Fórum pridal Warble, 19. 11. 2020 20:20 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Zvyknete konzumovať aj jedlá, ktoré vám síce nechutia, ale viete, že sú výživné?

Názory k téme

1. 1
    Thunderstorm

14 ročné dievča
    devil's little sister

to asi nie, ale raz za čas sa prekonám a spravím si drink so spirulinou, ak sa to počíta :D
  2. 2
    Warble

22 ročné dievča

@thunderstorm jasne, pocita! :D

ja si napr. obcas dam olivy, aj ked mi vobec nechutia a kamaratka mi dnes spomenula, ze si spravila kuraciu pecen, to bola motivacia zalozit toto forum :D
  3. 3
    Sasi2680

hrá sa, že má 0 rokov

Nie :)
  4. 4
    Fury

22 ročný chalan
    Melmak

Tak neviem, či je niečo čo mi výslovne nechutí. @Warble olivy sú dar od bohov!
  5. 5
    Livre

20 ročné dievča

NIE
  6. 6
    Clarise

20 ročné dievča

Brokolicova polievka...raz za čas sa prekonam a zjem ju ;)
  7. 7
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

@clarise mňam brokolica, to je asi moja naj polievka čo lúbim, ja milujem brokolicu a najviac v polievke, idem sa za ňou zadrhnúť (hehe)
  8. 8
    Farfala

30 ročná žena
    hľadajúca

pohanka
  9. 9
    Tanji

28 ročný muž
    Brezno

ano.

napriklad zazvor mi dokonca zacal chutit, petrzlen detto cize uz sa to nerata ani

ale samotny cisty tvaroh alebo grecky jogurt mi nechutia len tak bez nicoho, ale obcas ich take jem v ramci vyradenia cukru. a nenapadne ma asi teraz. ale ked je nieco nutricne bohate a mam to pred sebou, urcite to zjem a neriadim sa chutami
  10. 10
    Riddiculus

8 ročné dievča
    *1238

Babkina karfiolová polievka.
  11. 11
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Ani nie... Možno ovocie občas aj take, na ktoré v tej chvili nemam uplne chuť.
  12. 12
    Clarise

20 ročné dievča

@ladydoga no ja uvarenu a na kúsky zjem ale pomixovanu tak to už moc nemusím... Ja som teraz strašne na špenát... A tekvica je moja srdcovka
  13. 13
    Devanelemen

18 ročný chalan
    Nuladimenzionálny priestor

Takmer všetko, keďže mi nechutí skoro nič.
  14. 14
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Pani lesa

Musím
    Inak by som mala fakt chabý príjem vitamínov a podobne

Ale skôr by som to špecifikovala ako veci, z ktorých nie som obzvlášť nadšená, veci, ktoré sú mi vyslovene fuj, nejem. Ale mne je málo vecí vyslovene fuj, k väčšine jedál mám proste veľmi neutrálny postoj
  15. 15
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

Zeler
  16. 16
    Miaja

27 ročná žena
    Over the rainbow

mne chutí skoro všetko jedlo, takže sa nemusím nútiť ani do konzumovania zdravej stravy :D je pár potravín/jedál ktoré nemusím, ale tie hádam ani nepatria do kategórie ZDRAVÉ (bird)
  17. 17
    Dee99

27 ročný muž
    RK

Keď som cvicil hej vločky a tvaroh
  18. 18
    Mariquittka

27 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

Možno psyllium
  19. 19
    Lenkaska1

25 ročná žena
    Bratislava

Cvikla
  20. 20
    Bebekex

27 ročná žena

cesnak, zazvor, nie som az taky fanusik papriky,ale ma vela Cka,tak jej jem dost, a urcite je toho mrte
  21. 21
    R4ptor

26 ročný muž

nie
  22. 22
    Vladqog

28 ročný muž
    východ zapadá

Nie. Take veci, co mi nechutia, som ochotny zjest len vtedy, ked som u niekoho na navsteve a nechcem urazit a aj tak nie som schopny zjhest vsetko. Vsetko s koprom, chrenom a olivami nezjem, ani keby som mal kvoli tomu zomriet. :D
  23. 23
    Erixa

23 ročné dievča
    Trnavská nemocnica

Ja všetko zdravé ľúbim, je iba málo vecí, čo mi nechutia
  24. 24
    Thinkaboutjustice

28 ročný muž

Na dlhsich hikoch, bohuzial, ano :D Napr. minuly rok na jednom 15 dnovom som si robil polentu s roznymi semiackami a neviem cim, skoro pri kazdom suste ma naplo, ale ziviny su ziviny :D
  25. 25
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

Nie, vacsina zdravych veci mi chuti.
  26. 26
    Feelagain

23 ročné dievča
    based in Brno

ked som bola mladsia, tak som neznasala mnozstvo zdravych veci, napr. fazulove lusky, papriku ci brokolicu. Teraz si ich viem prichystat tak, aby mi chutili.
  27. 27
    Purenarcissism

28 ročná žena
    Naivka.

@bebekex na tu papriku mi nieco napadlo :D

vacsinu veci sa prinutim zjest, ale avokado proste nie