Fórum pridal Kamikatze, 16. 11. 2019 11:23 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ženy, radšej by ste boli:

0
Kamikatze

hrá sa, že má 2 roky

Odozva

Názory k téme

1. 2
    Tarassaco

16 ročný chalan

Prsia sú mi ukradnuté, chcem byť maličká!
  2. 3
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

ani jedno, radšej tak, ako som :D
    (ale dobre, mať o pár cm viac, aby mi neboli všetky gate dlhé a mať aspoň náznak poprsia, nech vyzerám trocha symetrickejšie, by nebolo odveci, ale netreba)
  3. 4
    Aventine

11 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

Ešte definíciu tých malých a veľkých pŕs by som chcela, lebo ak malé = do ruky, pohoda, ak malé = nič, meh.
  4. 5
    Barb

hrá sa, že má 2 roky
    Piešťany

Prsia sa vzdy daju dokupit, narozdiel od výšky :D
  5. 6
    Lawey

26 ročná žena
    Břno

V ramci sebalasky som si dala moje sucasne nastavenie ale vzdy som chcela mensie kozy no :D a aj byt vysoka, ale zasa vyhoda byt mala je to, ze ked priberem som chubby a nie obrovska :D cize ak vysoka tak len pod podmienkou ze by som bola chuda :D
  6. 7
    Sasi2680

tvári sa, že má -1 roky

Asi by som bola celkovo radšej nižšia pod 160cm ako vysoká nad 180cm..
  7. 8
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

@lawey ja som si zas uvedomila, že by som nechcela byť vysoká, lebo by mi boli všetky gate krátke :D
    takto ich viem skrátiť alebo aspoň ovinúť, ale nepredĺžim ich :D alebo zoženiem dosť dlhé ale budú mi tak široké, že sa do nich zmestím 2x :D
  8. 9
    Indelirium

hrá sa, že má 0 rokov

Byť nízka nie je žiadne terno a mať veľké prsia je dosť nevýhoda aspoň z mojej skúsenosti. Takže možnosť dva.
  9. 10
    Aventine

11 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

@lawey ale však keď si vysoká, tak môžeš viac jesť a menej na tebe vidno uložené tuky, či? :D
  10. 11
    Marjy77

20 ročné dievča
    Wilderland

No, mužom sa vraj páčia nižšie ženy, viac ako vysoké takže jasná prvá možnosť. :D
  11. 12
    Ladydoga

tvári sa, že má 6 rokov
    Prašivá diera

Malá vrtká dobre... (thumbs)
  12. 13
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@ladydoga prdká (thumbs)
  13. 14
    Annyejnji

21 ročné dievča

Ale kebyže mám pod 160 cm :D tak by som musela byť megachudá, inak pls nie :D :D
  14. 15
    Lawey

26 ročná žena
    Břno

@aventine hej ale si viac obrovska :D vysoke baby maju castokrat aj sirsiu panvu a hrudnik a ked priberu tak su proste take velke :D zakedy ked som mala tak stale aj pribrato posobim malo :D
  15. 16
    Nats

hrá sa, že má 1 rok

Stačilo by tak 175 cm a malé prsia :D
  16. 18
    Trdelniiiq

hrá sa, že má 2 roky
    Brno

vysoka s velkymi prsiami a velkym penisom
  17. 19
    Mayben

28 ročná žena