Patrixo
39-ročný muž, akýkoľvek, jedi
najnedávnejšie lognutie
včera 21:15
6060 dní na BIRDZi
regnutý od 12. októbra 2009
ludaa dobri, ked nepoznate psa, nepriblizujte sa bezprostredne k nemu bez opytania majitela.. vcera Dona jednemu typkovi takmer ukusla gule
12 komentov
1
lenkaska1
27. 9.sept. 2021 09:53
To precoo :/
5
@lenkaska1 @3 bol som sa kupat na tajchoch a chlapik isiel "cez nas" k brehu, no a prekrocil nasu zonu komfortu tak po nom vystartovala az sa strepal na schody a zastavil som ju asi 2cm od jeho rozkroku.. ja som si ho najprv ani nejak nevsimol, az ked bol blizko uz bolo neskro..
ale aj on sa mohol ozvat ked vidi velkeho psa.. a ona ma geny aj z dobermana a nemeckeho ovciaka, tak ten obranarsky pud sa nezaprie..
ale aj on sa mohol ozvat ked vidi velkeho psa.. a ona ma geny aj z dobermana a nemeckeho ovciaka, tak ten obranarsky pud sa nezaprie..
6
Ale inac je to tvoja chyba a mala byt priviazana ked vies aka je a kym sa ides kupat ju nechas volne pobehovat po brehu
8
@torpedo08 @6 ale zobral to sportovo ze jaaj to nic neni to je v pohode, ja mam doma dvoch obranarskych psov ja ze wtf
9
@torpedo08 @6 nabuduce jej dam aj nahubok, lebo ludia su jebnuti absolutne nerespektuju komfortnu zonu cudzich zvierat..
12
v zivote by som sa len tak nedotkol ziadneho psa, ani kamosovho a nechapem ludi, co to robia

Napíš svoj komentár
- 1 Azizi: Vždy keď idem ku kaderníčke, tak mám z toho taký stres, ako...
- 2 Tulipanoo: in my cute girl era som si objednala na leto taketo balerinky www.aboutyou.cz/p/adidas-or... a...
- 3 3kratadost: Mam dojem, ze mam v krbovom komine vtacie hniezdo. Neviem sice o tom,...
- 4 Azizi: V minuloročnom Spotify wrapped mi vyšli ako naj interpreti The Beatles, Michael Jackson,...
- 5 Tulipanoo: toho, kto vymyslel letisko v Barcelone, by som bila po hlave
- 6 Nahodnyokoloiduci1: Ježiš, môj Spasiteľ, prosím ťa pomôž mi, Pane zúfalo potrebujem tvoju...
- 7 Retromaniak: youtu.be/MTlSjRMx5Ic...
- 8 Alojzvajciar: Dúfam, že keď raz jeden z riaditeľov rádií, ktoré strihajú pesničky pred...
- 9 Nahodnyokoloiduci1: Ježiš Kristus, chcem ťa navždy uctievať.
- 10 Raketak: ... zas su tu 2 tyzdne otravneho hokeja ... ...