tvári sa, že má -1 roky, Tam kde lisky davaju dobru noc

Noc, na ktorú nezabudnem!

Zobudila som sa celkom nahá v cudzej posteli.  Keď som sa posadila, na plachte podo mnou som zbadala krv. Dotkla sa jej, nebola ešte vôbec zaschnutá. Spočiatku som ničomu nechápala. Nevedela som, kde sa nachádzam, prečo som nahá a čia je tá krv.

Obzerala som sa po izbe, o ktorej som nemala potuchy komu patrila. Veľká priestranná s veľkými vstavanými skriňami z masívneho dreva. Po bielých stenách boli povešané veľké obrazy. Na zemi ležal koberec, velký biely s tmavými abstraktnými vzormi.

Pozerala som sa ďalej, moje oči zahliadli niečo, čo mi bolo povedomé, zbadala som svoje oblečenie. Roztrhané na márne kúsky. V tom momente sa mi zrýchlil tep. No stále som si neuvedomovala danú skutočnosť.

Nakoniec môj zrak spočinul k stolíku, ktorý sa nachádzal vedľa postele. Stála na ňom fotografia toho neznámeho muža.

"Och Bože!" Skríkla som, aj keď som tam bola sama.

Prikryla som si rukami oči a potom som nimi prehrabla svoje dlhé čierne vlasy. Pomaly mi to dochádzalo. Konečne som si spomenula na to, čo sa mi včera stalo, oblial ma studený pot, zježili sa mi všetky chlpy na celom mojom tele. Slzy sa mi vtisli do očí, keď som pochopila, že tá krv je moja.

Začala som sa triasť. Nemohla som uveriť tomu, že som bola naozaj znásilnená.  Včera som zažila to, o čom som len v minulosti čítala v krimi novinách. Nikdy by mi nenapadlo, že sa raz stanem obeťou neznámeho muža, ktorý si ma vezme násilím. Muž, ktory bol na fotke, on bol tým viníkom, tou beštiou v ľudskom tele.

Keďže som sedela na posteli nahá a schúlená, potiahla som na seba plachtu, aby som sa ňou prikryla.

Cítila som sa  totiž špinavo, ponížene, pokorene, úplne zlomené. Ten pocit sa ani neda opísať slovami, všetká moja ženská dôstojnosť a hrdosť bola razom preč. 

Aj keď som na tom bola veľmi zle, uvedomovala som si, že ten muž sa môže vrátiť a urobiť mi zas to isté. Nemohla som tam zostať ani o minútu dlhšie. To miesto, tá izba bola tým naodpornejším miestom, v ktorom som sa kedy nachádzala za celý môj život. Chcela som sa z nej čo najskôr dostať preč.

Preto som rýchlo vstala z postele. V zrkadle som zahliadla svoju obnaženú postavu, na rukách som mala modriny, nielen tam, boli aj na nohách a jednom boku. Pery mi úplne opuchli. Pri jednom oku som mala dokonca krvavú  jazvu. Nechcela som sa viac dívať na svoje zúbožené telo. Spôsobovalo mi to ešte väčšiu emocionálnu a psychickú bolesť.

Podišla som ku skrini, otvorila ju a vytiahla som z nej prvú vec, ktorej som sa dotkla. Čierna košeľa s iniciálami L.C., natiahla som ju na seba, veď z môjho oblečenia nezostalo nič.

Rýchlo som sa presunula k dverám, na moje počudovanie boli otvorené. Potichu som kráčala smerom k schodisku, otáčala som sa za sebou, pozerala z jednej strany do druhej. Bála som sa, že do niekoho narazím. Keď som si uvedomila, že nikoho niet, rozbehla som sa po schodoch smerom k hlavnému vchodu. Rýchlo som mykala kľúčmi, z tej nervozity mi vypadli na zem. Chytila som kľučku, potiahla som smerom nadol, na ďalšie počudovanie, otvorila som. Nemusela som ich ani odomknúť, lebo neboli zamknuté.

Dala som sa na útek, bosá bez topánok, s rozmazaným makeupom, rozhádzanými vlasmi, iba v tej čiernej mužskéj košeli.

Počas toho ako som bežala, sa mi v hlave prehrávala tá strašná noc, ako keď si pozastavite film pretočíte a pustite  ho hrať zas a zas, lebo sa vám tá scéna páči, no mne sa tá moja vôbec nepáčila. Naopak.

Z tej jednej scény som bola zhrozená a  znechutená.

Čo sa vlastne prehrávalo v mojej mysli?

V jeden celkom obyčajný večer po práci, som ako zvyčajne smerovala k autobusovej zastávke. Nemala som vlastne auto, preto som deň čo deň používala verejnú dopravu. Niekedy keď som nestíhala, tak som sadla na bicykel a vozila sa na ňom. Nebol to pre mňa žiaden problém. Teda až dokým som nebola unesená dvomi mužmi.

Neviem, či to bola náhoda, nepredvídaná udalosť, či to bolo naplánované. Ale pravda je taká, že som bola unenesená. Presne tak ako vo filmoch, išla som tmavou uličkou, prenasledoval ma jeden chlap, keď som si ho všimla, zmenila som smer a v tom som narazila do druhého chlapa, jeho spoločníka. Teda ak ho tak môžem nazvať. Bol to jeho kumpán, kolega alebo...? To je jedno.

Ten ktorý ma na hlave šiltovku ma schytil a dotiahol do auta, jeho kolega sa posadil za volant, aby šoféroval. Ja som kričala a kopala do toho chlapa s šiltovkou, ale s ním to ani nepohlo.

