Č

Čo pomôže na nespavosť? ďakujem.

Komenty k statusu

 1. 1
  Cos45

  602 ročný ujo
  |̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

  Lopata. :-)
 2. 2
  Cos45

  602 ročný ujo
  |̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

  Lopatou po hlave. :-)
 3. 3
  Midnight

  31 ročný muž
  čo to zase píše?!

  1. zacvičiť si do únavy
  2. dať si potom tak studenú sprchu že ešte keď z nej vylezieš a zalezieš pod perinu tak sa budeš 5 minút triasť a keď to prejde tak jediné čo budeš vnímať a chcieť vnímať je že je ti teplúčko a mäkkúčko
  3. zaliezť pod perinu a sústrediť sa na to ako je ti teplúčko a mäkkúčko.

  nie 100% zaručene efektívne, ale veľká šanca.
 4. 4
  Mefistofel

  31 ročný muž
  Nitra

  @midnight po cvičení ja nezaspím :D , a studena sprcha by ma tak prebrala, že by som asi nezaspal dalšie dva dni :D , ale inak dakujem :D
 5. 5
  Midnight

  31 ročný muž
  čo to zase píše?!

  @mefistofel musíš do únavy, nie vytrvalostné alebo svalovostavajúce, ale také to dynamické, krátke ale intenzívne, že si potom budeš chcieť na chvíľu len sadnúť a prípadne zavrieť oči a len sedieť a dýchať. a vtedy sa neposadiť, ale skočiť do sprchy dvojminútovej tak studenej, že ti k tomuto pocitu pridá "pod teplú perinu". a potom presne to spravíš.

  ...beriem že stále to nemusí fungovať každému, a nemusí to dokonca ani fungovať vždy ani tým ktorým to funguje, len... som chcel spresniť čo som tým myslel.
 6. 6
  Torpedo08

  28 ročný muž
  kOkOtOvO na Záhorí

  @cos45 (thumbs)

 7. 7
  Torpedo08

  28 ročný muž
  kOkOtOvO na Záhorí

  U mna nic jedine chlast uz vazne keby som si nevypil aspon cez ten vikend tak by som sa nevyspal poriadne ani jeden den v tyzdni :(
 8. 8
  Paria333

  28 ročný muž

  Ten kto tvrdí že po cvicení nezaspí nezažil poriadny trening. V thajsku som spal ako batola aj po mesomorfe :D:D:D
 9. 9
  Mefistofel

  31 ročný muž
  Nitra

  @paria333 tak dávnejšie som si dával aj 3hodinové treningy bez prestávok medzi cvikmi a nič :D , ja to mám také divné no.... , niekedy vobec nezaspím a niekedy spím hned ani neviem ako. Aj ked som bol behať na horách niekolko hodín tak som nezaspal potom, taký som bol nabudený že sa mi nechcelo spať, ani cviciť ale ani spať.

  @Midnight zas ale po cvičení je studená sprcha velmi zlá aj na svaly, treba dobre horúcu sprchu. TO by som mal takú svalovku z toho :D , akože je vela bonusov studenej vody po cvicení napr aj rychlejsia regenerácia, ale jeden najdolezitejši mínus, sval može tak stuhnúť a taká svalovka že človek nebude mocť cviciť aj týźden :D , ale chápem ako si to myslel aj predtým.
 10. 10
  Willbebetter

  tvári sa, že má 6 rokov

  ak ti nepomaha cvicenie...mne naopak pomoze tepla sprcha, este lepsie teply kupel. potom su vselijake prirodne kvapky/tabletky, resp. cisty melatonin, ale to chvilu trva kym si v tele vybudujes istu hladinu.
  a co mi vzdy pomoze je pustit si do sluchatiek rain sounds (mozes skusit aj sirsi topic white noise ale pri niektorych zvukoch som si skor chcela trhat vlasy ako spat, no VODA a raining funguju VZDY)
 11. 11
  Alpynus

  30 ročný muž
  ¯\_(ツ)_/¯

  Tryptofan
 12. 12
  Mefistofel

  31 ročný muž
  Nitra

  @alpynus dakujem, to mi nenapadlo že vit B môžem skúsiť :)