Fórum pridal Dannyd14, 23. 5. 2020 16:07 do kategórie Zdravie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Zvykne vás niekedy z prílišného pozerania do mobilu bolieť hlava a máte závrate z toho?

0
Dannyd14

24 ročný chalan

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Dannyd14

24 ročný chalan

Neviem, preco, ale v poslednej dobe sa mi toto deje casto, obvykle rano a aj ked sa najem a uzijem ibalgin, tak ma strasne boli hlava aj dobre 2-3 h, ked sa nadalej pozeram do mobilu. Nie som si isty, ci to vyvolava tu bolest alebo to bolest iba zhorsuje.
  2. 2
    Mefistofel

31 ročný muž
    Nitra

choď na očné, pravdepodobne to budeš mať len z oči. Možno potrebuješ dioptrie.
  3. 3
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Nie, nikdy...
  4. 4
    Dannyd14

24 ročný chalan

@mefistofel nemyslim si, kedze s videnim do blizky nemam problem. Je pravda, ze do dialky nevidim dobre a dioptrie potrebujem, ale nemyslim si, ze to je sposobene tym. Skor si myslim, ze to je kvoli nedostatku spanku a nizkym pobytom vonku v prirode. Ale planujem ist na ocne urcite.
  5. 5
    Ellyie

hrá sa, že má 2 roky

Neviem, nezvyknem sa dlho / príliš pozerať do mobilu.
  6. 6
    Quattroformaggi

25 ročná žena
    v jeho objatí

Odkedy nosím okuliare, tak nie
  7. 7
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

z mobilu málo, skôr z kukania do počítača
  8. 8
    Lenkaska1

24 ročné dievča
    Bratislava

Ak sa hrbis k mobilu tak to môže byt aj z krku
  9. 9
    Obivankenobi

26 ročný muž

treba mať kvalitný mobil
  10. 10
    Dannyd14

24 ročný chalan

@lenkaska1 nehrbim, lezim na posteli, pravidelne cvicim, nefajcim, alkohol som vyrazne obmedzil, ale je pravda, ze sa vonku tak nehybem ako kedysi, co by som mal a malo spim, ale tiez som nad tym rano rozmyslal, ci to tiez nie je jeden z faktorov....

11. 11
    Dannyd14

24 ročný chalan

@obivankenobi mam samsung 10 +, ale napadlo mi, ze spim tak, ze ho mavam vedla postele a aj notebook a stolny pc
  12. 12
    Feelagain

22 ročné dievča
    based in Brno

mas okuliare so sklami, ktore ako keby filtruju ziarenie z obrazovky... A takisto to mozu byt problemy s ocnym tlakom
  13. 13
    Kerrang

27 ročný muž

Hlavne z hlúpeho mobilu a ntb.. ...potom skrátka rázne poviem povel mozgu "nie" a spakujem sa von vetrať hlavu :smile:
  14. 14
    Lenkaska1

24 ročné dievča
    Bratislava

Určite viac spánku treba. A tak podľa mna to môže byt aj z oči... každopádne dlho pozerať do mobilu nie je prospešné
  15. 15
    Zelinka

23 ročné dievča
    Košice

skôr ma z toho bolia oči.. hlavne pri dlhom pozeraní na ntb
  16. 16
    Gothicpoethic

27 ročná žena
    Partizánske

Dva alebo trikrát sa mi stalo, že som čučala dlho do telefónu a ostalo mi normálne na grcanie.