

Obcas varim
12 komentov
1
teal
25. 3.marca 2025 15:53
Mňam dopiči
3
@jf @2 Lákavé.
Ale inak do záznamu, ja nie som veľmi fanúšik koláčov a zákuskov. Zaujíma ma ale, čo je nová no.1 firma v Európe. Niečo mi ušlo?
Ale inak do záznamu, ja nie som veľmi fanúšik koláčov a zákuskov. Zaujíma ma ale, čo je nová no.1 firma v Európe. Niečo mi ušlo?
4
5
@jf @4 ten Red bull ma čoskoro možno zabije.
Aha! Vidíš, to som ozaj nezachytil. Ale pozerám, že Novo Nordisk sa vo veľkom štýle prepadol, takže to asi kvôli tomu.
Aha! Vidíš, to som ozaj nezachytil. Ale pozerám, že Novo Nordisk sa vo veľkom štýle prepadol, takže to asi kvôli tomu.
6
7
a nemáš výčitky svedomia z toho že ješ maso a zabíjaš zvieratá ?
9
12

Napíš svoj komentár
-
1 Teraz rozmýšľam, že kúpim tieto,... -
2 Tak napríklad aj medzi týmito sa... - 3
Obrázok od Kobra - 4
Obrázok od Mariquittka -
5 Pan Andrew Tate so svojim bratom...
-
1 Posledná fotka z večera, asi... -
2 Who diz boiii -
3 Ja a moje dva tony -
4 Zo 4, 5 hodinového čakania v... -
5 ❀ aj po 30ke môžem byť... - 6
Obrázok od Thunderstorm -
7 @Tequila kamo , dnes som... -
8 Toto mi velmi pripomina niekoho :) -
9 FB stranka europskej komisie je konzistentne... -
10 Miticka stale ziarli na moje nechtiky?...
1 So spawnikom na bring me the...
Obrázok od Lostinthedark
3 Som sa nalíčila