Mensina musi tolerovat aj vacsinu. Ak stat a vsetci obcania maju svoj domaci a medzinarodny symbol statnu vlajku, tak nemozu povedat ze zastava orientovanej skupiny ma rovnaku hodnotu ako statna vlajka.

Mame pravnu upravu ktora umoznuje tejto mensine vyriesit si svoje vztahy aj svoj zivot. Nemaju problem s dedickym konanim pretoze existuje u nas dedenie zo zavetu. Nemaju ani problemy s tym, ze by ich partner zastupoval pretoze existuje institut generalnej plnej moci. Ani problemy s vyporiadanim majetku nemaju, nemaju legitimne uzatvoreny zvazok cize nevztahuje sa na nich zakon o bezpodielovom vlastnictve, ale je zakon o podielovom spoluvlastnictve, kde v pripade rozchodu sa rozdeluje podla toho ako na spolocny majetok prispeje. Nemaju statny zvazok, ale volny zvazok na rozviazanie a maju vyhodu do istej miery. Zmluvy vytvaraju pred notarom co je statny organ.

Zakladna funkcia ktora oddeluje tieto skupiny nas heterakov, je ta ze nasa snaha je zabezpecnit ludsku reprodukciu, teda mat pokolenie. Oni nemaju prioritu garantovat rozvoj tejto spolocnosti. Musia si uvedomit ze nebyt heterakov tak ani oni by neexistovali. Je LGBT orientacia vrodena a ziskana. Ta ziskana je vplyvom vzorov spravania. Ak sa tento vplyv rozsiruje tak meni sexualne spravanie ludi a narusa reprodukcny proces, preto vacsina s nimi nesuhlasi pretoze tento proces chce zachovat. A ziada aby nepropagovali tento zivotny styl a neziadali z neho mimoriadne opatrenia. Drviva vacsina statov v USA nema nic spolocne s LGBTI. A nema prijate ziadne zakony. Slovensko vidia ako zranitelnu malu plochu na ktorej sa da takyto krok urobit a experimentovat s tym ako to bude na nasom uzemi prijate.

 Blog
Komentuj
 
 fotka
11monika11  22. 10. 2022 10:47
Vo fóre ti to nikto neveril, tak si napísal tento blog, aby si zdôraznil, že si hetero? Ale tým klameš len sám seba, keď si to nechceš priznať, okoliu to je vždy jedno
 
 fotka
kolosko  22. 10. 2022 11:40
@11monika11 fakt neviem ako to mam dokazat ze to neni pravda a chlapi ma nepritahuju, teraz neviem ci si taka naivna, alebo ma len trolis a chces vyprovokovat
 
 fotka
11monika11  22. 10. 2022 13:00
@kolosko ja to myslím smrteľne vážne!!
 
 fotka
kolosko  22. 10. 2022 13:52
@11monika11 zato ze nemam o teba zaujem este nezmamena ze patrim do LGBT komunity
 
 fotka
11monika11  22. 10. 2022 14:09
@kolosko hovorím, klameš len sám seba
 
 fotka
kolosko  22. 10. 2022 14:25
@11monika11 pekne ma vytacas , kazdy moj argument a nazor je u teba ihned odsudeny na neuspech , nech robim cokolvek tak vzdy budes proti mne nieco mat
 
 fotka
11monika11  22. 10. 2022 14:27
@kolosko taký je život
 
 fotka
kolosko  22. 10. 2022 14:34
@11monika11 povedz rovno ze proti mne nieco a mas a preto si predpojata a mas take spravanie, a uplne ta pochopim namiesto tych tvojich dristov
 
 fotka
11monika11  22. 10. 2022 14:37
@kolosko keď mne je to proste jedno
 
 fotka
yoss  22. 10. 2022 14:41
Hlavne, že ty ako hetero muž, ktorý nepracuje, dokonca berie peniaze od štátu a nemá deti garantuješ rozvoj našej spoločnosti.
 
 fotka
kolosko  22. 10. 2022 14:47
@11monika11 tak potom neryp do mna ked ti to je jedno
 
 fotka
11monika11  22. 10. 2022 14:51
 
 fotka
bot  22. 10. 2022 20:54
ženy s penisom sa ti nepáčia?
 
