Pubertslatinocelny
21. 11.novembra 2009 11:48
Ďalšie jeho blogy »
Prierez životom od samoty až po hnisaveho tikaloka na hajzli
Narodil som sa bez rodičov, bez života, nikam, nič. Po pár rokoch opäť, tentokrát sem, ja a s rodičmi. Samota bola mojou spoločníčkou dlhé roky. Až kým som sa nezaregistroval na » www.birdz.sk/editovat/blog-p...
Potom som sa skámošil s tikalokom (ktory ma lubi o to viac, o kolko viac sa mi nehodia okrem kutika duse fuzy), hajzelbabou (ktora ma lubi o to viac, o kolko viac svieti mesiac) a hnisavicom (ktory ma lubi cistou laskou). Teraz mam priatelov, cokoladu, blogy, fanusikov a komenty! Tie predovšetkým, veď šimaj kolko ich mam!
Vyznanie
13 komentov k blogu
1
hnisavica
21. 11.novembra 2009 12:25
Dojalo ma to... hlavne ako krásne bola zachytená moja osoba...
7
ja budem kriticka! kedze v posledne dni je zamracene a mesiac skoro ani nevidno, nedostatocne si vyjadril moju lasku k tebe. cakala som viac :´(
9
a mesiac skoro ani nevidno preto, ze pred 4 dnami bol nov, alebo tak dako
10
mne tam lásku sice nikto nevyznal :/ ale inak to bolo zlaté a pekne napísané
13

Napíš svoj komentár
- 1 Tulipanoo: Poviem Vám niečo o randení
- 2 Mahmut: Pre tých, ktorí chcú naozaj rozvinúť svoju osobnosť. Tí, ktorí nechcú, nech nečítajú
- 3 Soyastream: Čerstvá
- 4 Kemuro: Gradient
- 5 Mahmut: Nič nesmie vznikať za cenu utrpenia druhých!
- 6 Kemuro: Padilla
- 7 Mahmut: Duchovne nevedomé ľudstvo kráča k zásadnému bodu zlomu!
- 8 Kemuro: Éluard
- 9 Joi: Záblesky
- 10 Mahmut: Ako správne stimulovať a rozvíjať to citové v sebe?
- BIRDZ
- Pubertslatinocelny
- Blog
- Prierez životom od samoty až po hnisaveho tikaloka na hajzli