Nový život 10.9.'20

   Dnes som ani nechcela písať, ale napokon predsa. Pokiaľ tým niekoho vyrušujem, tak sa hlboko ospravedlňujem, ale je to môj blog, takže si môžem robiť čo chcem. :D 

   Najzaujímavejšie na mojom dnešnom dni bola meditácia. Človek sa uzavrie sám do seba, zhlboka dýcha a nechá svoje myšlienky plynúť. Po čase prídu predstavy, ktoré vedome neovládate. Neviem či to niekto z vás zažil. 

   V mojej meditácii som sa ocitla na opustenom mieste, kde som sedela na kraji móla. Nohy som mala spustené k vode a akurát zapadalo slnko. Bolo to príjemné. Nikto ma nevyrušoval, nikto sa do mňa nestaral a zrazu som pocítila pocit pokoja. Reálny pocit pokoja. Fyzicky som sa upokojila. Cítila som sa oddýchnutá, zrelaxovaná. Začala som uvažovať o riadenej meditácií, len som sa ešte nedostala k vyhľadaniu. Keď dočítam knihu o úzkostiach, ktorú mám teraz, vrhnem sa na niečo kde popisujú postup meditácie. Ak niekto niečo poznáte, kľudne prijmem rady. 

   Najviac ma samozrejme potešilo pípnutie mojej výplaty i keď číslo na nej bolo skôr do plaču. :D 


    Dnešný deň som vďačná za to, že som mohla byť jeho súčasťou. Ďakujem tiež za to, že mi zostal čas na kalimbu a že skladbu, ktorú som trénovala už zvládam a vrhám sa na Can´t help falling in love, kde som zatiaľ zvládla len začiatok no i tak som na seba hrdá. 


   Dnes sa cyklistika nekonala ale som dohodnutá a pevne rozhodnutá, že cez víkend idem na bicykel ako som chodila kedysi. Čiže v nohách budem mať niečo cez 32km a teším sa na to. Držte mi palce. :) 

            "Kto chce hýbať svetom, musí pohnúť najskôr sám sebou."

Zdieľaj článok na facebooku
10 odoberateľov
Genenica

...svoju cestu k múdrosti môžeme odmerať smútkami, ktorými sme prešli. (BULWER)

Komenty k článku

  1. 1
    Borovy

    14 ročné dievča
    pieščiny

    Gratulujem k výplate, len tak ďalej. Tiež ma to potešilo. A inak myslela som si, že to bude niečo z toho seriálu Nový život :smile: