Fórum pridal Alfred123456, 19. 7. 2019 14:43 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Zvyknete niekomu pravidelne lajkovať fotky alebo iné príspevky s tým, že dúfate že si vás niekedy všimne a ozve sa vám? (birdz/F

0
Alfred123456

tvári sa, že má 5 rokov
Trnava

Odozva

Názory k téme

1. 1
    H8u

26 ročná žena
    Štefanov

na birdzi nie ale na fb/insta som to urcite uz robila :D
  2. 2
    Alfred123456

tvári sa, že má 5 rokov
    Trnava

Či už na birdzi/fb/instagrame... Čítal som že kopec ľudí to takto robí, tak ako je to s vami?
  3. 3
    Lukaso121

28 ročný muž
    Nitra

vyjadrim sa v komente
  4. 4
    Melancholik

27 ročný muž
    Bratislava

par krát som to už urobil :D
  5. 5
    Poke

7 ročný chlapec
    Prešov

skôr som postoval veci s úmyslom aby si to všimol a nikdy sa tak nestalo :D a keď som dostal like, tak som padol do euforie :D
  6. 6
    Sasi2680

27 ročná žena

tiež skôr @5 ale na birdzi určite nie
  7. 7
    Willbebetter

tvári sa, že má 5 rokov

vobec. moj davnejsi crush totiz nema FB :D
  8. 8
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

ja mam crush na yongguka a aj tak mu nelajkujem vsetko :D lebo takych, co mu lajkuju a komentuju vsetko su podla mna stovky :D a iny crush nemam :,(
  9. 9
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

Sam neviem preco vlastne lajkujem :D
  10. 10
    Antifunebracka

30 ročný muž
    megaloman birdzu

Hanbil by som sa to robiť asi, dosť detinské :D Aj keď uznávam, že u peknej baby by to mohlo zabrať :D
  11. 11
    _carrie

17 ročné dievča
    niekde na Orave

Skôr ked moji kamoši niečo pridajú, tak automaticky dám like, aj ked sa mi ich príspevok nepáči (hehe)
  12. 12
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

Na FB skôr zdieľam veci, obrázky, videá, ktoré by ho mohli upozorniť, že ako je zlé byť sama a čo je mojim cieľom a pod. :) no len chlapi občas nechápu skrytú pointu :)
  13. 13
    Tikalok

29 ročný muž

v minulosti možno, v súčasnosti určite nie
  14. 14
    Mielikki

hrá sa, že má 2 roky
    Crazy rat lady

Povedala by som, že @5, ale s dodatkom, že ak páčik nedostanem, urazím sa (:
  15. 15
    Efyks

11 ročný chlapec

dokonca dve! a cítim sa preto citovo rozorvane...čo keď sa mi náhodou ozvú jedného dňa obe a nebudem si vedieť vybrať?
  16. 16
    Void

hrá sa, že má 1 rok
    48.911464, 2.740322

Ako inak sa prejavuje náklonnosť?
  17. 17
    Zahi

28 ročný muž
    Turzovka

ja som donedavna ani netusil ze sa to tu da nejak zistit :D
  18. 18
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Veď tu nevidíš kto dal komu lajk...len vidiš ten obrazok zmenšený... a keď máš viac bez obrázku tak nevieš.

A inak áno určite by som nebol proti keby si ma všimla kvôli tomu... ale tak aj mne sa stalo že parkrat mi v istych casovych intervaloch mesiacov ten isty nick lajkoval prispevky... ale ked som napisal tak neodpisala :D ... to je take sa baviť so ženami... neviem, na škole vyzeraju skoro ako normálni ľudia, na internete vôbec.
  19. 19
    Majmarad

36 ročný ujo

Isteže, sám sebe :D
  20. 20
    Zahi

28 ročný muž
    Turzovka

@wistingher v tom pripade to robis zle nie? Daj si poriadnu a hlavne originalnu profilovku aby si sa dal rozoznat ne? :D inac budes cakat asi pekne dlho :D
  21. 21
    Obsession

hrá sa, že má 2 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Odteraz budem lajkovat fotky uz len preto (hehe)
  22. 22
    Majmarad

36 ročný ujo

@wistingher ženy nie sú ľudia predsa :D
  23. 23
    Obsession

hrá sa, že má 2 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

A existuje niekto taký že dislajkuje len preto aby si ho niekto všimol ? (hehe)
  24. 24
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

@zahi To predsa nezávisí od fotky. Ak si dám fotku, tak skôr príde k úžitku ľuďom typu Marcello, Notme, funebrak a pod. ako nejakemu dievčaťu.
  25. 25
    Zahi

28 ročný muž
    Turzovka

@wistingher ale ked dotycny vidi iba maly obrazok profilovky ak mu nieco lajknes, tak ako si ta ma vsimnut ked mas default obrazok ako XX dalsich?
  26. 26
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

@zahi veď ale nie na birdzi
  27. 27
    Zahi

28 ročný muž
    Turzovka

@wistingher no jo tak to som nevedel sorry :)
  28. 28
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

Kedysi, dnes mam na to ludi prilis v pici :D jedine co, mam par ludi, s ktorymi sa poznam z videnia, pridu mi cool, preto som si ich pridala na fb a potom som zistila, ze maju vlastne mega cool zivoty tak rada sledujem ich prispevky a lajkujem a tak :)
  29. 29
    Piotra

25 ročná žena
    Nikdykde

Nie, komentujem a lajkujem obsah, ktorý mi je sympatický, ľudí, ktorí sú mi niečím sympatickí. A medzi tými lajkami sa fakt nejaká piotra stratí, takže by som to asi v takom účelnom prípade inak riešila :)
  30. 30
    Zahi

28 ročný muž
    Turzovka

Teraz by ma zaujimalo ci to vobec funguje, lebo zatial tu nikto nenapisal ze by s tym niekoho uspesne zaujal :D
  31. 31
    Samtord

27 ročný muž
    Kalinovo

Ono to fakt funguje?
    Myslím to, že to sa mi má niekto ozvať, len kvôli tomu, že mu často lajkujem fotky?
    (hehe)