Je večer, ležím v posteli nažratý zemákov a rozmýšľam, že idem rozmýšľať. 

Nebudem zlý, ale nedá mi to. Keďže raňajšie plány nešli tak hladko. Zaspal som cca pol hodinu. Ráno som v posteli kŕčovito zvieral telefón, možno som mal aj navretú žilu na čele. Asi preto mi nezvonil budík. Ale stíhal som, zakiaľ sa červená Dácia so značkou GL nepremenila na Fábiu junior so značkou IL. Ten orgán išiel 40 a keď oranžová preblikla na červenú pridal a už si valil minimálne 60 v meste. 

No kokot uplný. Chcel som mu sietiť s diaľkovými do ksichtu ale bolo medzi nami auto.

Ešte že som si zobral paštétu s chlebom a čaj. V polke dňa mi začala dochádzať káva. Zistil som, že pena je o niečo bledšia keď dám len dve lyžičky kávy.

Mám nový telefón. Som rád. Dva telefóny po sebe, ktorá som doteraz mal, boli za 50e, ale išli fakt dobre. Neľutoval som ich kúpu. Tento stál po zjednaní niečo nad 100e a fľašu hruškovice a má 5000mAh batériu, čo je fajn.  Mohol stáť aj menej ale nerád potom tak divne visím ľudom....taká tichá dlžoba. Ťažko to popísať, ľudia radi vedia prekvapiť, a aj vyhodiť zrazu niečo pred oči, čo v sebe dusia. Ale taký sme, my, ľudia.

Večer som si chcel spraviť pizzu, polotovar, ale nakoniec som si upiekol zemiaky v šupke, len tak na rošte v rúre. S maslom, pochúťkou so soli, papriky, k tomu cesnak. Možno sa mi bude snívať nejaká blbosť. 

Nechce sa mi moc ísť spať, ale rád by som zajtra narezal drevo, pozrel koľko vlastne ostáva dreva a zvážiť opravu traktoríka i keď to sa mi vážne nechce. 

Stále nejakú marhu opravovať! 

V nedeľu by som rád niekam išiel. Má byť pekne, slnečno. Možno pôjdem na Vápeč. Rád by som išiel od Homôlky, nikdy som odtadiaľ nešiel, len to je už mimo okres a neviem či mám, či nemám ísť. 

Vlastne, už asi nie je večer, ale noc. Vlastne už je sobota. 

A na záver? Naozaj neviem. Ak ste sa dočítali birdzovia až sem, nechápem prečo ste to robili. Pointu si nájdite sami.

Dobrú noc!

 Blog
Komentuj
 fotka
tequila  10. 1. 2021 00:26
ja som pointu nenasiel
 fotka
sajzousko  10. 1. 2021 09:03
@tequila práve o to ide
Napíš svoj komentár