 fotka
2rici2  22. 10. 2022 20:55
@11monika11 samozrejme že je bisexual
 
 fotka
tequila  23. 10. 2022 03:29
poprosim zdroj o tom, ze existuje ziskana orientacia.
a preco klames, ze usa nema upravene lgbtiqap2s+ prava (ked uz sa o nich bavime, tak pouzivajme skutocnu znacku), ked su v nej povolene homosobase?
@11monika11 on je gay? preco ma to vbc nepreqapuje
 
 fotka
karlotiskot  27. 10. 2022 11:25
Hehe, ďalší latentný hmosexuál očividne
 
 fotka
anoname  29. 10. 2022 03:47
Sledujem túto kultúrnu vojnu ktorá u nás oficiálne začala tými klamstvami o streľbe pred teplárňou, sledujem jej vývoj všade inde už 15 rokov, a na základe skúseností tým získaných musím poznamenať jednu vec:

Je veľmi, VEĽMI dôležité v diskusii o týchto veciach, veľmi jasne a explicitne rozlišovať medzi LGBT ľuďmi, čiže homo, bi a transsexuálmi, tými samotnými ľuďmi to naozaj dané orientácie majú, a "LGBT komunitou" / "LGBT hnutím", čo je politické hnutie a kultúrna ideológia, s agendou ktorej cieľom je zničiť slobodné demokratické systémy, zaviesť cenzúru, cancelling ľudí, koncept myšlienkového zločinu (thought crime), a naprosto rozložiť a zničiť vzťahy medzi mužmi a ženami.

Je to veľmi dôležité, lebo keď v diskusii medzi týmito dvoma veľmi odlišnými vecami nerozlišujete, tak za kritiku tejto deštruktívnej ideológie a hnutia vás budú obviňovať že nenávidíte a netolerujete ľudí inej orientácie, a skrz toto obvinenie úspešne vyhlásia že čokoľvek ste povedali, akákoľvek kritika daného deštruktívneho ideologického kultu, je irelevantná, a len prejavom vašej nenávisti a netolerancie voči ľuďom.

Preto je dôležité veľmi jasne vždy vyjadriť, že kritizujete daný ideologický kult a politické hnutie, nie jednotlivcov a ich sexuálnu orientáciu.

...neviem či to pomôže, ale za pokus to stojí, predísť tejto jednej chybe na základe ktorej obrana proti tomuto netolerantnému nenávistnému kultu dlhé roky zlyhávala všade inde vo svete.
 
 fotka
lostinthedark  2. 11. 2022 19:20
@anoname Pockaj klamstvami? Akymi?
 
 fotka
anoname  7. 11. 2022 07:07
@lostinthedark že to bolo motivované nenávisťou voči LGBT komunite.

...týpek čakal hodinu či viac pred LGBT podnikom, a potom vo vychádzajúcej skupinke ľudí veľmi presne mieril a strieľal len na dve osoby - svojho bývalého priateľa, a jeho nového priateľa.

ale všetky médiá krákajú o tom ako to bol zločin motivovaný nenávisťou proti komunite.
zločin motivovaný nenávisťou proti komunite by vyzeral absolútne inak, absolútne opačne, skosená by bola celá skupina.
 
 fotka
lostinthedark  7. 11. 2022 07:54
@anoname cital si ten manifest? Videl si co pisal na 4chane? Ked sa ho pytali, preco len dvoch?Svojho byvaleho priatela? To mas odkial toto? Vsak on nebol gay.
A cital som, ze v bare bolo vtedy dokopy aj tak 5 a pol ludi. Potom na 4chan pisal, ze nelutuje, ze zabil dvoch buzerantov. Ak sa toto nema interpretovat ako nenavist voci komunite, tak neviem.
Imho jednoduchsie vysvetlenie je, ze typek mal mizerny aim.
 
 fotka
anoname  7. 11. 2022 12:26
@lostinthedark
"Svojho byvaleho priatela? To mas odkial toto? Vsak on nebol gay."

od jeho rodičov ktorých všetky médiá ignorujú lebo a nehodia do ich naratívu.

hah, jasne, písal na 4chane... diskusnom fóre ktoré je z definície anonymné.

poznám ako tieto gaslighting psyops prebiehajú, sledujem to už vyše 15 rokov.
 
