Hej, zbytočná a stratená existencia. Ak teraz prekrúcate očami, že ježííš, táto sa tu ide opúšťať, tak hej, idem. Noa. . . Na mojom mieste, aj vy by ste sa. No a samozrejme, že tí rozumnejší, by sa na "mojom mieste" nikdy neocitli. A hoci si nemyslím, že som nejak silno hlúpa alebočo, stalo sa mi. A deje sa ešte furt. 

Taakže, jedného krásneho dňa...( Trepem, bol to otrasný deň) písal sa rok 2015 ,sa toto dievčisko ocitlo na priváte. Asi je zbytočné, akokoľvek si tento počin obhajovať, jednak načo vysvetľovať, na tom že som robila štetku, sa nič nemení... Aaa, znovu by som začala s obviňovaním inej osoby a to tiež nikomu nepomôže. Proste sa také veci dejú, aj mne, čo som si do istého veku myslela, že som nedotknuteľná, alebo čo, že mne sa nič také zlé, hrozitánske stať nemôže Dnes mi už príde zvláštne, až podozrivé, keď sa mi dlhšiu dobu neudeje aspoň jedna taká ... Ťažšie prijateľná vec...

Hoci som sa v tomto odbore nejak nenašla, zotrvala som 4 roky. 4 skurvené roky, čo je už solídna hanba, lebo seba, aj okolie som presviedčala o tom, že trpím, že to nezvládam, že vobec tam nechcem byť ... a viem, ako to vyzerá, ale nebol ani jediný deň, za celú tú dobu, čo by som nepreklínala, kde to som a čo to robím. Za tie 4 roky som síce nestihla zmeniť povolanie, ale stihla som kopu iných vecí. Napríklad stala sa zo mňa závisláčka na tvrdých drogách, stihla som si od seba odohnať všetkých blízkych, stihla som sa dokonca aj zadĺžiť a nemusela som pre to spraviť celkom nič. Stačilo mať na saláme a dlh v poisťovni si pekne rástol.  Môj "lajfstajl" sa samozrejme podpísal aj na mojom zdraví a to už som si mohla povedať, že "Yass, už viac nemáš čo dojebať, už je to komplet".  Tak si to zhrňme. Zadlžená kurva, fetka, ktorá nemá absolútne nič a nikoho. . . Zopár neúspešných pokusov, dostať sa odtiaľ a začať trochu inak. No bol to kolotoč a vždy, VŽDY sa tam našlo čosi, čo mi to celé komplikovalo. Nenormálne depresie, pocity zúfalstva, beznádeje a každý deň rečnícke otázky, "Kde to kurva som?", "Prečo?", "čo mám robiť, ako  ďalej?" ... Bolo to nekonečno. A to ma žralo uplne najviac, nebolo vidno na koniec ... Psychika dostávala riadne zabrať a ja som bola už naozaj horšie, ako zle. KONEČNE sa niečo udialo, úplná súhra všetkého.  Pár mesiacov, mimo SK, dokonalý odrazový mostík . . . 

Dnes už je to všetko za mnou, začala som úplne na novo,  A hoci je to už dlhšie, čo žijem ako "normálny" slušne pracujúci človek, všetky tie bežné veci, čo sú pre väčšinu ľudí úplná samozrejmosť, pre mňa sú stále také vzácne, hah. Skoro ráno vstávať, aby som išla do roboty kde makám ako boží otrok za minimálku, káva a ciga s kolegyňou, stretnutia s ľuďmi, čo nemajú nič rozrobené s drogami a inými onými . . . Je to na hovno, zostala som stáť na jednom mieste, ale dobre bude. A to sa smie? takto klamať samu seba? Minulosť ma dobieha všade kam sa pohnem, lebo šak pred sebou neutečiem.  Pendlujem z mesta do mesta, ale v zásade to dopadne furt rovnako. Nahh

 Blog
Komentuj
 fotka
likju  29. 1. 2021 06:39
Máš pravdu, nechcel by som byť na tvojom mieste. Ale prečo by si mala byť zbytočná? Veď keď sa snažíš zmeniť to ako bolo, tak to je super. Držím palce nech sa máš lepšie.
 fotka
likju  29. 1. 2021 06:41
Hlavne je treba nájsť niekoho, kamarátky alebo čo, samému nedobre, to už aj ja viem.
 fotka
tequila  29. 1. 2021 15:37
cau, ak este slapes, daj pls kontakt aj foto do TS dik
 fotka
tom1995cz  29. 1. 2021 17:15
Tak ako písal Likju, snažíš sa to zmeniť a to je hneď veľmi skvelý krok.

Treba dúfať v lepší zajtrajšok, nie myslieť nad včerajškami, aj keď viem, že sa to ľahšie povie ako spraví.
 fotka
mayo911  29. 1. 2021 23:04
@3 kokot
 fotka
hetfield  1. 2. 2021 14:31
pre vačšinu tých báb je asi dost ťažké s tým skončiť ked si zvyknú na ten príjem
Napíš svoj komentár