"M" ako...môžem jebať dnešné vzťahy!

/patetický, sentimentály opúšťak od mladej sopľane, na ktorý nie ste vôbec povinný reagovať a pokojne okolo neho môžete prefrčať akoby sa ani nechumelio, a popod nos si zamrmľať, že "drahá slečna,tak toto je dobrá pičovina" a ísť dalej, dakujem za pochopenie a ešte raz hovorím, že nie som v stave úplnej príčetnosti, takže berte ohľad. #nebolčasnagramatiku /


*tu končí autorský alibizmus


Ja som mala 7 rokov. On mal 16. Hrával basketbal s mojim bratrancom a bol taký vysoký.... Pamätám sa, ako som doňho omylom vrazila a v bruchu mi v tom momente vybuchla supernova. Úplne ma to položilo, pretože toto bol môj prvý intímny kontakt s opačným pohlavím, ktorý vo mne vyvolal takýto pocit. Volal sa Martin. Tmavé vlasy. Vysoký. To je tak všetko, na čo si spomínam. Aspoň po fyzickej stránke. Ale pamätám sa, že práve on bol ten správny typ chalana. Učitelia ho mali radi, aj keď nebol taký ten „chlapec z dobrej rodiny“. Vedel byť správne drzý, taký čestný...k správnym ľudom. Vždy som „náhodou“ prišla pozrieť bratrančeka práve v tej chvíli keď hrávali spolu basketbal. A len som sedela a pozerala sa. Potom som odišla. A nikdy sme sa spolu nerozprávali ani nič podobné, až na ten priamy prudký náraz do jeho hrude, som už nikdy nezažila teplo jeho tela. On potom odišiel zo školy a ja som ho už nikdy v živote nevidela. To bola moja prvá „láska“. Detinská, naivná a hlúpa a svojim spôsobom úplne odôvodnená. Poďme ďalej. Mala som 13. On bol o dosť starší. (U mňa zvykom) A všetky baby ho milovali, lebo bol ako dokonalý ako Michelangelov Dávid. Mal čierne vlasy a modré oči. (Nebezpečná kombinácia, všakže?) A jeho hlas bol hlboký a smooth, mal takú príjemnú uchu lahodiacu frekvenciu a amplitúdu a ja neviem čo všetko ešte, lebo vo fyzike sa nevyznám, ale keď rozprával....keď rozprával, tak stíchol celý svet a jeho hlas ma obalil do mäkkej periny. Nedokážem to vysvetliť... Viete ako bývajú poskladané periny, jedna na druhej. A sú také nadýchané a veľké a v ten moment ako sa na ne hodíte a tak pomaly a pokojne klesáte dolu. Asi tak som sa cítila keď on rozprával. Čierne vlasy sa mi páčia. Modré oči sú tiež nice. Ale ten jeho hlas...Ten ma vždycky rozobral a úplne zložil na zem. A tiež sa volal Martin...Keď som mala 15, našla som si seberovného. Fungovali sme ako Bonnie a Clyde, ako Mulder a Scullyová, ako pivo a borovička, Sherlock a Watson...To bolo náhle spojenie atómov, ktoré sa tak dlho hľadali. Chodili sme spolu von, ku vode, do mesta, na prechádzky, robiť bordel po nociach susedom v okolí...A bol to asi najlepších 18 mesiacov môjho života. Aj keď sme sa pohádali, aj tak to stálo za to. Ale, dopiči...mali sme 15. A aj on už vedel, že to jednoducho nevydrží. Že sme spolu potiahli jeden a pól roka a to stačí a že ideme ďalej a necháme to tak. A zbabelo si si vymyslel trápnu výhovorku že vraj „si ma nezaslúžiš“...úbohý lúzer. Mal si mi to povedať na rovinu a nemazať mi med okolo papule. Potkol si sa u mňa a už si zostal na zemi, Maťo...A stále mi chýbaš, aby si vedel, aj keď si taký neuveriteľný kokot.