 fotka
lostinthedark  7. 11. 2022 14:03
@anoname jeho rodicia niekde tvrdili, ze ich pokladik bol gay?
Akoze jeho foter prehlasil u Kotlebu, ze neveri, ze to urobil.
Priznavam, ze som to nedopozeral, bolo mi z toho zle, ale nic podstatnejsie tam imho nepovedal. Iba ze to bol dobry chlapec.
Ked na 4chan jebnes fotku s topankou na hlave (ako diskutujuci chceli) ako dokaz, ze si to skutocne ty, tak uz tazko ostavas anonymny. Cital si to vlakno?
 
 fotka
lostinthedark  7. 11. 2022 14:11
A nebol len na 4chane, postoval aj na twitter, daval tam svoje fotky, ze ci sa niekto dnes neprida do teplarne na par drinkov. Nech uz to bolo akokolvek, netusim ako inak si to mali media vylozit v tom momente.
 
 fotka
lostinthedark  7. 11. 2022 14:15


 
 fotka
anoname  9. 11. 2022 00:57
@lostinthedark takže to je jeho tweet?
a ty teda nevieš anglicky? XD
každopádne to je jedno. aj keby hneď mali pravdu, a spravil to na základe nenávisti ku skupine, tak to že médiá z činu jedného nie v poriadku človeka (lebo ktokoľvek kto strieľa na akýchkoľvek civilistov, bez ohľadu na to k akej skupine patria) robia endemický problém celej našej spoločnosti je stále psyop.

žiadna kultúrna či hromadná neznášanlivosť voči daným ľuďom u nás neexistuje, a ešte pár rokov existovať nebude, až kým ju LGBTQIOP+-*/ aktivisti nevytvoria, tak ako to robia všade.

to že nepoznáš modus operandi týchto aktivistov je smutné, ale pochopiteľné, keďže nesleduješ túto tému vrámci celého sveta tak pozorne ako ja posledných 15+ rokov.
každopádne, odporúčal by som ti neveriť takto veľmi ochotne nikomu, ako sa zdá že momentálne veríš, pretože, ako vravím, nepoznáš ich modus operandi, ktorý je veľmi efektívny na ľudí čo nemajú prehľad a majú sklony ochotne veriť, nech už tá ochotná viera je komukoľvek, či jednej alebo druhej strane.
 
 fotka
anoname  9. 11. 2022 01:03
a hrozne by som každému prial ten istý magický zážitok čo som mal ja, že 6 rokov by sledovali každodenné videá s politickými a kultúrnymi komentármi, od jedného človeka, od začiatku odkedy to bol neznámy nikto, celých 6 rokov ako sa postupne vyvíjal do pomerne vplyvného komentátora, že veľmi dobre poznajú všetky jeho názory a výroky, a daný človek sa následne stane dosť vplyvným na to, aby sa ho chytili staré médiá, a televízne kanály, a vidieť ako všetko čo o ňom všetky tvrdia sú absolútne klamstvá a výmysly.
(napriek tomu že všetky veci o ktorých klamú sú v origináli stále dostupné na jeho youtube kanáli, takže ani ja si neviem poriadne predstaviť rozsah fikcií o komkoľvek od koho v origináli existuje len zopár tweetov a zopár strán nejakého manifesta, z ktorých ani o jednom sa nedá poriadne potvrdiť že sú naozaj jeho.)

ale bohužiaľ taký unikátny a magický a fascinujúci zážitok má k dispozícii veľmi málo ľudí.
(a napriek tomu je celosvetovo dôvera v médiá správne na historickom minime, a naďalej klesá.)
 
 fotka
lostinthedark  9. 11. 2022 08:10
@anoname Áno, je to jeho twitter. Polícia tuším aj dokázala spojiť twitter a 4chan s jeho osobou.
Do piče, midnight, ja som sa prišiel baviť o tom, aké klamstvá popísali médiá o streľbe.
Neprišiel som sa baviť o psyops. To si vytiahol ty a chápem, že je to pre teba dôležité, ale ja som ti na to nereagoval schválne.
Serieš ma, ako si predčasne vyejakuloval do záverov o mne. Na jednu stranu si schopný obhajovať Krajčíka, že nevieme, či to bol jeho twitter, 4chan, manifest... Oukej, beriem. Ale na druhú stranu máš potom hneď jasno v tom ako moc a čomu verím, pritom som na túto tému nenapísal ani čiarku.
A áno, myslím si, že keď napíšeš *klamali* miesto *ovplyvňovali*, tak sú to dve rozdielne veci.
 
 fotka
anoname  12. 11. 2022 02:14
"Do piče, midnight, ja som sa prišiel baviť o tom, aké klamstvá popísali médiá o streľbe."

