Thrwtchr
33-ročný muž, utajený, jedi
najnedávnejšie lognutie
10. 3.marca 2020 12:23
5476 dní na BIRDZi
regnutý od 26. júna 2011
ako môže niekto SMRKAŤ MESIAC?
10 komentov
1
alpynus
14. 2.febuára 2014 01:46
niektorí si pestujú toto vznešené hobby aj takmerceloživotne. a momentálne mám hlieňu v nose tak snáď mám kompetencie dodať, že keď je hlieň v nose, tak sa vlastne nosom ani nedá dýchať inak než smrkaním. ale dosť mi to narúša životný komfort, ale niektorým asi nie až tak.
2
veď hej, napadlo mi, lenže k tomu ešte patrí fakt, že dotyčný sa pred pár týždňami zmiernil, že "je teď trochu nachlazenej, hm-ch-ch"
ja len, že neviem presne, aké to je (nepamätám si) a tak ma to vždy okolo jednej v noci, keď vykonáva voľajaké očisťovacie rituály (asi bezvýsledne), nutká sa ho spýtať, aké to je.
tak vďaka, že si napísal, aké to zhruba je.
len uňho to fakt znie, ako keby mal voľačo s prepážkou a občas zo seba vyráža salvy tupého kašľa v kombinácii s popoťahovaním. no a robí to iba vtedy, keď tu nemá partnerku.
ja len, že neviem presne, aké to je (nepamätám si) a tak ma to vždy okolo jednej v noci, keď vykonáva voľajaké očisťovacie rituály (asi bezvýsledne), nutká sa ho spýtať, aké to je.
tak vďaka, že si napísal, aké to zhruba je.
len uňho to fakt znie, ako keby mal voľačo s prepážkou a občas zo seba vyráža salvy tupého kašľa v kombinácii s popoťahovaním. no a robí to iba vtedy, keď tu nemá partnerku.
4
ako mozem niekto vobec smrkat
nenavidim to
ved ked nieco v nose mam a nemozem dychat, na to su vreckovky O_o a nie otravovat ludi potahovanim -.-
nenavidim to
ved ked nieco v nose mam a nemozem dychat, na to su vreckovky O_o a nie otravovat ludi potahovanim -.-
5
@thrwtchr a vlastne, snaží sa to odstrániť aj inak než posmrkávaním?
"no a robí to iba vtedy, keď tu nemá partnerku." - pozoruhodné, pozoruhodné. v tomto prípade sa môžeš stať jeho partnerkou a vyriešia sa tým hneď dve veci naraz - nebude smrkať a nebude ti tam narúšané ticho smrkaním.
"no a robí to iba vtedy, keď tu nemá partnerku." - pozoruhodné, pozoruhodné. v tomto prípade sa môžeš stať jeho partnerkou a vyriešia sa tým hneď dve veci naraz - nebude smrkať a nebude ti tam narúšané ticho smrkaním.
6
@alpynus
@trdelniiq
áno, tú možnosť nevylučujem. a možno mu iba obrazne vyteká mozog nosom. to jest že je to tik, zvyk
@trdelniiq
áno, tú možnosť nevylučujem. a možno mu iba obrazne vyteká mozog nosom. to jest že je to tik, zvyk
7
@alpynus podľa mňa ale asi nejde o také to bežné smrkanie kvôli hlienu.
je to skôr také suché smrkanie kvôli nejakej dráždivej dutine.
no, to je jedno.
však ale po prvé by ma (predpokladám) nezaujímal, ani keby som bol tamtakej orientácie, po druhé (pokiaľ mi až predstavivosť siaha) nie som tamtakej orientácie a po tretie nepreberám chlapcov takým milým slečnám, akou je jeho partnerka.
je to skôr také suché smrkanie kvôli nejakej dráždivej dutine.
no, to je jedno.
však ale po prvé by ma (predpokladám) nezaujímal, ani keby som bol tamtakej orientácie, po druhé (pokiaľ mi až predstavivosť siaha) nie som tamtakej orientácie a po tretie nepreberám chlapcov takým milým slečnám, akou je jeho partnerka.
8
no hej no, ten druhý odsek dáva zmysel, ale len za predpokladu, že je tu niečo ako maximálny počet partneriek. nemusíš preberať, môžeš sa nanominovať k jeho druhému boku.