Posledný je Maroš a mal 17 ako ja. Boli sme také malé kinderká. Hahah. Keby sme boli ostali kamoši tak by bolo všetko v pohode. Ale ty si –ako hovoríš musel- a ja som proste zlyhala. A nevyčítam ti to, aj keď mám na to asi plné právo, ale nedokážem ti to vyčítať, lebo tiež som ti narobila kopec problémov a ty si na to nikdy nezareagoval inak ako „veď ja viem, netráp sa tým“...Viem že som ti moc ublížila a nevieš si predstaviť ako mi to je ľúto. A ako mi je ľúto to, čo som ti vtedy povedala, a prosím nehnevaj sa, že to tak skončilo ale ty dobre vieš, že keby to pokračovalo ďalej skazilo by nás to oboch a neznesiem tú myšlienku, že by si sa cítil zle alebo že by sa ti niečo stalo. A všetko ma to moc mrzí. A mrzí ma že to už nebude tak jak kedysi. A kurva, nemalo sa to nikdy stať.

  martin, martin, maťo, maroš. Prekliate „m“...Prečo je to vždy to pojebané „m“?Zdieľaj článok na facebooku
25 odoberateľov
Rebarboe

- Co je to Majore Lawrenci, co vás tak osobne přitahuje k poušti? - Je čistá... mám jí rád... protože je čistá.

Komenty k článku

 1. 1
  Wistingher

  23 ročný chalan
  Bratislava

  Skús tentokrát iné písmenko... možno s m na konci... :D napr. Adam :D
 2. 2
  Tarassaco

  tvári sa, že má 6 rokov

  Blog v podobnom štýle som chcela napísať aj ja, ale... Nedokážem. (hehe)

  ...a rovnako starého chlapa by som asi nemohla mať. Aspoň teda nie v tomto veku. :D
 3. 3
  Rebarboe

  19 ročné dievča
  Kyjev, Ukrajina

  @wistingher ono s "m" to nie je zlé...len to vzdycky zle skončí, ale možno sa budem musieť prikloniť k tejto taktike
 4. 4
  Wistingher

  23 ročný chalan
  Bratislava

  @tarassaco prečo ? Podľa mňa taký midnight svojim intelektom predsa dosahuje tvoje kvality ak chceš naznačiť že muži sú deti a potrebuješ tak o 10 rokov staršieho...
 5. 5
  Tarassaco

  tvári sa, že má 6 rokov

  @wistingher mám čerstvých 19. Ani náhodou to nie je pravidlo, samozrejme, no chlapci v mojom veku sú väčšinou zatiaľ... chlapci. Resp. doteraz to tak bolo. Môj priateľ má 25, bývalý mal viac. Jednoducho zatiaľ som nestretla chlapca v mojom veku, s ktorým by som si dokázala predstaviť vzťah, toť vše.
 6. 6
  Gorgor

  37 ročný ujo
  Senica

  Pekne si to spísala. Má to literárnu hodnotu, len treba vypustiť vulgarizmy, sú trápne.
 7. 7
  Antifunebracka

  31 ročný muž
  joker birdzu

  Možno je čas skúsiť K :D
  @tarassaco 25 je ltt, ale ešte starší čo chodí s ešte mladšou (čo predpokladám, že si bola), to musí byť proste zúfalec a chudák a aj trochu narušený, veď si ešte dieťa.
 8. 8
  Tarassaco

  tvári sa, že má 6 rokov

  @antifunebracka tak vieš, niekto rád mladé naivné mäsko. (:
 9. 9
  Mix

  30 ročný muž
  Brno

  Daj sa na správnu cestu :P http://birdz.sk/mix/blog/preco-som-proti-vztahom-schvalne-sa-zamyslite/119422-clanok.html
 10. 10
  Tomtoylc

  28 ročný muž

  ak to nie je príliš tajné, čo sa stalo medzi vami - s Marošom ?