* literally the next sentence *

"Neprišiel som sa baviť o psyops."

Are your lobes reading what your fingers are typing?
I am confuse.

"Na jednu stranu si schopný obhajovať Krajčíka"

absolútne netuším kto je krajčík, mám informácie z iných globálnych zdrojov... ehm terminus technikus by asi bol "prediktorov", ale nie som si istý a nechcem sa oháňať termínmi ktoré možno zle chápem...
Proste neobhajujem ani neobviňujem nejakého krajčíka lebo netuším kto je, a toto sedliacke lokálne telenovelové politikárčenie kto čo spravil alebo nespravil a či ho teda obhajovať je dobré alebo zlé, sem proste neťahaj, lebo to je úplne irelevantné, z hľadiska toho čo sa tu deje a bude následkom toho diať, stále viac a viac, ako v amerike za posledných 20 rokov.

Ja len popisujem ako sa veci vyvíjajú, neriešim kto o nich čo povedal.
 
 fotka
lostinthedark  12. 11. 2022 14:55
@anoname
"Do piče, midnight, ja som sa prišiel baviť o tom, aké klamstvá popísali médiá o streľbe."

* literally the next sentence *

"Neprišiel som sa baviť o psyops."

Čo ti na tom nedáva zmysel? Písali klamstvá? Moc si mi neukázal, že áno. Rodičia tvrdili, že bol gay? Pošleš mi zdroj?
Ja som ti uviedol twitter, 4chan a manifest. Čo-to som si z nich prečítal. A vidím, že ty ani nie. Jediné, čo si mi na to napísal je, že nevieme, či to boli jeho účty a jeho manifest. Myslím, že teraz to už vieme, ale keby aj nie, čo mali médiá napísať tesne po vražde, keď sa k tým veciam dostali?
Ešte raz opakujem, že klamstvo =/= ovplyvňovanie. To, že si potom na tom niektorí nahnali bodíky a že sa aj vďaka tejto udalosti bude spoločnosť uberať nejakým smerom, je niečo, čo nepopieram a je to niečo, o čom som sa neprišiel baviť, lebo je to zrejmé. Možno aj preto, že by sme si v tejto otázke možno len prikyvovali a za mňa by to nemalo nejaký extra zmysel.
Mňa len zaujímalo, čo za informácie mi ohľadom prípadu ušli, kto kde klamal. Telenovelu si z toho urobil ty, keď si začal riešiť niečo iné.

"Proste neobhajujem ani neobviňujem nejakého krajčíka lebo netuším kto je, a toto sedliacke lokálne telenovelové politikárčenie kto čo spravil alebo nespravil a či ho teda obhajovať je dobré alebo zlé, sem proste neťahaj, lebo to je úplne irelevantné, z hľadiska toho čo sa tu deje a bude následkom toho diať, stále viac a viac, ako v amerike za posledných 20 rokov."

Vôbec som nezačal o tom, či je niečo dobré a zlé, ale ako povieš. Z môjho pohľadu to vypadalo ako obhajoba, keď si tvrdil, že to nemuseli byť jeho účty a že 4chan je anonymný, takže som vlastne kokot.
Len sa ti snažím ukázať, že si si na základe ničoho vykreslil obrázok o mne, aby sa ti ľahšie stavalo do opozície, ale ani netušíš, že by sme sa pokojne mohli zhodnúť.
Ak netušíš a nechceš riešiť sedliacke lokálne telenovelové politikárčenie o tom, kto čo spravil alebo nespravil, tak si tú prvú vetu v tvojom prvom komentári mal napísať inak, nahradiť slovo klamstvo a nemal by si tu odomňa ani jeden komentár.

Nabudúce ma označ.
 
 fotka
tequila  13. 11. 2022 18:16
Napíš svoj komentár