Stále mi opakoval, aby som držala hubu, lebo inak dostanem po papuli.

Po asi pól hodine ma doviedli do oného veľkého domu. Tam ma čakal muž, ktorý bol na tej fotke. Keď ma zbadal začal ma ťahať hore po schodoch, do tej hnusnej izby, kde som sa pred chvíľou zobudila. Nevidela som na neho celkom jasne, lebo bolo šero, ale keď si vyzliekal košeľu mal tetovanie na hrudi. Najprv ma od seba odhodil, buchla som sa svojím bokom o skriňu.

Potom ...

Schytil mi ruky tak silno, že som mala pocit, že mi ich v tom momente zlomil. Obe naraz, bola to neskutočná bolesť. Kričala som a plakala. Prosila ho, aby ma nechal ísť. On nič len mlčal. Jeho chladný a čierny pohľad som mala všade po tele.

Začal zo mňa surovo strhávať moje oblečenie. Najprv tričko, potom sukňu, podprsenku a nohavičky. Ja som sa snažila, bojovala s ním, no on neprestal, kým som nebola celkom nahá. Rukami som si zahanbene chytala prsia a ohanbie. Zhodil ma na posteľ, pevne mi jednou rukou schytil obe moje ruky, ľahol si na mňa a hrubo ma bozkával, keď sa dotkol mojich stehien, v tej chvíli som to nevydržala a omdlela som.

Na viac sa už nepamätám.

V hlave mi víria rôzne otázky.

Prečo sa mi to stalo?

Kto za tým bol?

Prečo práve ja?


Zdieľaj článok na facebooku
25 odoberateľov
Obsession

Ked zit.. tak len birdz zivot. Ked zomriet...tak len birdz smrtou.

Komenty k článku

 1. 1
  Obsession

  tvári sa, že má -1 roky
  Tam kde lisky davaju dobru noc

  https://www.wattpad.com/myworks/209916620-la-zingara-alessandra

  Pre tých, ktorí si myslia, že sa mi to ozaj stalo. (pár zlatých jedincov vyjadrila ľútosť v tske)
  Nie, nestalo. Je to časť z môjho príbehu, ktorý píšem.
  Dúfam, že ten link bude fungovať. :)
 2. 2
  Wera55555

  26 ročná žena
  Dánsko

  hm, na prvý pohľad to určite nie je skutočná udalosť
 3. 3
  Motovidlo323

  31 ročný muž
  dedoles™ influencer birdzu

  Ja som si zo začiatku myslel, že si vlkodlak!
 4. 4
  Obsession

  tvári sa, že má -1 roky
  Tam kde lisky davaju dobru noc

  @motovidlo323 Tak aspoň som ťa ako čitateľa trocha zmiatla. :D
  Neva... :)
 5. 5
  Samtord

  28 ročný muž
  Kalinovo

  Aj ty píšeš na wattpad.

  Ja už tam mam knihu (hehe)
 6. 6
  Obsession

  tvári sa, že má -1 roky
  Tam kde lisky davaju dobru noc

  @samtord Aký tam máš profil, rada sa pozriem na tvoju prácu. Môžeš kľudne tsku :) . Poradis mi aspoň v niečom :D :)
 7. 7
  Samtord

  28 ročný muž
  Kalinovo

  Profil tam taky istý ako tu. SamTord. Kniha sa volá Darček.

  No pozri si moje staršie blogy a uvidíš, čo môžeš od tej knihy očakávať.

  A úprimne, vôbec si nepamätám o com tá kniha je. (hehe)
 8. 8
  Obsession

  tvári sa, že má -1 roky
  Tam kde lisky davaju dobru noc

  @samtord (: Ako môžeš zabudnúť na to čo si sám napísal! :D To znamená, že tam už nechodíš?
  :) Ok, urobím malý kuk.
 9. 9
  Samtord

  28 ročný muž
  Kalinovo

  @obsession tak písal som ešte v roku 2012, či kedy. (hehe) a vlastne sú to len prerobené kapitoly z inych kníh, ktoré som po svojom pospajal. (hehe)
 10. 10
  Samtord

  28 ročný muž
  Kalinovo

  @obsession tento mesiac som sa tam bol pozrieť, že čo nové.

  Ale otras, otras. Ja tam začnem písať na to paródie. Inak to nevidím (hehe)
 11. 11
  Obsession

  tvári sa, že má -1 roky
  Tam kde lisky davaju dobru noc

  @samtord Prečítala som si pár kapitol z tvojho Darčeka :D Aktualizoval si ju ale v roku 2017 myslím. To znamená, že si ukradol pasáže z iných kníh? :D No joj to sa nerobí! :D
  .....
  A tak, každý ma svoj vlastný štýl, že.
  Väčšinou Slováci píšu takym spôsobom, (trinásť ročne deti) ale keď si prečítaš niektoré knihy po anglicky, môžu byť. :) 12. 12
  Samtord

  28 ročný muž
  Kalinovo

  @obsession Neukradol, iba som sa inšpiroval :D to je rozdiel. Zobral som si, čo sa mi páči a prerobil to podľa seba :D

  A čo vravíš na ten Darček? :D :D :D
  https://www.youtube.com/watch?v=JpHE7vXE3-A
 13. 13
  Passko

  28 ročný muž
  Mauacky

  Strašne dobré to je. Prečítal sem si všetkých 13(?) kapitol a nemóžem sa dočkať pokračovania :) len tak ďalej
 14. 14
  Obsession

  tvári sa, že má -1 roky
  Tam kde lisky davaju dobru noc

  @passko No jej ďakujem, si veľmi zlatý :smile: (cmuk)