9
@alpynus
no ďakujem pekne, má nič a ja mám futon, to radšej budem počúvať ako uspávanku smrkanie ďalšie mesiace
radšej získam nejaké partnerky pre seba, eventuálne niektoré z nich prejdú do jeho obydlia a budú s ním tráviť čas, kedy jeho základná partnerka nie je doma, aby nesmrkal, budú mu variť ryžové slíže s judášovým uchom a bylinkový čaj a všetky tie ich obvyklé víkendové pokrmy, len každý deň, aj v noci
má to ale tú nevýhodu, že je to dosť nevypočítateľné a podľa indícií, ktoré boli pozorované, by som mohol začať chronicky smrkať ja, a to je nežiaduce
no ďakujem pekne, má nič a ja mám futon, to radšej budem počúvať ako uspávanku smrkanie ďalšie mesiace
radšej získam nejaké partnerky pre seba, eventuálne niektoré z nich prejdú do jeho obydlia a budú s ním tráviť čas, kedy jeho základná partnerka nie je doma, aby nesmrkal, budú mu variť ryžové slíže s judášovým uchom a bylinkový čaj a všetky tie ich obvyklé víkendové pokrmy, len každý deň, aj v noci
má to ale tú nevýhodu, že je to dosť nevypočítateľné a podľa indícií, ktoré boli pozorované, by som mohol začať chronicky smrkať ja, a to je nežiaduce
10
ah áno, máš futón. a ešte aký dlhý a široký! nemôžeš sa len tak s hocikým zahadzovať, pravda je.
no a keď už tak neopatrne narábaš s plurálom slova partnerka, tak mi napadol dodatok k tomu maximálnemu počtu partneriek a to taký, že hoc maximálny povolený počet kusov samozrejme nie je, tak so zreteľom na povrav "menej vecí, menej starostí" sa občas zdá, že už aj singulár oného slova referuje na viac než odporúčané množstvo.
každopádne plán vybaviť mu sekundárnu partnerku je veľmi schodná varianta! dnes si umný. to asi preto, že nesmrkáš. v ideálnom prípade nevaričku, či potrpí si na varičky?
"podľa indícií, ktoré boli pozorované, by som mohol začať chronicky smrkať ja, a to je nežiaduce" - hej hej, tiež sa mi tak (a najmä teraz) zdá, že to smrkanie je asi vo všeobecnosti nejaký vedľajší efekt tohto tuná. no možno sa to dá nejak zmanažovať aj bez smrkania, ale v týchto úvahách sa nechám inšpirovať niekým úspešnejším, lebo zatiaľ v tom nesmrkaní zjavne nie som moc preborník.
no a keď už tak neopatrne narábaš s plurálom slova partnerka, tak mi napadol dodatok k tomu maximálnemu počtu partneriek a to taký, že hoc maximálny povolený počet kusov samozrejme nie je, tak so zreteľom na povrav "menej vecí, menej starostí" sa občas zdá, že už aj singulár oného slova referuje na viac než odporúčané množstvo.
každopádne plán vybaviť mu sekundárnu partnerku je veľmi schodná varianta! dnes si umný. to asi preto, že nesmrkáš. v ideálnom prípade nevaričku, či potrpí si na varičky?
"podľa indícií, ktoré boli pozorované, by som mohol začať chronicky smrkať ja, a to je nežiaduce" - hej hej, tiež sa mi tak (a najmä teraz) zdá, že to smrkanie je asi vo všeobecnosti nejaký vedľajší efekt tohto tuná. no možno sa to dá nejak zmanažovať aj bez smrkania, ale v týchto úvahách sa nechám inšpirovať niekým úspešnejším, lebo zatiaľ v tom nesmrkaní zjavne nie som moc preborník.

Napíš svoj komentár
- 1 Redpanda: Co vlastne zvyknete robit v tychto horucich dnoch? Ziadna z mojich fav vonkajsich cinnosti...
- 2 3kratadost: Konecne mam dostatok klimatizacii na kompletne pokrytie mojej skromnej chyze. Oficialne je to tu...
- 3 Kviatek: Dopiče, divím sa, že ešte nejaký cigán z ulice nie je Mr....
- 4 Abstraktdepres: Fico je kokot!
- 5 Nahodnyokoloiduci1: Božie meno je Jehova. Som Jehovov svedok.
- 6 Raketak: @kobra u toho psychiatra si uz davno mal byt !!! ...
- 1 Mytickaentita: dnes prvý deň bez antidepresív
- 2 Redpanda: Na sietach teraz idu trapne mystery boxy, kde si dospele zeny objednavaju odpad...
- 3 Abstraktdepres: Skurvený Fico. Mohol som to mať na festival blízko a teraz to budem mať...
- 4 Redpanda: Co vlastne zvyknete robit v tychto horucich dnoch? Ziadna z mojich fav vonkajsich cinnosti...
- 5 Redpanda: Pozeram chaty na predaj, ze by som si kupila svoje male miesto na...
- 6 3kratadost: Keby ste nahodou mali chut citit silnu uzkost a klaustrofobiu, odporucam si pozriet...
- 7 Mytickaentita: noo, tak aspoň nejaká fajná búrka by mohla prísť! :3
- 8 3kratadost: Konecne mam dostatok klimatizacii na kompletne pokrytie mojej skromnej chyze. Oficialne je to tu...
- 9 Lostinthedark: Fizyku neojebeš ty dululu!
- 10 Abstraktdepres: Vymažte mi pamäť a znovu pustite film Nebo nad Berlínom. Chcem znovu precítiť vnútorné...
