Kushi
31-ročná žena
najnedávnejšie lognutie
3. 2.febuára 2018 10:18
4432 dní na BIRDZi
regnutá od 16. septembra 2013
Neznášam tých sebeckých idiotov,čo krížia psov bez papierov...A hlavne pri ponukách na krytie je vždy uvedené,že jeho rodičia sú s PP. A ešte viac ignorantov,čo kúpia šteňa bez papierov(pretože je o 30€ lacnejšie ako to s papiermi...)
9 komentov
2
Ešte kríženie rovnakej "rasy" bez pp sa dá pochopiť ale čo nepochopím a čo som už zažila je kríženie dvoch rôznych plemien a predávanie to po niekoľko sto eur ako exkluzívnych krížencov, s ktorými sa môže chodiť na výstavy krížencov pes samozrejme vypelichaný ako kurča a psychicky labilný
3
@caramelbiscuit ja nepochopím ani kríženie rovnakej rasy...Drvivou väčšinou tí ľudia nemajú ani poňatia o testoch,ktoré pes/fena musí absolvovať pred tým než môže byť pripustený/á k chovnosti. Potom vidím všade na bazároch šteniatka s epilepsiou, problémami s kĺbami a tak,ako sa ich ľudia zbavujú a je mi ich neskutočne ľúto,pretože za to môžeme my,ľudia.
5
Ja o tom všetkom viem ale tak čo spravíš... Kým bude dopyt bude aj ponuka
6
@outsider ja ak by som nebrala z útulku,tak určite od registrovaného chovateľa a nie nejakého človeka z hornej dolnej čo si nechá len tak pre peniaze pripustiť fenu
@caramelbiscuit no to je práve ten problém takto s tým neurobí človek nič...
@caramelbiscuit no to je práve ten problém takto s tým neurobí človek nič...
8
Vieš ono človek môže o tom rozprávať kade chodí, zdieľať články na facebooku každý deň ale ľudia meter od seba nevidia. Hovorím kamoškinej sestre kúpili kríženca maltezáka s kavalierom, boli si vedomí že je to kríženec ale ženská ich tak zblbla že ešte boli radi že zaň dali "len" 90€ lebo inak ich vraj predáva po 150 a šťastní akého exkluzívneho psa kúpili... Akože ja neviem čo je s tými ľuďmi nepoznám jedného človeka v mojom okolí čo by sa obzrel aj okolo seba nie len na svoj nos
9
@caramelbiscuit jedna rodinná známa si kúpila "čistokrvnú vyžlu bez papierov", stála ju 350€(za čo kúpiš už aj vyžlu s papiermi pomaly),od malička epilepsia, mala problémy s kĺbami a rôzne iné choroby, ju po necelých 3 rokoch musela dať uspať. Pán od ktorého ju mala jej ani nezdvihol telefón. Asi toľko k takým ľuďom.
Kríženca kupovať je zbytočné...sú ich preplnené útulky. Len by sa človek mal pozrieť na okolo. :/
Kríženca kupovať je zbytočné...sú ich preplnené útulky. Len by sa človek mal pozrieť na okolo. :/

Napíš svoj komentár
- 1 Mytickaentita: som šťastná < 3
- 2 Jimson: Otcovska mi konci, zajtra do roboty
- 3 Thunderstorm: zajtra idem svojich kolegov učiť piť pickle shoty to bude fajn párty
- 4 Raketak: nemas zaco @mytickaentita
- 5 Lytaryta: sakra, kde je moj 256 GB usb 'kluc', resp uz skor maly...
- 6 Lytaryta: téda, dnesní Marykka! ...
- 7 Y4nn4: youtu.be/-WZeMhiHy4s...
- 8 Lytaryta: Marikka! < 3
- 9 Raketak: vsetko najlepsie k meninaaaam ty historik @tequila
- 10 Raketak: A tento ste uz videli ? www.reddit.com/media?url=h... ...
- 1 Mytickaentita: som šťastná < 3
- 2 Teal: Pozvali by ste čerta na tanec?
- 3 Jimson: Otcovska mi konci, zajtra do roboty
- 4 Raketak: inak vcera aj v sobotu som bol na cintorine a zapalil som sviecku za...
- 5 Nahodnyokoloiduci1: Brano, Dominik, Rici, Priekala, Dzusik, to su chlapi na...
- 6 Thunderstorm: zajtra idem svojich kolegov učiť piť pickle shoty to bude fajn párty
- 7 Nahodnyokoloiduci1: Ak budem bezzubý bude to mať jednu výhodu, už mi nikto viac nebude...
- 8 Raketak: nemas zaco @mytickaentita
- 9 Lytaryta: sakra, kde je moj 256 GB usb 'kluc', resp uz skor maly...
- 10 Raketak: tak co , aj dnes pocnuc pondelkom pacha Izrael genocidu v Palestine ??...
- 1 Thunderstorm: Kerro čo si mi písal pod ten vymazaný status?
- 2 Azizi: Dnes posledný deň v starej práci Milovala som ju, ale tá kolegyňa...
- 3 Tulipanoo: s tetou lekarkou sme sa dohodli, ze vyskusamr prvykrat normalne antidepresiva na den...
- 4 Mydlimebarana: Riesim momentalne transplantaciu vlasov. Tak ako to urobil Boris Kollar, Sutaj Estok, ...
- 5 Teal: Straší vám vo veži?
- 6 Mytickaentita: som šťastná < 3
- 7 Nahodnyokoloiduci1: Ak by sa do vnútra tornáda zhodila malá atomova bomba, zastavilo by to...
- 8 Zajko235: ešte @torpedo08 by mohol dať comeback
- 9 Lytaryta: eh, ne 'drogy', aani chlast, ale ~ cacao,...
- 10 Azizi: Veľmi zaujímavý rozhovor trans ženy Lenky Královej s jej manželkou, s ktorou sa...

Demencia,proste čistá demencia.