -
2 Aký je váš postoj k manželstvu? -
3 Moje nove oblubene farebne kombo -
4 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! - 5
Obrázok od Protiuder22 -
6 Niekto chodí v Prahe po pamiatkach... -
7 Dneska som si z BA donisol...
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Ja a moje dva tony -
3 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
4 ❀ aj po 30ke môžem byť... -
5 @Tequila kamo , dnes som... -
6 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
7 Tak napríklad aj medzi týmito sa... -
8 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?... - 9
Obrázok od Kobra -
10 Moja buchta !!... Carice sa...