MP-TunersTechTips

Kedysi dávno, už je tomu tak 9 rokov, som s kamarátom založil MP-Tuners. Točili sme videá, kde sme vyhadzovali počítače do vzduchu, ťahali ich za autom, prechádzali po nich traktorom a podobne... potom sme rôzne veci prali v práčke... bol tu o tom aj článok v časáku s pomerne bulvárnym nadpisom :)...

Avšak ako človek stárne, ako sa učí, stále skúša niečo nové. PC Tuzing má úspech len v určitej komunite ľudí, a preto pred pár mesiacmi som s kamarátom spustil projekt MP-TunersTechTips. 

Ide o youtube kanál, kde sa zameriavame na recenzie, unboxingy a časom aj benchmarky hardwéru. Zatiaľ sme zverejnili dokopy 10 videí a samozrejme chystáme ďalšie. 

Kvalita spracovania videí snáď tiež časom pôjde hore, nakoľko toto je úplne odlišný žáner než boli staršie videá, každopádne by nás potešilo pár zhliadnutí, odberov a komentárov :)

Odkaz na kanál: 

https://www.youtube.com/channel/UC6DrWK54pBPL_W2QhfriDMQ

Zdieľaj článok na facebooku
69 odoberateľov
Lordmmx

Daewoo, Korejské drámy, Kpop, Heavy metal, punk rock, scifi, roadtripy... v skratke o tom čo ma symbolizuje a robí šťastným.

Komenty k článku

 1. 1
  Kosmiklove

  34 ročný ujo
  andromeda

  ten zdroj. presne na ten som nedavno pozeral a ked som videl v alze nan tie recenzie tak sa mu budem asi vyhybat :D
 2. 2
  Lordmmx

  29 ročný muž
  mp-tuners.eu

  @kosmiklove za tie peniaze, pokiaľ chceš dačo dočasné prípadne nejakú budget kancelársku kalkulačku, tak ten zdroj bohate stačí. :)
 3. 3
  Kosmiklove

  34 ročný ujo
  andromeda

  kupil som nakoniec nieco o cca 3e drahsie co vyzeralo ze je schopnejsie. pretoze "recenzie" ze zhorel hned po prvom pusteni. alebo ze jednemu odjebal grafiku so zakladkou nevyzerali vobec lakavo :D
 4. 4
  Lordmmx

  29 ročný muž
  mp-tuners.eu

  @kosmiklove zas treba brať trošku s rezervou recenzie aj negatívne aj pozitívne... môže byť zlý kus, ale môže byť chyba aj v medzikuse medzi "klávesnicou a stoličkou" :)
 5. 5
  Kosmiklove

  34 ročný ujo
  andromeda

  tiez pravda :D