Fórum pridal Nerwous15, 6. 4. 2020 13:07 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Zmenilo vase okolie pohlad na vas?

0
Nerwous15

27 ročný muž
furt rovno a dzig do ľava :P

Nejaky dlhorocny znamy, clen rodiny, mozno kamarat, co si o tebe dlhu dobu myslel ze si tranzvestita, no teraz uz chape, ze si len skaredy..
Ak ano, tak k lepsiemu? Horsiemu? Povedal ti to sam? Zmenili sa tvoje city k nemu? A konkretny priklad potesi :)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Goldenbeach

34 ročný ujo
    Chernobyľ

Ani kus ti nejebe, ze?
  2. 2
    Nerwous15

27 ročný muž

@goldenbeach na to ti odpoviem bezostychu - nepytal by si sa tak blbo, kebyze ma poznas
  3. 3
    Nerwous15

27 ročný muž

@goldenbeach zoziera ma zvedavost, musim sa opytat! Co ta vlastne z tejto diskusie nasmerovalo na tak utocnu otazkoodpoved? (?)
  4. 4
    Annyejnji

22 ročné dievča

(hehe)
  5. 5
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Hm z tohoto jedine co si myslim ze som vylustil je ze mas asi vacsie cecky jak mas mat... to mam tiez :( je to na kkt veru no :(
  6. 6
    Nerwous15

27 ročný muž

@torpedo08 :D to bol priklad k polozenej otazke na lepsie pochopenie (v snahe ho sprijemnit humornym podanim)
    Tie tvoje ceciky ma mrzia, mne estelen zacinaju rast.. asi najvyssi cas sa zacat aktivne venovat sportovym cinnostiam! Ale teraz je koronaalarm, tak mam vyhovorku, vonku je to nebezpecne :D
  7. 7
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

No sak toto teraz uz je vsetko jedno aj tak zdechneme :S (letim)
  8. 8
    Milgamman

8 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

wtf 0_0
  9. 9
    Kerrang

27 ročný muž
    City of dreams

Hádam si o mne nikto nemyslel, že som transvestita ;P (hehe) ...nemám na to znaky a ani na teplého tiež nemám, aj keď som celý život osamote a sám, slobodný (šťastne) ...vysvetľujem si to tým, že ešte sa mi do života nepriplietla tá pravá, tak hádam každý usudzuje správne v mojom okolí (hehe) :smile:
  10. 10
    Vladqog

27 ročný muž
    východ zapadá

Ani nie. Všetci vedia, že som jebnutý a naučili sa s tým žiť.